Z1 s.r.o.
Strážske
4 750 €tržby 2017 ▼ 65 %−7 173 €strata 2017zaniknutá 4. 10. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 4. 10. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 49 766 €, výsledok hospodárenia 366 €
- 13 : tržby 46 320 €, výsledok hospodárenia 1 294 €
- 14 : tržby 37 331 €, výsledok hospodárenia 1 709 €
- 15 : tržby 37 992 €, výsledok hospodárenia 2 052 €
- 16 : tržby 13 737 €, výsledok hospodárenia 1 711 €
- 17 : tržby 4 750 €, výsledok hospodárenia -7 173 €
Z1 s.r.o. (IČO 46325921), sídlo Strážske, je v registri zapísaná od 7. 9. 2011 do 4. 10. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Z1
osobné náklady v roku 2014 boli 3 489 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Ľudia a vlastníci Z1
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Z1
Za rok 2017 má Z1 v závierke tržby 4 750 €, o 65,4 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −7 173 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2012: 49 766 €.
Výkaz ziskov a strát Z1
Najvyššie tržby: rok 2012, 49 766 €. Najnižšie: rok 2017, 4 750 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2017 | 4 750 € |
| 2016 | 13 737 € |
| 2015 | 37 992 € |
| 2014 | 37 331 € |
| 2013 | 46 320 € |
| 2012 | 49 766 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 1 roku z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −41 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2017 | −7 173 € |
| 2016 | 1 711 € |
| 2015 | 2 052 € |
| 2014 | 1 709 € |
| 2013 | 1 294 € |
| 2012 | 366 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Z1
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,5 %, medián odvetvia +5,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Z1 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | — | +5,1 % |
| 2016 | +12,5 % | +4,6 % |
| 2015 | +5,4 % | +4,2 % |
| 2014 | +4,6 % | — |
| 2013 | +2,8 % | — |
| 2012 | +0,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2015 (+1,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2017 | −65,4 % |
| 2016 | −63,8 % |
| 2015 | +1,8 % |
| 2014 | −19,4 % |
| 2013 | −6,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Z1
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2017 mala súvaha majetok 9 806 €, vlastné imanie 5 651 € a záväzky 4 155 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2017 | 9 806 € | 5 651 € | 4 155 € |
| 2016 | 15 911 € | 12 824 € | 3 087 € |
| 2015 | 16 787 € | 11 114 € | 5 673 € |
| 2014 | 23 798 € | 9 062 € | 14 736 € |
| 2013 | 16 572 € | 7 353 € | 9 219 € |
| 2012 | 13 618 € | 6 059 € | 7 559 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Z1 (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 4 750 € | −7 173 € | 9 806 € | 5 651 € | 4 155 € | −6 750 € | −151,0 % |
| 2016 | 13 737 € | 1 711 € | 15 911 € | 12 824 € | 3 087 € | 2 470 € | +12,5 % |
| 2015 | 37 992 € | 2 052 € | 16 787 € | 11 114 € | 5 673 € | 6 060 € | +5,4 % |
| 2014 | 37 331 € | 1 709 € | 23 798 € | 9 062 € | 14 736 € | 4 468 € | +4,6 % |
| 2013 | 46 320 € | 1 294 € | 16 572 € | 7 353 € | 9 219 € | 2 529 € | +2,8 % |
| 2012 | 49 766 € | 366 € | 13 618 € | 6 059 € | 7 559 € | 671 € | +0,7 % |
Riziko: zaplatí Z1?
Peniaze od štátu: Z1
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Z1
Dátum vzniku Z1 je 7. 9. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28312/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 49 766 € · majetok 13 618 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017Závierok máme 6, posledné tržby 4 750 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Z1 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Z1 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 40 922 € (10 595 závierok), Z1 má 4 750 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 308 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Z1 139. z 152.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 100 €, polovica do 40 922 €, tri štvrtiny do 149 464 €; 10 % firiem má viac než 533 084 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 360 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 100 € |
| medián | 40 922 € |
| horný kvartil | 149 464 € |
| 10 % firiem má viac než | 533 084 € |
| Z1 | 4 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Z1
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Z1 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Z1 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | 4 750 € | 40 922 € |
| 2016 | 13 737 € | 41 408 € |
| 2015 | 37 992 € | 40 006 € |
| 2014 | 37 331 € | — |
| 2013 | 46 320 € | — |
| 2012 | 49 766 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| Z1 | 4 750 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 46 443 € |
| medián kraja | 39 290 € |
| medián Slovenska | 40 922 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Waro real s.r.o.Rožňava · tržby 11 092 € (2025)
- "Bajkal"Prešov · tržby 11 085 € (2025)
- FAJO Real s. r. o.Holíč · tržby 11 075 € (2025)
- Palisády 20Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 064 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov FEMILY KRÁĽOVCEKráľovce · tržby 11 062 € (2023)
- PRS Reality, s. r. o.Prešov · tržby 11 059 € (2025)
- JUSTICIA Recovery k.s.Nitra · tržby 11 051 € (2025)
- Akarat s.r.o.Bučany · tržby 11 050 € (2025)
- PORUBSKY realitná kancelária, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 048 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Z1, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Z1: Strážske
Z1 sídli na adrese Mierová 630, 072 22 Strážske, okres Michalovce. V obci Strážske je 525 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 748. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Strážske: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
Z1: IČO, sídlo a základné údaje
Z1 s.r.o. (IČO 46325921) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Strážske, okres Michalovce. Dátum vzniku je 7. 9. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 4. 10. 2017, po 6 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 4 750 € a výsledok hospodárenia −7 173 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68310 |
| Vznik | 7. 9. 2011 |
| Zánik | 4. 10. 2017 |
| Obec | Strážske |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Z1
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Z1
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Z1
- Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v obci Strážsketypický nepokrytý dopyt 75 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Strážske
DIAKOL STRÁŽSKE, s.r.o.Smart wood Slovakia, s.r.o.TP 2, s.r.o.FIBERSTRUCT s.r.o.PB bau, s.r.o.Všetky firmy v obci Strážske ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Michalovce
ALEA INVEST, s.r.o.MIKOM REAL s.r.o.EURO - REAL s.r.o.IVA COMPANY s. r. o.Parking - reality V.N.s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.