VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ELKOM SLOVAKIA, s.r.o.

Trnava · Oprava a údržba strojov

162 564 €tržby 2025 ▼ 5 %+4 282 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

162 564 €tržby 2025 ▼ 5 %
+4 282 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 54 248 €, výsledok hospodárenia 8 585 €
  2. 13 : tržby 51 532 €, výsledok hospodárenia 1 401 €
  3. 14 : tržby 66 641 €, výsledok hospodárenia 4 981 €
  4. 15 : tržby 51 554 €, výsledok hospodárenia 155 €
  5. 16 : tržby 61 936 €, výsledok hospodárenia 6 725 €
  6. 17 : tržby 76 543 €, výsledok hospodárenia 8 447 €
  7. 18 : tržby 88 033 €, výsledok hospodárenia 12 442 €
  8. 19 : tržby 128 878 €, výsledok hospodárenia 11 764 €
  9. 20 : tržby 161 705 €, výsledok hospodárenia 12 503 €
  10. 21 : tržby 190 842 €, výsledok hospodárenia 1 163 €
  11. 22 : tržby 297 400 €, výsledok hospodárenia 12 241 €
  12. 23 : tržby 284 271 €, výsledok hospodárenia 11 377 €
  13. 24 : tržby 171 317 €, výsledok hospodárenia 17 853 €
  14. 25 : tržby 162 564 €, výsledok hospodárenia 4 282 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ELKOM SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 46299114) mala v roku 2025 tržby 162 564 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ELKOM SLOVAKIA

V roku 2025 mala ELKOM SLOVAKIA priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 59 496 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia ELKOM SLOVAKIA

Podľa Registra právnických osôb konajú za ELKOM SLOVAKIA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci ELKOM SLOVAKIA

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok ELKOM SLOVAKIA

Za rok 2025 má ELKOM SLOVAKIA v závierke tržby 162 564 €, o 5,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 282 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 297 400 €.

Tržby 2025163 tis. €▼ −5,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 282 €zisk
Majetok (aktíva) 2025150 tis. €
Vlastné imanie 2025111 tis. €
Záväzky 202540 tis. €26,4 % majetku
Pridaná hodnota 202576 tis. €
Zisková marža 2025+2,6 %medián odvetvia +5,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov114 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát ELKOM SLOVAKIA

Súvaha ELKOM SLOVAKIA

Všetky čísla zo závierok ELKOM SLOVAKIA (14 rokov)
Čísla zo závierok ELKOM SLOVAKIA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025162 564 €4 282 €150 493 €110 822 €39 671 €75 869 €+2,6 %
2024171 317 €17 853 €151 876 €106 540 €45 336 €97 567 €+10,4 %
2023284 271 €11 377 €132 251 €88 688 €43 563 €74 777 €+4,0 %
2022297 400 €12 241 €125 658 €77 312 €48 346 €79 324 €+4,1 %
2021190 842 €1 163 €110 611 €65 072 €45 539 €65 782 €+0,6 %
2020161 705 €12 503 €111 406 €63 909 €47 497 €69 306 €+7,7 %
2019128 878 €11 764 €91 032 €51 407 €39 625 €53 323 €+9,1 %
201888 033 €12 442 €75 884 €39 644 €36 240 €43 976 €+14,1 %
201776 543 €8 447 €75 741 €27 203 €48 538 €35 720 €+11,0 %
201661 936 €6 725 €64 063 €18 757 €45 306 €31 877 €+10,9 %
201551 554 €155 €56 735 €12 035 €44 700 €21 793 €+0,3 %
201466 641 €4 981 €63 689 €11 880 €51 809 €25 893 €+7,5 %
201351 532 €1 401 €57 209 €6 901 €50 308 €18 535 €+2,7 %
201254 248 €8 585 €56 012 €13 665 €42 347 €24 370 €+15,8 %

Riziko: zaplatí ELKOM SLOVAKIA?

ELKOM SLOVAKIA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ELKOM SLOVAKIA v objeme 2 349 € z roku 2012. Najväčší objem je s odberateľom Trnavská teplárenská, a.s.: 2 349 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv2 349 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20125. 6. 2012

História firmy ELKOM SLOVAKIA

Dátum vzniku ELKOM SLOVAKIA je 10. 8. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27945/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023318088
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Trnavská teplárenská, a.s., hodnota zmluvy 2 349 €. Firma vznikla 10. 8. 2011.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 54 248 € · majetok 56 012 €
  5. Nový spoločník: Radovan ŠkolárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 162 564 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ELKOM SLOVAKIA

  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení
  • výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií
  • výroba amontáž tieniacej techniky
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • čistiace a upratovacie služby
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických
  • opravy vyhradených technických zariadení elektrických a zdvíhacích

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

ELKOM SLOVAKIA v odvetví oprava a inštalácia strojov

ELKOM SLOVAKIA je v registri v odvetví Oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33), činnosť oprava a údržba strojov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 91 116 € (1 487 závierok), ELKOM SLOVAKIA má 162 564 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 198 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ELKOM SLOVAKIA 21. z 48.

V odvetví v okrese Trnava198aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 487Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia91 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ELKOM SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Trnava ›

Sídlo ELKOM SLOVAKIA: Trnava

ELKOM SLOVAKIA sídli na adrese Coburgova 84, 917 02 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 097 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 707. Na tej istej adrese je zapísaných 40 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trnava16 097aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 707aktívnych
V tom istom odvetví198okres Trnava
Na tej istej adrese40aktívnych subjektov

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

ELKOM SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje

ELKOM SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 46299114) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 10. 8. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Ľubomír Školár a Radovan Školár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 162 564 € a výsledok hospodárenia +4 282 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba strojov (SK NACE 3312)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 8. 2011
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33) ELKOM SLOVAKIA, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 162 564 €, typická firma odvetvia 91 116 € (medián z 1 487 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Oprava a inštalácia strojov: tržby a mzdy ›Oprava a inštalácia strojov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy ELKOM SLOVAKIA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ELKOM SLOVAKIA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ELKOM SLOVAKIA

  • Tendre71súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 97 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
  • Končiace zmluvy26zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 200 €
  • Výhry konkurentov322firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 33.12) v okrese Trnava

Fri-Service SK s.r.o.V-ALFATEC, s.r.o.ELPOTECH, spol. s r.o.HASPOTEX TT, s. r. o.LOJMAR KLIMA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk