VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RBW s.r.o.

Bratislava - Karlova Ves · Výstavba obytných a neobytných budov

63 956 €tržby 2025 ▲ 120 572 %+58 233 €zisk 2025

aktívna 15 rokov10 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

63 956 €tržby 2025 ▲ 120 572 %
+58 233 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -25 €
  2. 13 : tržby 326 433 €, výsledok hospodárenia 1 836 €
  3. 14 : tržby 409 679 €, výsledok hospodárenia 5 121 €
  4. 15 : tržby 555 017 €, výsledok hospodárenia -1 720 €
  5. 16 : tržby 195 703 €, výsledok hospodárenia 6 012 €
  6. 17 : tržby 188 823 €, výsledok hospodárenia 14 641 €
  7. 18 : tržby 253 047 €, výsledok hospodárenia 5 650 €
  8. 19 : tržby 468 630 €, výsledok hospodárenia 13 292 €
  9. 20 : tržby 150 743 €, výsledok hospodárenia -25 809 €
  10. 21 : tržby 69 890 €, výsledok hospodárenia -3 016 €
  11. 22 : tržby 2 300 €, výsledok hospodárenia 237 €
  12. 23 : tržby 352 €, výsledok hospodárenia -906 €
  13. 24 : tržby 53 €, výsledok hospodárenia 546 €
  14. 25 : tržby 63 956 €, výsledok hospodárenia 58 233 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RBW s.r.o. (IČO 46301194) mala v roku 2025 tržby 63 956 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RBW

V roku 2025 mala RBW priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v roku 2019 boli 2 688 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.

Konatelia RBW

Podľa Registra právnických osôb konajú za RBW 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci RBW

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch RBW
Podiely spoločníkov na vkladoch RBW Ing. arch. Gabriel Brogyányi 50,0 %, Ing. Ivan Grman 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. arch. Gabriel Brogyányi: 2 500 €, 50,0 %Ing. Ivan Grman: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. arch. Gabriel Brogyányi50,0 %
  • Ing. Ivan Grman50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. arch. Gabriel Brogyányiod 6. 9. 2022 2 500 €50,0 %
Ing. Ivan Grmanod 6. 9. 2022 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RBW

Za rok 2025 má RBW v závierke tržby 63 956 €, o 120 571,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +58 233 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 555 017 €.

Tržby 202564 tis. €▲ +120 571,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202558 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025211 tis. €
Vlastné imanie 202573 tis. €
Záväzky 2025138 tis. €65,5 % majetku
Pridaná hodnota 202561 tis. €
Zisková marža 2025+91,1 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov74 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát RBW

Súvaha RBW

Všetky čísla zo závierok RBW (14 rokov)
Čísla zo závierok RBW po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202563 956 €58 233 €210 520 €72 705 €137 815 €61 487 €+91,1 %
202453 €546 €134 313 €14 471 €119 842 €−121 €+1 030,2 %
2023352 €−906 €133 424 €13 925 €119 499 €−16 €−257,4 %
20222 300 €237 €138 286 €14 831 €123 455 €2 285 €+10,3 %
202169 890 €−3 016 €136 638 €14 594 €122 044 €−220 €−4,3 %
2020150 743 €−25 809 €179 084 €17 610 €161 474 €−18 743 €−17,1 %
2019468 630 €13 292 €325 004 €43 418 €281 586 €24 065 €+2,8 %
2018253 047 €5 650 €292 914 €30 127 €262 787 €19 526 €+2,2 %
2017188 823 €14 641 €182 701 €24 476 €157 929 €21 572 €+7,8 %
2016195 703 €6 012 €126 886 €9 835 €117 051 €7 042 €+3,1 %
2015555 017 €−1 720 €383 556 €3 824 €379 732 €1 227 €−0,3 %
2014409 679 €5 121 €95 424 €11 543 €83 881 €9 352 €+1,3 %
2013326 433 €1 836 €451 852 €6 422 €445 430 €8 410 €+0,6 %
2012—−25 €29 725 €4 586 €25 139 €——

Riziko: zaplatí RBW?

RBW a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom RBW v objeme 3 372 € z rokov 2024 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Hlavné mesto SR Bratislava: 3 372 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv3 372 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202430. 4. 2024

História firmy RBW

Dátum vzniku RBW je 16. 8. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: RADOVKY ČIERNA VODA s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/75169/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023319771
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 29 725 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým RADOVKY ČIERNA VODA s. r. o., odvtedy RBW s.r.o.
  5. Nový spoločník: Ing. Ivan GrmanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Hlavné mesto SR Bratislava, hodnota zmluvy 1 070 €. Firma vznikla 16. 8. 2011.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 63 956 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RBW

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • reklamné a marketingové služby,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

RBW v odvetví výstavba budov

RBW je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), RBW má 63 956 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 678 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RBW 111. z 219.

V odvetví v okrese Bratislava IV678aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RBW, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava IV ›

Sídlo RBW: Bratislava - Karlova Ves

RBW sídli na adrese Dlhé Diely II 9/B, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 992 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 223. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Karlova Ves9 992aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 223aktívnych
V tom istom odvetví678okres Bratislava IV
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

RBW: IČO, sídlo a základné údaje

RBW s.r.o. (IČO 46301194) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 16. 8. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Ing. Ivan Grman a Ing. arch. Gabriel Brogyányi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 63 956 € a výsledok hospodárenia +58 233 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 8. 2011
Skoršie názvyRADOVKY ČIERNA VODA s. r. o.
ObecBratislava - Karlova Ves
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) RBW s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 63 956 €, typická firma odvetvia 61 729 € (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy RBW

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RBW

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RBW

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov401firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Asphere, a.s.APLAN, spol. s r.o.GRMAN SK s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves

N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava IV

HORNEX, a.s.Varsi s.r.o.Quabus s.r.o.W & Bau s. r. o.NYBRA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk