VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

URBAN SLOVAKIA s.r.o.

Smižany · Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín

200 202 €tržby 2025 ▲ 53 %+37 440 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

200 202 €tržby 2025 ▲ 53 %
+37 440 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 30 956 €, výsledok hospodárenia 5 965 €
  2. 13 : tržby 8 284 €, výsledok hospodárenia 123 €
  3. 14 : tržby 4 083 €, výsledok hospodárenia 1 716 €
  4. 15 : tržby 40 287 €, výsledok hospodárenia 2 770 €
  5. 16 : tržby 69 963 €, výsledok hospodárenia 3 638 €
  6. 17 : tržby 121 606 €, výsledok hospodárenia 3 802 €
  7. 18 : tržby 139 528 €, výsledok hospodárenia 3 030 €
  8. 19 : tržby 112 548 €, výsledok hospodárenia -387 €
  9. 20 : tržby 113 687 €, výsledok hospodárenia 31 174 €
  10. 21 : tržby 139 867 €, výsledok hospodárenia 44 959 €
  11. 22 : tržby 104 606 €, výsledok hospodárenia -1 123 €
  12. 23 : tržby 151 147 €, výsledok hospodárenia 27 839 €
  13. 24 : tržby 130 780 €, výsledok hospodárenia 32 726 €
  14. 25 : tržby 200 202 €, výsledok hospodárenia 37 440 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

URBAN SLOVAKIA s.r.o. (IČO 46288562) mala v roku 2025 tržby 200 202 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci URBAN SLOVAKIA

V roku 2025 mala URBAN SLOVAKIA priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 8 223 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ URBAN SLOVAKIA

Podľa Registra právnických osôb koná za URBAN SLOVAKIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník URBAN SLOVAKIA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok URBAN SLOVAKIA

Za rok 2025 má URBAN SLOVAKIA v závierke tržby 200 202 €, o 53,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +37 440 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 200 202 €.

Tržby 2025200 tis. €▲ +53,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202537 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025299 tis. €
Vlastné imanie 2025194 tis. €
Záväzky 2025105 tis. €35,1 % majetku
Pridaná hodnota 202561 tis. €
Zisková marža 2025+18,7 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov194 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát URBAN SLOVAKIA

Súvaha URBAN SLOVAKIA

Všetky čísla zo závierok URBAN SLOVAKIA (14 rokov)
Čísla zo závierok URBAN SLOVAKIA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025200 202 €37 440 €299 118 €194 214 €104 904 €60 575 €+18,7 %
2024130 780 €32 726 €184 853 €156 773 €28 080 €66 887 €+25,0 %
2023151 147 €27 839 €146 421 €124 046 €22 375 €61 557 €+18,4 %
2022104 606 €−1 123 €122 333 €96 208 €26 125 €12 509 €−1,1 %
2021139 867 €44 959 €121 364 €97 331 €24 033 €71 931 €+32,1 %
2020113 687 €31 174 €65 221 €52 373 €12 848 €47 028 €+27,4 %
2019112 548 €−387 €34 127 €21 199 €12 928 €7 788 €−0,3 %
2018139 528 €3 030 €46 695 €21 586 €25 109 €13 728 €+2,2 %
2017121 606 €3 802 €43 387 €18 555 €24 832 €14 333 €+3,1 %
201669 963 €3 638 €17 163 €13 725 €3 438 €10 080 €+5,2 %
201540 287 €2 770 €11 420 €10 086 €1 334 €5 103 €+6,9 %
20144 083 €1 716 €7 800 €7 316 €484 €2 338 €+42,0 %
20138 284 €123 €5 670 €5 601 €69 €423 €+1,5 %
201230 956 €5 965 €5 478 €5 386 €92 €6 188 €+19,3 %

Riziko: zaplatí URBAN SLOVAKIA?

URBAN SLOVAKIA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom URBAN SLOVAKIA v objeme 3 406 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves: 3 406 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv3 406 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202011. 12. 2020

História firmy URBAN SLOVAKIA

Dátum vzniku URBAN SLOVAKIA je 4. 8. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: Bratislava English Center s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38243/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 30 956 € · majetok 5 478 €
  3. Nový štatutár: Pavol UrbanKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým Bratislava English Center s.r.o., odvtedy URBAN SLOVAKIA s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023316438
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves. Firma vznikla 4. 8. 2011.
  7. Nový spoločník: Pavol UrbanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 200 202 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti URBAN SLOVAKIA

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • čistiace a upratovacie služby
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • reklamné a marketingové služby
  • administratívne služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • počítačové služby
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • vedenie účtovníctva
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

URBAN SLOVAKIA v odvetví špecializované stavebné práce

URBAN SLOVAKIA je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 977 € (14 568 závierok), URBAN SLOVAKIA má 200 202 €, čo je 2,8-násobok mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 2 434 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je URBAN SLOVAKIA 66. z 212.

V odvetví v okrese Spišská Nová Ves2 434aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 568Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb URBAN SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Spišská Nová Ves ›

Sídlo URBAN SLOVAKIA: Smižany

URBAN SLOVAKIA sídli na adrese Iliašovská 460/57, 053 11 Smižany, okres Spišská Nová Ves. V obci Smižany je 1 059 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 078. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Smižany1 059aktívnych
Subjektov v okrese Spišská Nová Ves11 078aktívnych
V tom istom odvetví2 434okres Spišská Nová Ves
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Smižany: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›

URBAN SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje

URBAN SLOVAKIA s.r.o. (IČO 46288562) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Smižany, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 4. 8. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Pavol Urban. Za rok 2025 sú v závierke tržby 200 202 € a výsledok hospodárenia +37 440 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieObkladanie stien a kladenie dlážkových krytín (SK NACE 4333)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 8. 2011
Skoršie názvyBratislava English Center s.r.o.
ObecSmižany
OkresOkres Spišská Nová Ves
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) URBAN SLOVAKIA s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 200 202 €, typická firma odvetvia 71 977 €, čo je 2,8-násobok mediánu (medián z 14 568 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›

Sieť prepojení firmy URBAN SLOVAKIA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu URBAN SLOVAKIA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu URBAN SLOVAKIA

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 28 tis. €
  • Výhry konkurentov403firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 606 tis. €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Smižanytypický nepokrytý dopyt 610 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Smižany

Herba Drug Trade s. r. o.MIVA Market, spol. s r.o.Herba Drug, s.r.o.SlovChips s.r.o.Poľnohospodárske družstvo "Čingov" SmižanyVšetky firmy v obci Smižany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.33) v okrese Spišská Nová Ves

DOLUX SK, s. r. o.Bottcher s. r. o.PRADELLA PARKET s.r.o.TOMTES PODLAHY, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk