VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

A-relax s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

34 778 €tržby 2025 ▲ 248 %+14 255 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

34 778 €tržby 2025 ▲ 248 %
+14 255 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 1 510 €, výsledok hospodárenia 62 €
  2. 13 : tržby 6 036 €, výsledok hospodárenia 514 €
  3. 14 : tržby 3 235 €, výsledok hospodárenia 199 €
  4. 15 : tržby 2 828 €, výsledok hospodárenia 216 €
  5. 16 : tržby 3 899 €, výsledok hospodárenia -7 061 €
  6. 17 : tržby 767 €, výsledok hospodárenia 53 €
  7. 18 : tržby 3 159 €, výsledok hospodárenia 57 €
  8. 19 : tržby 3 404 €, výsledok hospodárenia 234 €
  9. 20 : tržby 1 735 €, výsledok hospodárenia -24 €
  10. 21 : tržby 14 477 €, výsledok hospodárenia 2 €
  11. 22 : tržby 2 968 €, výsledok hospodárenia -43 €
  12. 23 : tržby 2 975 €, výsledok hospodárenia 127 €
  13. 24 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia 1 405 €
  14. 25 : tržby 34 778 €, výsledok hospodárenia 14 255 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

A-relax s.r.o. (IČO 46330615) mala v roku 2025 tržby 34 778 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci A-relax

V roku 2025 mala A-relax priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2020 boli 2 839 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ A-relax

Podľa Registra právnických osôb koná za A-relax 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník A-relax

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch A-relax
Podiely spoločníkov na vkladoch A-relax Adriana Martincová 100,0 %. Spolu 7 000 €. Adriana Martincová: 7 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Adriana Martincová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Adriana Martincováod 28. 6. 2024 7 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok A-relax

Za rok 2025 má A-relax v závierke tržby 34 778 €, o 247,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 255 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 34 778 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 507 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202535 tis. €▲ +247,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202514 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202533 tis. €
Vlastné imanie 202520 tis. €
Záväzky 202512 tis. €37,5 % majetku
Pridaná hodnota 202516 tis. €
Zisková marža 2025+41,0 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov9 996 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 507 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát A-relax

Súvaha A-relax

Všetky čísla zo závierok A-relax (14 rokov)
Čísla zo závierok A-relax po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202534 778 €14 255 €32 769 €20 487 €12 282 €15 882 €+41,0 %
202410 000 €1 405 €3 519 €1 232 €2 287 €1 833 €+14,1 %
20232 975 €127 €3 255 €−173 €3 428 €253 €+4,3 %
20222 968 €−43 €4 139 €2 323 €1 816 €−43 €−1,4 %
202114 477 €2 €4 182 €2 366 €1 816 €114 €0,0 %
20201 735 €−24 €1 443 €1 443 €—−1 852 €−1,4 %
20193 404 €234 €1 837 €1 467 €370 €2 790 €+6,9 %
20183 159 €57 €1 877 €1 233 €644 €2 452 €+1,8 %
2017767 €53 €1 780 €1 176 €604 €−247 €+6,9 %
20163 899 €−7 061 €1 957 €1 124 €833 €3 074 €−181,1 %
20152 828 €216 €9 546 €8 184 €1 362 €851 €+7,6 %
20143 235 €199 €8 031 €7 968 €63 €461 €+6,2 %
20136 036 €514 €7 922 €7 769 €153 €765 €+8,5 %
20121 510 €62 €7 288 €7 256 €32 €162 €+4,1 %

Riziko: zaplatí A-relax?

A-relax a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom A-relax v objeme 27 020 € z rokov 2018 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny: 27 020 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv27 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201821. 3. 2018

História firmy A-relax

Dátum vzniku A-relax je 31. 8. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné mená: A - relax 2000 s. r. o., MATES SK s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/75443/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 510 € · majetok 7 288 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, hodnota zmluvy 6 253 €. Firma vznikla 31. 8. 2011.
  4. Zmena obchodného menaPredtým A - relax 2000 s. r. o., odvtedy MATES SK s.r.o.
  5. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023327405 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  6. Nový štatutár: Adriana MartincováKonateľ
  7. Nový spoločník: Adriana MartincováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Zmena obchodného menaPredtým MATES SK s.r.o., odvtedy A-relax s.r.o.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 34 778 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti A-relax

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • reklamné a marketingové služby,
  • služby súvisiace so skrášľovaním tela,
  • administratívne služby,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s nájmom,
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Vedenie účtovníctva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

A-relax v odvetví veľkoobchod

A-relax je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), A-relax má 34 778 €, čo je 25 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 713 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je A-relax 966. z 1 270.

V odvetví v okrese Bratislava II2 713aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 214Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb A-relax, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo A-relax: Bratislava - Ružinov

A-relax sídli na adrese Komárnická 44, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví2 713okres Bratislava II
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

A-relax: IČO, sídlo a základné údaje

A-relax s.r.o. (IČO 46330615) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 31. 8. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Adriana Martincová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 34 778 € a výsledok hospodárenia +14 255 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie7 000 €
Vznik31. 8. 2011
Skoršie názvyA - relax 2000 s. r. o.
MATES SK s.r.o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov1 507 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) A-relax s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 34 778 €, typická firma odvetvia 138 877 € (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy A-relax

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu A-relax

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu A-relax

  • Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 81 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
  • Výhry konkurentov197firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ADIMAR II s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava II

SLOVIL s.r.o.ROPA Group s.r.o.SMART CORPORATION, s. r. o.DANAKTA spol. s r.o.DOTIE s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk