VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Exclusive cars, s. r. o.

Partizánske · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

75 760 €tržby 2025 ▲ 34 %+7 087 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

75 760 €tržby 2025 ▲ 34 %
+7 087 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -26 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -209 €
  3. 14 : tržby 124 950 €, výsledok hospodárenia 2 875 €
  4. 15 : tržby 10 200 €, výsledok hospodárenia -10 617 €
  5. 16 : tržby 10 800 €, výsledok hospodárenia -1 912 €
  6. 17 : tržby 105 467 €, výsledok hospodárenia 1 491 €
  7. 18 : tržby 31 680 €, výsledok hospodárenia 5 735 €
  8. 19 : tržby 119 270 €, výsledok hospodárenia 177 €
  9. 20 : tržby 44 317 €, výsledok hospodárenia 4 222 €
  10. 21 : tržby 34 932 €, výsledok hospodárenia 10 221 €
  11. 22 : tržby 49 036 €, výsledok hospodárenia 18 795 €
  12. 23 : tržby 63 585 €, výsledok hospodárenia 5 203 €
  13. 24 : tržby 56 690 €, výsledok hospodárenia 9 271 €
  14. 25 : tržby 75 760 €, výsledok hospodárenia 7 087 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Exclusive cars, s. r. o. (IČO 46300767) mala v roku 2025 tržby 75 760 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Exclusive cars

V roku 2025 mala Exclusive cars priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Exclusive cars

Podľa Registra právnických osôb koná za Exclusive cars 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci Exclusive cars

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Exclusive cars

Za rok 2025 má Exclusive cars v závierke tržby 75 760 €, o 33,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 087 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 124 950 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 961 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202576 tis. €▲ +33,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20257 087 €zisk
Majetok (aktíva) 2025333 tis. €
Vlastné imanie 202559 tis. €
Záväzky 2025274 tis. €82,2 % majetku
Pridaná hodnota 202529 tis. €
Zisková marža 2025+9,4 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov52 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov961 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Exclusive cars

Súvaha Exclusive cars

Všetky čísla zo závierok Exclusive cars (14 rokov)
Čísla zo závierok Exclusive cars po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202575 760 €7 087 €333 263 €59 235 €274 028 €29 036 €+9,4 %
202456 690 €9 271 €346 563 €52 147 €294 416 €37 957 €+16,4 %
202363 585 €5 203 €336 366 €39 068 €297 298 €28 193 €+8,2 %
202249 036 €18 795 €336 229 €33 865 €302 364 €41 914 €+38,3 %
202134 932 €10 221 €314 696 €15 070 €299 626 €26 387 €+29,3 %
202044 317 €4 222 €303 057 €4 850 €298 207 €21 933 €+9,5 %
2019119 270 €177 €227 881 €626 €227 255 €12 692 €+0,1 %
201831 680 €5 735 €215 628 €3 562 €212 066 €14 033 €+18,1 %
2017105 467 €1 491 €180 268 €−2 171 €182 439 €8 821 €+1,4 %
201610 800 €−1 912 €177 573 €−3 662 €181 235 €5 353 €−17,7 %
201510 200 €−10 617 €177 348 €−1 749 €179 097 €−2 904 €−104,1 %
2014124 950 €2 875 €189 844 €8 868 €180 976 €12 950 €+2,3 %
2013—−209 €55 213 €5 993 €49 220 €−122 €—
2012—−26 €6 203 €6 203 €—−5 €—

Riziko: zaplatí Exclusive cars?

Peniaze od štátu: Exclusive cars

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Exclusive cars

Dátum vzniku Exclusive cars je 21. 9. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25064/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 6 203 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023338592
  4. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2014 firma vykázala 124 950 €.
  5. Nový spoločník: Radim GerbelSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: JUDr. Veronika Horná GerbelováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Nový spoločník: Andrej GerbelSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 75 760 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Exclusive cars

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • obstarávanie služieb spojených s údržbou a opravami bytového/nebytového fondu
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prenájom strojov, prístrojov a zariadení
  • prenájom motorových vozidiel
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
  • vykonávanie odťahovej služby
  • sprostredkovanie dopravy mimo zasielateľstva
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • administratívne práce
  • upratovacie práce
  • vydavateľská činnosť
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Exclusive cars v odvetví veľkoobchod

Exclusive cars je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), Exclusive cars má 75 760 €, čo je 54 % mediánu. V okrese Partizánske je v tomto odvetví 102 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Exclusive cars 9. z 19.

V odvetví v okrese Partizánske102aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Exclusive cars, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Partizánske ›

Sídlo Exclusive cars: Partizánske

Exclusive cars sídli na adrese Nitrianska 2396/114A, 958 01 Partizánske, okres Partizánske. V obci Partizánske je 2 916 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 051. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Partizánske2 916aktívnych
Subjektov v okrese Partizánske6 051aktívnych
V tom istom odvetví102okres Partizánske
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Partizánske: obyvatelia a dáta ›Okres Partizánske ›Adresár firiem v okrese Partizánske ›

Exclusive cars: IČO, sídlo a základné údaje

Exclusive cars, s. r. o. (IČO 46300767) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánske, okres Partizánske. Dátum vzniku je 21. 9. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Radim Gerbel. Za rok 2025 sú v závierke tržby 75 760 € a výsledok hospodárenia +7 087 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618)
Základné imanie6 640 €
Vznik21. 9. 2011
ObecPartizánske
OkresOkres Partizánske
Vyrubená daň z príjmov961 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Exclusive cars, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 75 760 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Partizánske ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Partizánske ›

Sieť prepojení firmy Exclusive cars

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Exclusive cars

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Exclusive cars

  • Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 152 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
  • Končiace zmluvy26zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 31 tis. €
  • Výhry konkurentov135firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Partizánsketypický nepokrytý dopyt 974 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

AUTO-PARTNER SK s.r.o.Autoinvest.sk, s. r. o.Invest-auto, s.r.o.Developer-invest PE, s.r.o.Rybárstvo Ondrášová s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Partizánske

Partizánske Building Components-SK s.r.o.Medline Assembly Slovakia s.r.o.FINAL - CD Bratislava, spol. s r. o.FINAL - CD spol. s r. o.FINAL – CD premium, s. r. o.Všetky firmy v obci Partizánske ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.11) v okrese Partizánske

FINAL - CD plus, s.r.o.SLOVCANIN, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk