L.A.L.P., s.r.o.
Jelka · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
27 142 €tržby 2025 ▲ 2 %+16 426 €zisk 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 67 750 €, výsledok hospodárenia 14 669 €
- 13 : tržby 65 864 €, výsledok hospodárenia 17 164 €
- 14 : tržby 45 434 €, výsledok hospodárenia 17 851 €
- 15 : tržby 46 782 €, výsledok hospodárenia 582 €
- 16 : tržby 32 167 €, výsledok hospodárenia 12 403 €
- 17 : tržby 29 910 €, výsledok hospodárenia 11 950 €
- 18 : tržby 27 031 €, výsledok hospodárenia 10 330 €
- 19 : tržby 27 427 €, výsledok hospodárenia 9 767 €
- 20 : tržby 29 256 €, výsledok hospodárenia 10 777 €
- 21 : tržby 33 526 €, výsledok hospodárenia 21 050 €
- 22 : tržby 34 476 €, výsledok hospodárenia 19 183 €
- 23 : tržby 31 191 €, výsledok hospodárenia 13 922 €
- 24 : tržby 26 511 €, výsledok hospodárenia 10 921 €
- 25 : tržby 27 142 €, výsledok hospodárenia 16 426 €
L.A.L.P., s.r.o. (IČO 46337083) mala v roku 2025 tržby 27 142 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci L.A.L.P.
V roku 2025 mala L.A.L.P. priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 3 424 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 3 424 € | — |
| 2024 | — | 4 850 € | — |
| 2023 | — | 4 648 € | — |
| 2022 | — | 3 782 € | — |
| 2021 | — | 1 862 € | — |
| 2020 | — | 8 994 € | — |
| 2019 | — | 8 022 € | — |
| 2018 | — | 7 097 € | — |
| 2017 | — | 6 851 € | — |
| 2016 | — | 7 128 € | — |
| 2015 | — | 12 144 € | — |
| 2014 | — | 13 294 € | — |
| 2013 | — | 17 846 € | 12 815 € |
| 2012 | — | 22 094 € | 16 447 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ L.A.L.P.
Podľa Registra právnických osôb koná za L.A.L.P. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník L.A.L.P.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Anna Siváková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Anna Sivákováod 13. 5. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok L.A.L.P.
Za rok 2025 má L.A.L.P. v závierke tržby 27 142 €, o 2,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 426 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 67 750 €.
Výkaz ziskov a strát L.A.L.P.
Najvyššie tržby: rok 2012, 67 750 €. Najnižšie: rok 2024, 26 511 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 27 142 € |
| 2024 | 26 511 € |
| 2023 | 31 191 € |
| 2022 | 34 476 € |
| 2021 | 33 526 € |
| 2020 | 29 256 € |
| 2019 | 27 427 € |
| 2018 | 27 031 € |
| 2017 | 29 910 € |
| 2016 | 32 167 € |
| 2015 | 46 782 € |
| 2014 | 45 434 € |
| 2013 | 65 864 € |
| 2012 | 67 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 186 995 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 426 € |
| 2024 | 10 921 € |
| 2023 | 13 922 € |
| 2022 | 19 183 € |
| 2021 | 21 050 € |
| 2020 | 10 777 € |
| 2019 | 9 767 € |
| 2018 | 10 330 € |
| 2017 | 11 950 € |
| 2016 | 12 403 € |
| 2015 | 582 € |
| 2014 | 17 851 € |
| 2013 | 17 164 € |
| 2012 | 14 669 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- L.A.L.P.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +60,5 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | L.A.L.P. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +60,5 % | +12,3 % |
| 2024 | +41,2 % | +8,2 % |
| 2023 | +44,6 % | +6,9 % |
| 2022 | +55,6 % | +6,5 % |
| 2021 | +62,8 % | +6,7 % |
| 2020 | +36,8 % | +7,0 % |
| 2019 | +35,6 % | +5,4 % |
| 2018 | +38,2 % | +5,4 % |
| 2017 | +40,0 % | +7,4 % |
| 2016 | +38,6 % | +7,0 % |
| 2015 | +1,2 % | +7,1 % |
| 2014 | +39,3 % | — |
| 2013 | +26,1 % | — |
| 2012 | +21,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2021 (+14,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +2,4 % |
| 2024 | −15,0 % |
| 2023 | −9,5 % |
| 2022 | +2,8 % |
| 2021 | +14,6 % |
| 2020 | +6,7 % |
| 2019 | +1,5 % |
| 2018 | −9,6 % |
| 2017 | −7,0 % |
| 2016 | −31,2 % |
| 2015 | +3,0 % |
| 2014 | −31,0 % |
| 2013 | −2,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha L.A.L.P.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 78 660 €, vlastné imanie 76 001 € a záväzky 2 659 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 78 660 € | 76 001 € | 2 659 € |
| 2024 | 73 497 € | 70 576 € | 2 921 € |
| 2023 | 63 889 € | 59 655 € | 4 234 € |
| 2022 | 51 302 € | 45 733 € | 5 569 € |
| 2021 | 62 356 € | 57 236 € | 5 120 € |
| 2020 | 39 651 € | 36 186 € | 3 465 € |
| 2019 | 38 806 € | 37 217 € | 1 589 € |
| 2018 | 41 071 € | 39 779 € | 1 292 € |
| 2017 | 31 225 € | 29 450 € | 1 775 € |
| 2016 | 19 829 € | 17 903 € | 1 926 € |
| 2015 | 8 694 € | 6 082 € | 2 612 € |
| 2014 | 26 631 € | 23 351 € | 3 280 € |
| 2013 | 25 743 € | 22 664 € | 3 079 € |
| 2012 | 26 056 € | 20 169 € | 5 887 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok L.A.L.P. (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 142 € | 16 426 € | 78 660 € | 76 001 € | 2 659 € | 21 273 € | +60,5 % |
| 2024 | 26 511 € | 10 921 € | 73 497 € | 70 576 € | 2 921 € | 16 922 € | +41,2 % |
| 2023 | 31 191 € | 13 922 € | 63 889 € | 59 655 € | 4 234 € | 21 624 € | +44,6 % |
| 2022 | 34 476 € | 19 183 € | 51 302 € | 45 733 € | 5 569 € | 26 861 € | +55,6 % |
| 2021 | 33 526 € | 21 050 € | 62 356 € | 57 236 € | 5 120 € | 27 010 € | +62,8 % |
| 2020 | 29 256 € | 10 777 € | 39 651 € | 36 186 € | 3 465 € | 22 115 € | +36,8 % |
| 2019 | 27 427 € | 9 767 € | 38 806 € | 37 217 € | 1 589 € | 20 881 € | +35,6 % |
| 2018 | 27 031 € | 10 330 € | 41 071 € | 39 779 € | 1 292 € | 20 537 € | +38,2 % |
| 2017 | 29 910 € | 11 950 € | 31 225 € | 29 450 € | 1 775 € | 22 342 € | +40,0 % |
| 2016 | 32 167 € | 12 403 € | 19 829 € | 17 903 € | 1 926 € | 23 324 € | +38,6 % |
| 2015 | 46 782 € | 582 € | 8 694 € | 6 082 € | 2 612 € | 36 355 € | +1,2 % |
| 2014 | 45 434 € | 17 851 € | 26 631 € | 23 351 € | 3 280 € | 36 354 € | +39,3 % |
| 2013 | 65 864 € | 17 164 € | 25 743 € | 22 664 € | 3 079 € | 39 154 € | +26,1 % |
| 2012 | 67 750 € | 14 669 € | 26 056 € | 20 169 € | 5 887 € | 40 394 € | +21,7 % |
Riziko: zaplatí L.A.L.P.?
Peniaze od štátu: L.A.L.P.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy L.A.L.P.
Dátum vzniku L.A.L.P. je 3. 9. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28034/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023331552
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 67 750 € · majetok 26 056 €
- Nový spoločník: Anna SivákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 27 142 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti L.A.L.P.
- vedenie účtovníctva
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- prevádzkovanie jaslí
- poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
L.A.L.P. v odvetví právne a účtovnícke činnosti
L.A.L.P. je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), L.A.L.P. má 27 142 €, čo je 60 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 390 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je L.A.L.P. 95. z 150.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 099 €, polovica do 45 422 €, tri štvrtiny do 93 610 €; 10 % firiem má viac než 261 982 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 302 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 099 € |
| medián | 45 422 € |
| horný kvartil | 93 610 € |
| 10 % firiem má viac než | 261 982 € |
| L.A.L.P. | 27 142 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- L.A.L.P.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby L.A.L.P. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | L.A.L.P. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 27 142 € | 45 422 € |
| 2024 | 26 511 € | 42 733 € |
| 2023 | 31 191 € | 41 427 € |
| 2022 | 34 476 € | 38 792 € |
| 2021 | 33 526 € | 36 062 € |
| 2020 | 29 256 € | 35 049 € |
| 2019 | 27 427 € | 36 772 € |
| 2018 | 27 031 € | 35 516 € |
| 2017 | 29 910 € | 34 300 € |
| 2016 | 32 167 € | 33 080 € |
| 2015 | 46 782 € | 30 548 € |
| 2014 | 45 434 € | — |
| 2013 | 65 864 € | — |
| 2012 | 67 750 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| L.A.L.P. | 27 142 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 43 609 € |
| medián kraja | 45 035 € |
| medián Slovenska | 45 422 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- INNA, s. r. o.Liešťany · tržby 68 204 € (2025)
- SPECIAL PARTNER s. r. o.Budmerice · tržby 68 197 € (2025)
- RK-R s.r.o.Tvrdošovce · tržby 68 108 € (2025)
- EKON CREDIT, s.r.o.Senica · tržby 68 088 € (2025)
- Martin Bako, advokát s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 67 935 € (2025)
- LUMIS s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 67 921 € (2025)
- Eri - IN s.r.o.Lučenec · tržby 67 917 € (2025)
- Skysofton s. r. o.Prešov · tržby 67 893 € (2025)
- SM Consulting, s. r. o.Kremnica · tržby 67 873 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb L.A.L.P., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo L.A.L.P.: Jelka
L.A.L.P. sídli na adrese Mostová 1082/22, 925 23 Jelka, okres Galanta. V obci Jelka je 538 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311.
Jelka: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
L.A.L.P.: IČO, sídlo a základné údaje
L.A.L.P., s.r.o. (IČO 46337083) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Jelka, okres Galanta. Dátum vzniku je 3. 9. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Anna Siváková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 142 € a výsledok hospodárenia +16 426 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 9. 2011 |
| Obec | Jelka |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) L.A.L.P., s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 142 €, typická firma odvetvia 45 422 € (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy L.A.L.P.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu L.A.L.P.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu L.A.L.P.
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Jelkatypický nepokrytý dopyt 176 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Tlačiarenské službyPrešovská univerzita v Prešovelehota 21. 10. 2026, 9:00 · odhad 2 700 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 272 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Jelka
ALU JELKA spol s r.o.T - ZONE, s.r.o.SUPERCOLORS s.r.o.EKODVOR r.s.p., s. r. o.AD plan s.r.o.Všetky firmy v obci Jelka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Galanta
BOHUŠ ŠESTÁK s.r.o.ARIETE service s.r.o.KL Logistic spol. s r.o.karavaning s. r. o.GAN-LEK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.