VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MHCH-STAVBER s.r.o.

Ružomberok · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

12 097 €tržby 2020 ▼ 23 %+128 €zisk 2020

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 27. 3. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

12 097 €tržby 2020 ▼ 23 %
+128 €zisk 2020
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -420 €
  3. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -420 €
  4. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  5. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  6. 18 : tržby 15 460 €, výsledok hospodárenia 50 €
  7. 19 : tržby 15 675 €, výsledok hospodárenia 41 €
  8. 20 : tržby 12 097 €, výsledok hospodárenia 128 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -904 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 18 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MHCH-STAVBER s.r.o. (IČO 46286136), sídlo Ružomberok, je v registri zapísaná od 19. 8. 2011 do 27. 3. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci MHCH-STAVBER

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok MHCH-STAVBER

Za rok 2020 má MHCH-STAVBER v závierke tržby 12 097 €, o 22,8 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +128 €. Závierky máme za 12 rokov (2013 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2019: 15 675 €.

Tržby 202012 tis. €▼ −22,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020128 €zisk
Majetok (aktíva) 20244 260 €
Vlastné imanie 20242 074 €
Záväzky 20242 186 €51,3 % majetku
Zisková marža 2020+1,1 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 12 rokov−2 807 €2013 až 2024

Výkaz ziskov a strát MHCH-STAVBER

Súvaha MHCH-STAVBER

Všetky čísla zo závierok MHCH-STAVBER (12 rokov)
Čísla zo závierok MHCH-STAVBER po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—−340 €4 260 €2 074 €2 186 €——
2023—18 €4 261 €2 414 €1 847 €−230 €—
2022—−904 €6 369 €2 396 €3 973 €——
2021—0 €7 361 €3 300 €4 061 €——
202012 097 €128 €7 383 €3 300 €4 083 €−840 €+1,1 %
201915 675 €41 €5 116 €3 172 €1 944 €52 €+0,3 %
201815 460 €50 €5 064 €3 130 €1 934 €64 €+0,3 %
2017—−480 €5 000 €3 080 €1 920 €——
2016—−480 €5 000 €3 560 €1 440 €——
2015—−420 €4 580 €4 160 €420 €——
2014—−420 €5 000 €5 000 €420 €——
2013——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí MHCH-STAVBER?

Peniaze od štátu: MHCH-STAVBER

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MHCH-STAVBER

Dátum vzniku MHCH-STAVBER je 19. 8. 2011. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55213/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 12.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

MHCH-STAVBER v odvetví veľkoobchod

MHCH-STAVBER je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 111 972 € (15 729 závierok), MHCH-STAVBER má 12 097 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 406 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MHCH-STAVBER 89. z 101.

V odvetví v okrese Ružomberok406aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 729Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia112 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MHCH-STAVBER, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Ružomberok ›

Sídlo MHCH-STAVBER: Ružomberok

MHCH-STAVBER sídli na adrese Riadok 698/46, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 417 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 156.

Subjektov v obci Ružomberok4 417aktívnych
Subjektov v okrese Ružomberok8 156aktívnych
V tom istom odvetví406okres Ružomberok

Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›

MHCH-STAVBER: IČO, sídlo a základné údaje

MHCH-STAVBER s.r.o. (IČO 46286136) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 19. 8. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 27. 3. 2026, po 14 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 12 097 € a výsledok hospodárenia +128 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618)
Vznik19. 8. 2011
Zánik27. 3. 2026
ObecRužomberok
OkresOkres Ružomberok
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MHCH-STAVBER

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MHCH-STAVBER

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MHCH-STAVBER

  • Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy65zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 300 €
  • Výhry konkurentov176firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 1,8 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Ružomberok

SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Ružomberok

BUGY, s.r.o.APOLOTOUR, s.r.oAGROMYŠĽA, s.r.o.Color Slovakia, s.r.o.Hydro, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk