TECHNI-SCAN s. r. o.
Trenčín · Činnosti reklamných agentúr
25 036 €tržby 2025 ▼ 38 %−16 798 €strata 2025aktívna 15 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 4 579 €, výsledok hospodárenia -1 574 €
- 13 : tržby 4 462 €, výsledok hospodárenia 570 €
- 14 : tržby 4 686 €, výsledok hospodárenia 1 408 €
- 15 : tržby 7 412 €, výsledok hospodárenia 4 337 €
- 16 : tržby 4 554 €, výsledok hospodárenia 1 491 €
- 17 : tržby 4 560 €, výsledok hospodárenia 955 €
- 18 : tržby 4 690 €, výsledok hospodárenia 1 130 €
- 19 : tržby 4 769 €, výsledok hospodárenia 1 041 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -168 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
- 22 : tržby 9 290 €, výsledok hospodárenia -21 824 €
- 23 : tržby 27 043 €, výsledok hospodárenia -1 149 €
- 24 : tržby 40 679 €, výsledok hospodárenia 1 064 €
- 25 : tržby 25 036 €, výsledok hospodárenia -16 798 €
TECHNI-SCAN s. r. o. (IČO 46292390) mala v roku 2025 tržby 25 036 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TECHNI-SCAN
V roku 2025 mala TECHNI-SCAN priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 6 487 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 6 487 € | — |
| 2024 | — | 4 379 € | — |
| 2023 | — | 765 € | — |
| 2022 | — | 11 491 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ TECHNI-SCAN
Podľa Registra právnických osôb koná za TECHNI-SCAN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník TECHNI-SCAN
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Boris Kováč100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Boris Kováčod 12. 2. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TECHNI-SCAN
Za rok 2025 má TECHNI-SCAN v závierke tržby 25 036 €, o 38,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −16 798 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 40 679 €.
Výkaz ziskov a strát TECHNI-SCAN
Najvyššie tržby: rok 2024, 40 679 €. Najnižšie: rok 2013, 4 462 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 25 036 € |
| 2024 | 40 679 € |
| 2023 | 27 043 € |
| 2022 | 9 290 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 4 769 € |
| 2018 | 4 690 € |
| 2017 | 4 560 € |
| 2016 | 4 554 € |
| 2015 | 7 412 € |
| 2014 | 4 686 € |
| 2013 | 4 462 € |
| 2012 | 4 579 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −29 601 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −16 798 € |
| 2024 | 1 064 € |
| 2023 | −1 149 € |
| 2022 | −21 824 € |
| 2021 | −84 € |
| 2020 | −168 € |
| 2019 | 1 041 € |
| 2018 | 1 130 € |
| 2017 | 955 € |
| 2016 | 1 491 € |
| 2015 | 4 337 € |
| 2014 | 1 408 € |
| 2013 | 570 € |
| 2012 | −1 574 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TECHNI-SCAN
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −67,1 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TECHNI-SCAN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −67,1 % | +6,8 % |
| 2024 | +2,6 % | +4,5 % |
| 2023 | −4,2 % | +2,9 % |
| 2022 | — | +3,0 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | +21,8 % | +2,1 % |
| 2018 | +24,1 % | +2,6 % |
| 2017 | +20,9 % | +3,7 % |
| 2016 | +32,7 % | +3,7 % |
| 2015 | +58,5 % | +3,8 % |
| 2014 | +30,0 % | — |
| 2013 | +12,8 % | — |
| 2012 | −34,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 10 rokov, najviac v roku 2023 (+191,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −38,5 % |
| 2024 | +50,4 % |
| 2023 | +191,1 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | +1,7 % |
| 2018 | +2,9 % |
| 2017 | +0,1 % |
| 2016 | −38,6 % |
| 2015 | +58,2 % |
| 2014 | +5,0 % |
| 2013 | −2,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TECHNI-SCAN
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 64 544 €, vlastné imanie −13 459 € a záväzky 78 003 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 64 544 € | −13 459 € | 78 003 € |
| 2024 | 36 128 € | 3 339 € | 32 789 € |
| 2023 | 55 093 € | 2 275 € | 52 818 € |
| 2022 | 48 249 € | 3 424 € | 44 825 € |
| 2021 | 5 248 € | 5 248 € | — |
| 2020 | 9 950 € | 9 950 € | — |
| 2019 | 10 395 € | 10 118 € | 277 € |
| 2018 | 9 377 € | 9 077 € | 300 € |
| 2017 | 10 789 € | 7 946 € | 2 843 € |
| 2016 | 7 471 € | 6 991 € | 480 € |
| 2015 | 14 623 € | 13 483 € | 1 140 € |
| 2014 | 9 676 € | 9 146 € | 530 € |
| 2013 | 7 958 € | 7 738 € | 220 € |
| 2012 | 10 118 € | 7 169 € | 2 949 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TECHNI-SCAN (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 036 € | −16 798 € | 64 544 € | −13 459 € | 78 003 € | 11 933 € | −67,1 % |
| 2024 | 40 679 € | 1 064 € | 36 128 € | 3 339 € | 32 789 € | 20 658 € | +2,6 % |
| 2023 | 27 043 € | −1 149 € | 55 093 € | 2 275 € | 52 818 € | 13 189 € | −4,2 % |
| 2022 | 9 290 € | −21 824 € | 48 249 € | 3 424 € | 44 825 € | −3 731 € | −234,9 % |
| 2021 | — | −84 € | 5 248 € | 5 248 € | — | — | — |
| 2020 | — | −168 € | 9 950 € | 9 950 € | — | −84 € | — |
| 2019 | 4 769 € | 1 041 € | 10 395 € | 10 118 € | 277 € | 1 390 € | +21,8 % |
| 2018 | 4 690 € | 1 130 € | 9 377 € | 9 077 € | 300 € | 1 493 € | +24,1 % |
| 2017 | 4 560 € | 955 € | 10 789 € | 7 946 € | 2 843 € | 1 495 € | +20,9 % |
| 2016 | 4 554 € | 1 491 € | 7 471 € | 6 991 € | 480 € | 2 021 € | +32,7 % |
| 2015 | 7 412 € | 4 337 € | 14 623 € | 13 483 € | 1 140 € | 5 520 € | +58,5 % |
| 2014 | 4 686 € | 1 408 € | 9 676 € | 9 146 € | 530 € | 1 928 € | +30,0 % |
| 2013 | 4 462 € | 570 € | 7 958 € | 7 738 € | 220 € | 777 € | +12,8 % |
| 2012 | 4 579 € | −1 574 € | 10 118 € | 7 169 € | 2 949 € | −1 306 € | −34,4 % |
Riziko: zaplatí TECHNI-SCAN?
TECHNI-SCAN a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom TECHNI-SCAN z rokov 2013 až 2016.
Rok s najväčším objemom: 2013, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 1 | 0 € |
| 2013 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy TECHNI-SCAN
Dátum vzniku TECHNI-SCAN je 1. 8. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: DEKAM, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24870/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 4 579 € · majetok 10 118 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátna pokladnica. Firma vznikla 1. 8. 2011.
- Nový štatutár: Boris KováčKonateľ
- Nový spoločník: Boris KováčSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým DEKAM, s. r. o., odvtedy TECHNI-SCAN s. r. o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023310432
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 25 036 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TECHNI-SCAN
- reklamné a marketingové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení
- inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
- vývojová, projekčná a konštrukčná činnosť v oblasti strojárenstva
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- manažment v oblasti obchodu a výroby
- fotografické služby
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- informatívne testovanie , meranie , analýzy a kontroly
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
TECHNI-SCAN v odvetví reklama a prieskum trhu
TECHNI-SCAN je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), TECHNI-SCAN má 25 036 €, čo je 54 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 441 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TECHNI-SCAN 90. z 131.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 930 €, polovica do 46 201 €, tri štvrtiny do 137 933 €; 10 % firiem má viac než 512 730 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 399 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 930 € |
| medián | 46 201 € |
| horný kvartil | 137 933 € |
| 10 % firiem má viac než | 512 730 € |
| TECHNI-SCAN | 25 036 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TECHNI-SCAN
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TECHNI-SCAN s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TECHNI-SCAN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 25 036 € | 46 201 € |
| 2024 | 40 679 € | 44 912 € |
| 2023 | 27 043 € | 43 528 € |
| 2022 | 9 290 € | 42 000 € |
| 2021 | — | 38 418 € |
| 2020 | — | 35 954 € |
| 2019 | 4 769 € | 38 830 € |
| 2018 | 4 690 € | 40 000 € |
| 2017 | 4 560 € | 38 067 € |
| 2016 | 4 554 € | 37 467 € |
| 2015 | 7 412 € | 36 369 € |
| 2014 | 4 686 € | — |
| 2013 | 4 462 € | — |
| 2012 | 4 579 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TECHNI-SCAN | 25 036 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 47 354 € |
| medián kraja | 46 473 € |
| medián Slovenska | 46 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Úsmev ako dar, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 59 339 € (2025)
- Neiz s.r.o.Sečovská Polianka · tržby 59 287 € (2025)
- Via Cultura s.r.o.Malé Kosihy · tržby 59 286 € (2025)
- wu wei, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 59 250 € (2025)
- Event Consulting s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 59 243 € (2025)
- BOMO, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 59 200 € (2025)
- Lume group s. r. o.Prievidza · tržby 59 109 € (2025)
- COSMOPOLIT EVENTS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 59 106 € (2025)
- DELVER s. r. o.Ilava · tržby 59 008 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TECHNI-SCAN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TECHNI-SCAN: Trenčín
TECHNI-SCAN sídli na adrese Nábrežná 1636/14, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
TECHNI-SCAN: IČO, sídlo a základné údaje
TECHNI-SCAN s. r. o. (IČO 46292390) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 1. 8. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Boris Kováč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 25 036 € a výsledok hospodárenia −16 798 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 8. 2011 |
| Skoršie názvy | DEKAM, s. r. o. |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) TECHNI-SCAN s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 25 036 €, typická firma odvetvia 46 201 € (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy TECHNI-SCAN
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TECHNI-SCAN
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TECHNI-SCAN
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava583 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 448 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Trenčín
LH Personal s.r.o.AGENTÚRA INA, spoločnosť s ručením…MEGA & LOMAN, s. r. o.DRISPO s.r.o.agentúra crea, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.