Focused on Desires, s.r.o.
Bratislava - Karlova Ves · Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami
784 €tržby 2013−67 €strata 2013aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -371 €
- 13 : tržby 784 €, výsledok hospodárenia -67 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -931 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -552 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -752 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -664 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -197 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -202 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -114 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -118 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -118 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -219 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -407 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -411 €
Focused on Desires, s.r.o. (IČO 46336605), sídlo Bratislava - mestská časť Karlova Ves, je v registri zapísaná od 20. 9. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Focused on Desires
V roku 2025 mala Focused on Desires priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Focused on Desires
Podľa Registra právnických osôb koná za Focused on Desires 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník Focused on Desires
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Silvia Gordová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Silvia Gordováod 20. 9. 2011 | 7 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Focused on Desires
Za rok 2013 má Focused on Desires v závierke tržby 784 €, a výsledok hospodárenia −67 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Focused on Desires
Zisk v 0 rokoch, strata v 14 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −5 123 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −411 € |
| 2024 | −407 € |
| 2023 | −219 € |
| 2022 | −118 € |
| 2021 | −118 € |
| 2020 | −114 € |
| 2019 | −202 € |
| 2018 | −197 € |
| 2017 | −664 € |
| 2016 | −752 € |
| 2015 | −552 € |
| 2014 | −931 € |
| 2013 | −67 € |
| 2012 | −371 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Focused on Desires
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 995 €, vlastné imanie 1 028 € a záväzky 2 967 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 995 € | 1 028 € | 2 967 € |
| 2024 | 4 007 € | 1 439 € | 2 568 € |
| 2023 | 4 196 € | 1 846 € | 2 350 € |
| 2022 | 4 515 € | 2 065 € | 2 450 € |
| 2021 | 3 883 € | 2 183 € | 1 700 € |
| 2020 | 4 001 € | 2 301 € | 1 700 € |
| 2019 | 3 915 € | 2 415 € | 1 500 € |
| 2018 | 4 017 € | 2 617 € | 1 400 € |
| 2017 | 3 994 € | 2 814 € | 1 180 € |
| 2016 | 4 758 € | 3 478 € | 1 280 € |
| 2015 | 5 310 € | 4 230 € | 1 080 € |
| 2014 | 5 363 € | 4 783 € | 580 € |
| 2013 | 5 714 € | 5 714 € | — |
| 2012 | 5 781 € | 5 781 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Focused on Desires (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −411 € | 3 995 € | 1 028 € | 2 967 € | −71 € | — |
| 2024 | — | −407 € | 4 007 € | 1 439 € | 2 568 € | −67 € | — |
| 2023 | — | −219 € | 4 196 € | 1 846 € | 2 350 € | −187 € | — |
| 2022 | — | −118 € | 4 515 € | 2 065 € | 2 450 € | — | — |
| 2021 | — | −118 € | 3 883 € | 2 183 € | 1 700 € | — | — |
| 2020 | — | −114 € | 4 001 € | 2 301 € | 1 700 € | — | — |
| 2019 | — | −202 € | 3 915 € | 2 415 € | 1 500 € | −100 € | — |
| 2018 | — | −197 € | 4 017 € | 2 617 € | 1 400 € | −100 € | — |
| 2017 | — | −664 € | 3 994 € | 2 814 € | 1 180 € | −100 € | — |
| 2016 | — | −752 € | 4 758 € | 3 478 € | 1 280 € | −200 € | — |
| 2015 | — | −552 € | 5 310 € | 4 230 € | 1 080 € | — | — |
| 2014 | — | −931 € | 5 363 € | 4 783 € | 580 € | −367 € | — |
| 2013 | 784 € | −67 € | 5 714 € | 5 714 € | — | 8 € | −8,5 % |
| 2012 | — | −371 € | 5 781 € | 5 781 € | — | −306 € | — |
Riziko: zaplatí Focused on Desires?
Peniaze od štátu: Focused on Desires
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Focused on Desires
Dátum vzniku Focused on Desires je 20. 9. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: Focused on Desires, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/75800/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 781 €
- Zmena obchodného menaPredtým Focused on Desires, s.r.o., odvtedy Comfyliving s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Focused on Desires
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- reklamné a marketingové služby,
- fotografické služby,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Focused on Desires v odvetví maloobchod
Focused on Desires je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 760 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Focused on Desires 430. z 433.
- Focused on Desires
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Focused on Desires s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Focused on Desires | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 508 € |
| 2024 | — | 92 710 € |
| 2023 | — | 95 604 € |
| 2022 | — | 101 000 € |
| 2021 | — | 87 422 € |
| 2020 | — | 81 854 € |
| 2019 | — | 85 193 € |
| 2018 | — | 80 953 € |
| 2017 | — | 74 666 € |
| 2016 | — | 63 558 € |
| 2015 | — | 72 940 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | 784 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RUDIX, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 1 803 € (2025)
- RECEPT, s. r. o.Pezinok · tržby 1 800 € (2025)
- ComTherm, s.r.o.Púchov · tržby 1 800 € (2025)
- LAK.ASA s. r. o.Stará Turá · tržby 1 800 € (2025)
- JORAM s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 1 800 € (2025)
- DEVELOP FINAL s.r.o.Prievidza · tržby 1 800 € (2025)
- Bulldog Slovakia s.r.o.Komárno · tržby 1 800 € (2015)
- METALEX SK, s.r.o.Visolaje · tržby 1 800 € (2025)
- KEBEC, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 800 € (2016)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Focused on Desires, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava IV ›
Sídlo Focused on Desires: Bratislava - Karlova Ves
Focused on Desires sídli na adrese Šaštínska 8, 841 04 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 861 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Focused on Desires: IČO, sídlo a základné údaje
Focused on Desires, s.r.o. (IČO 46336605) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 20. 9. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Silvia Gordová. Za rok 2013 sú v závierke tržby 784 € a výsledok hospodárenia −67 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami (SK NACE 4755) |
| Základné imanie | 7 000 € |
| Vznik | 20. 9. 2011 |
| Skoršie názvy | Focused on Desires, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Focused on Desires
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Focused on Desires
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Focused on Desires
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 000 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy758zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany42 zmlúv za 3 roky · 248 132 € · naposledy 7. 9. 2026Stredná odborná škola potravinárska, Cabajská 6, Nitra29 zmlúv za 3 roky · 22 449 € · naposledy 29. 9. 2026Centrum sociálnych služieb Clementia16 zmlúv za 3 roky · 6 246 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 295 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.59) v okrese Bratislava IV
Objekta spol. s r.o.MAPET, spol. s r.o.EKOJET, s.r.o.Ateliér Suchánek, s. r. o.CD Tiles & Logistics s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.