VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

IDEATECH, s.r.o.

Trnava · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

89 998 €tržby 2025 ▲ 11 %+16 120 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

89 998 €tržby 2025 ▲ 11 %
+16 120 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 46 007 €, výsledok hospodárenia 15 089 €
  2. 13 : tržby 25 080 €, výsledok hospodárenia 5 672 €
  3. 14 : tržby 39 292 €, výsledok hospodárenia 844 €
  4. 15 : tržby 59 258 €, výsledok hospodárenia 3 637 €
  5. 16 : tržby 44 837 €, výsledok hospodárenia 3 558 €
  6. 17 : tržby 50 798 €, výsledok hospodárenia -3 €
  7. 18 : tržby 62 599 €, výsledok hospodárenia -64 €
  8. 19 : tržby 65 734 €, výsledok hospodárenia 13 814 €
  9. 20 : tržby 54 683 €, výsledok hospodárenia 6 516 €
  10. 21 : tržby 61 008 €, výsledok hospodárenia 8 917 €
  11. 22 : tržby 62 399 €, výsledok hospodárenia 16 255 €
  12. 23 : tržby 71 860 €, výsledok hospodárenia 9 407 €
  13. 24 : tržby 80 911 €, výsledok hospodárenia 11 218 €
  14. 25 : tržby 89 998 €, výsledok hospodárenia 16 120 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

IDEATECH, s.r.o. (IČO 46284095) mala v roku 2025 tržby 89 998 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ IDEATECH

Podľa Registra právnických osôb koná za IDEATECH 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník IDEATECH

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch IDEATECH
Podiely spoločníkov na vkladoch IDEATECH Mgr. Jozef Mikuš 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Jozef Mikuš: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Jozef Mikuš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Jozef Mikušod 6. 12. 2016 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok IDEATECH

Za rok 2025 má IDEATECH v závierke tržby 89 998 €, o 11,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 120 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 89 998 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 154 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202590 tis. €▲ +11,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202516 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025126 tis. €
Vlastné imanie 2025121 tis. €
Záväzky 20254 797 €3,8 % majetku
Pridaná hodnota 202526 tis. €
Zisková marža 2025+17,9 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov111 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 154 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát IDEATECH

Súvaha IDEATECH

Všetky čísla zo závierok IDEATECH (14 rokov)
Čísla zo závierok IDEATECH po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202589 998 €16 120 €126 086 €121 289 €4 797 €26 485 €+17,9 %
202480 911 €11 218 €112 042 €105 169 €6 873 €22 649 €+13,9 %
202371 860 €9 407 €100 645 €93 951 €6 694 €16 096 €+13,1 %
202262 399 €16 255 €93 687 €84 544 €9 143 €25 750 €+26,1 %
202161 008 €8 917 €75 519 €68 289 €7 230 €16 586 €+14,6 %
202054 683 €6 516 €60 960 €59 372 €1 588 €12 724 €+11,9 %
201965 734 €13 814 €73 179 €56 053 €17 126 €14 616 €+21,0 %
201862 599 €−64 €43 573 €41 994 €1 579 €−153 €−0,1 %
201750 798 €−3 €39 494 €35 097 €4 397 €1 751 €0,0 %
201644 837 €3 558 €44 122 €36 104 €8 018 €4 855 €+7,9 %
201559 258 €3 637 €35 541 €31 543 €3 998 €8 086 €+6,1 %
201439 292 €844 €30 130 €27 906 €2 224 €6 369 €+2,1 %
201325 080 €5 672 €29 886 €28 371 €1 515 €6 569 €+22,6 %
201246 007 €15 089 €30 025 €22 699 €7 326 €22 882 €+32,8 %

Riziko: zaplatí IDEATECH?

Peniaze od štátu: IDEATECH

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy IDEATECH

Dátum vzniku IDEATECH je 3. 8. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27906/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023313919
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 46 007 € · majetok 30 025 €
  4. Nový štatutár: Mgr. Jozef MikušKonateľ
  5. Nový spoločník: Mgr. Jozef MikušSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 89 998 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti IDEATECH

  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • prenájom hnuteľných vecí
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  • reklamné a marketingové služby
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • kuriérske služby
  • čistiace a upratovacie služby
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

IDEATECH v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

IDEATECH je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), IDEATECH má 89 998 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 812 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IDEATECH 112. z 384.

V odvetví v okrese Trnava812aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IDEATECH, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Trnava ›

Sídlo IDEATECH: Trnava

IDEATECH sídli na adrese Ulica Jánošíková 9379/20, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 097 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708.

Subjektov v obci Trnava16 097aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 708aktívnych
V tom istom odvetví812okres Trnava

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

IDEATECH: IČO, sídlo a základné údaje

IDEATECH, s.r.o. (IČO 46284095) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 3. 8. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Mgr. Jozef Mikuš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 89 998 € a výsledok hospodárenia +16 120 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 8. 2011
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Vyrubená daň z príjmov2 154 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) IDEATECH, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 89 998 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy IDEATECH

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IDEATECH

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu IDEATECH

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy191zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 97 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Trnava

Aspecta, s.r.o.CellQoS, a.s.TT-IT, s.r.o.Agromladosť s. r. o.Elicase, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk