VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SpaLuxus, s.r.o.

Martin · Ostatné vzdelávanie i. n.

1 690 €tržby 2022 ▲ 78 %−5 597 €strata 2022

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 690 €tržby 2022 ▲ 78 %
−5 597 €strata 2022
  1. 13 : tržby 11 954 €, výsledok hospodárenia -9 384 €
  2. 14 : tržby 5 775 €, výsledok hospodárenia -8 796 €
  3. 15 : tržby 2 287 €, výsledok hospodárenia -9 765 €
  4. 16 : tržby 477 €, výsledok hospodárenia -29 927 €
  5. 17 : tržby 217 €, výsledok hospodárenia -4 192 €
  6. 18 : tržby 160 €, výsledok hospodárenia -6 556 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 334 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 432 €
  9. 21 : tržby 950 €, výsledok hospodárenia -6 944 €
  10. 22 : tržby 1 690 €, výsledok hospodárenia -5 597 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 962 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 134 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 258 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SpaLuxus, s.r.o. (IČO 46329251), sídlo Martin, je v registri zapísaná od 13. 9. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SpaLuxus

V roku 2025 mala SpaLuxus priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli 811 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ SpaLuxus

Podľa Registra právnických osôb koná za SpaLuxus 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník SpaLuxus

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SpaLuxus
Podiely spoločníkov na vkladoch SpaLuxus Mgr. Šarlota Puváková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Šarlota Puváková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Šarlota Puváková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Šarlota Puvákováod 13. 9. 2011 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SpaLuxus

Za rok 2022 má SpaLuxus v závierke tržby 1 690 €, o 77,9 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −5 597 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 11 954 €.

Tržby 20221 690 €▲ +77,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2022−5 597 €strata
Majetok (aktíva) 2025449 €
Vlastné imanie 2025−112 tis. €
Záväzky 2025113 tis. €25 145,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025−540 €
Zisková marža 2022−331,2 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−104 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát SpaLuxus

Súvaha SpaLuxus

Všetky čísla zo závierok SpaLuxus (13 rokov)
Čísla zo závierok SpaLuxus po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−2 258 €449 €−112 454 €112 903 €−540 €—
2024—−2 134 €415 €−110 196 €110 611 €−540 €—
2023—−3 962 €357 €−108 061 €108 418 €−540 €—
20221 690 €−5 597 €2 524 €−104 099 €106 623 €−1 000 €−331,2 %
2021950 €−6 944 €6 146 €−98 502 €104 648 €−1 599 €−730,9 %
2020—−9 432 €9 640 €−91 558 €101 198 €−3 202 €—
2019—−5 334 €12 985 €−82 126 €95 111 €−3 400 €—
2018160 €−6 556 €444 €−76 851 €77 295 €−3 392 €−4 097,5 %
2017217 €−4 192 €2 140 €−69 334 €71 474 €−2 507 €−1 931,8 %
2016477 €−29 927 €2 100 €−65 142 €67 242 €−2 357 €−6 274,0 %
20152 287 €−9 765 €27 153 €−35 315 €62 468 €−1 847 €−427,0 %
20145 775 €−8 796 €27 077 €−25 551 €52 628 €−1 978 €−152,3 %
201311 954 €−9 384 €29 832 €−16 755 €46 587 €−3 811 €−78,5 %

Riziko: zaplatí SpaLuxus?

Peniaze od štátu: SpaLuxus

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SpaLuxus

Dátum vzniku SpaLuxus je 13. 9. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55302/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023337899
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 11 954 € · majetok 29 832 €
  4. Nový spoločník: Mgr. Šarlota PuvákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SpaLuxus

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • administratívne služby
  • reklamné a marketingové služby
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Manikúra - pedikúra

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

SpaLuxus v odvetví vzdelávanie

SpaLuxus je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 30 933 € (4 152 závierok), SpaLuxus má 1 690 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 299 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SpaLuxus 101. z 106.

V odvetví v okrese Martin299aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 152Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia31 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SpaLuxus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Martin ›

Sídlo SpaLuxus: Martin

SpaLuxus sídli na adrese Kollárova 4268/35, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 910 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 728. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Martin8 910aktívnych
Subjektov v okrese Martin15 728aktívnych
V tom istom odvetví299okres Martin
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›

SpaLuxus: IČO, sídlo a základné údaje

SpaLuxus, s.r.o. (IČO 46329251) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 13. 9. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Mgr. Šarlota Puváková. Za rok 2022 sú v závierke tržby 1 690 € a výsledok hospodárenia −5 597 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 9. 2011
ObecMartin
OkresOkres Martin
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) SpaLuxus, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 1 690 €, typická firma odvetvia 30 933 € (medián z 4 152 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Martin ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›

Sieť prepojení firmy SpaLuxus

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SpaLuxus

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SpaLuxus

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Martin

ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Martin

DIDACTIC Martin, s.r.o.PejMaz, s. r. o.Neur One, s.r.o.Detská ambulancia - MUDr. Martina Dzianová…TSA Montagebau s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk