BIPO, s.r.o.
Banská Bystrica
13 556 €tržby 2014 ▲ 14 %+830 €zisk 2014zaniknutá 1. 1. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 1. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 7 183 €, výsledok hospodárenia -1 860 €
- 13 : tržby 11 868 €, výsledok hospodárenia -3 977 €
- 14 : tržby 13 556 €, výsledok hospodárenia 830 €
BIPO, s.r.o. (IČO 46324551), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 1. 9. 2011 do 1. 1. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci BIPO
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok BIPO
Za rok 2014 má BIPO v závierke tržby 13 556 €, o 14,2 % viac než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +830 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2014: 13 556 €.
Výkaz ziskov a strát BIPO
Najvyššie tržby: rok 2014, 13 556 €. Najnižšie: rok 2012, 7 183 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | 13 556 € |
| 2013 | 11 868 € |
| 2012 | 7 183 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −5 007 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | 830 € |
| 2013 | −3 977 € |
| 2012 | −1 860 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BIPO
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BIPO |
|---|---|
| 2014 | +6,1 % |
| 2013 | −33,5 % |
| 2012 | −25,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BIPO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 7 587 €, vlastné imanie 5 076 € a záväzky 2 511 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 7 587 € | 5 076 € | 2 511 € |
| 2013 | 4 859 € | −2 304 € | 7 163 € |
| 2012 | 4 317 € | 1 673 € | 2 644 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BIPO (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 13 556 € | 830 € | 7 587 € | 5 076 € | 2 511 € | 1 570 € | +6,1 % |
| 2013 | 11 868 € | −3 977 € | 4 859 € | −2 304 € | 7 163 € | −5 218 € | −33,5 % |
| 2012 | 7 183 € | −1 860 € | 4 317 € | 1 673 € | 2 644 € | −2 425 € | −25,9 % |
Riziko: zaplatí BIPO?
Peniaze od štátu: BIPO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BIPO
Dátum vzniku BIPO je 1. 9. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20756/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 7 183 € · majetok 4 317 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 13 556 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
BIPO v odvetví maloobchod
BIPO je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 782 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BIPO 524. z 644.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Stanko ATELIER s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 927 € (2025)
- SPORTCOM spol. s r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 900 € (2025)
- APHEX s. r. o.Veľký Grob · tržby 33 879 € (2025)
- MED DEAL, s.r.o.Stará Turá · tržby 33 875 € (2025)
- Nina Menkynová s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 856 € (2025)
- Jansik s. r. o.Bánovce nad Bebravou · tržby 33 846 € (2025)
- D E S S O U S, s. r. o.Čadca · tržby 33 841 € (2025)
- SLOVAKIA SOLUTIONS s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 33 831 € (2025)
- ABBA ANTONY s. r. o.Tvrdošín · tržby 33 828 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BIPO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Banská Bystrica ›
Sídlo BIPO: Banská Bystrica
BIPO sídli na adrese Chabenecká 5191/2, 974 11 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 488 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
BIPO: IČO, sídlo a základné údaje
BIPO, s.r.o. (IČO 46324551) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 1. 9. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 1. 2015, po 3 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 13 556 € a výsledok hospodárenia +830 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47990 |
| Vznik | 1. 9. 2011 |
| Zánik | 1. 1. 2015 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy BIPO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BIPO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BIPO
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 447 015 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR414 zmlúv za 3 roky · 1 603 573 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 723 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Banská Bystrica
Locoproject s.r.o.Damix trade s.r.o.LINNE s.r.o.AUTO FRESH s.r.o.B.R.W. s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.