VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zlatá Noha, s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Hotelové a podobné ubytovanie

105 210 €tržby 2025 ▲ 17 %+3 060 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

105 210 €tržby 2025 ▲ 17 %
+3 060 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 66 277 €, výsledok hospodárenia 2 841 €
  2. 13 : tržby 45 915 €, výsledok hospodárenia -11 055 €
  3. 14 : tržby 42 354 €, výsledok hospodárenia -5 090 €
  4. 15 : tržby 40 601 €, výsledok hospodárenia -6 803 €
  5. 16 : tržby 61 601 €, výsledok hospodárenia -5 694 €
  6. 17 : tržby 64 328 €, výsledok hospodárenia -3 504 €
  7. 18 : tržby 89 435 €, výsledok hospodárenia 812 €
  8. 19 : tržby 76 233 €, výsledok hospodárenia 755 €
  9. 20 : tržby 31 471 €, výsledok hospodárenia -17 313 €
  10. 21 : tržby 36 032 €, výsledok hospodárenia -18 457 €
  11. 22 : tržby 94 047 €, výsledok hospodárenia -1 476 €
  12. 23 : tržby 131 805 €, výsledok hospodárenia 1 206 €
  13. 24 : tržby 89 642 €, výsledok hospodárenia 3 487 €
  14. 25 : tržby 105 210 €, výsledok hospodárenia 3 060 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Zlatá Noha, s.r.o. (IČO 46283773) mala v roku 2025 tržby 105 210 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Zlatá Noha

V roku 2025 mala Zlatá Noha priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 11 239 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ Zlatá Noha

Podľa Registra právnických osôb koná za Zlatá Noha 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník Zlatá Noha

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Zlatá Noha
Podiely spoločníkov na vkladoch Zlatá Noha Golden leg Ltd. 100,0 %. Spolu 5 000 €. Golden leg Ltd.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Golden leg Ltd.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Golden leg Ltd.od 30. 1. 2016 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Zlatá Noha

Za rok 2025 má Zlatá Noha v závierke tržby 105 210 €, o 17,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 060 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 131 805 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025105 tis. €▲ +17,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 060 €zisk
Majetok (aktíva) 2025130 tis. €
Vlastné imanie 2025−52 tis. €
Záväzky 2025181 tis. €139,8 % majetku
Pridaná hodnota 202522 tis. €
Zisková marža 2025+2,9 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−57 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Zlatá Noha

Súvaha Zlatá Noha

Všetky čísla zo závierok Zlatá Noha (14 rokov)
Čísla zo závierok Zlatá Noha po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025105 210 €3 060 €129 813 €−51 663 €181 476 €22 120 €+2,9 %
202489 642 €3 487 €128 751 €−54 723 €183 474 €19 123 €+3,9 %
2023131 805 €1 206 €128 478 €−58 210 €186 688 €23 905 €+0,9 %
202294 047 €−1 476 €133 545 €−59 416 €192 961 €20 966 €−1,6 %
202136 032 €−18 457 €136 255 €−57 941 €194 196 €3 943 €−51,2 %
202031 471 €−17 313 €123 447 €−39 484 €162 931 €−5 789 €−55,0 %
201976 233 €755 €42 781 €−22 172 €64 953 €12 031 €+1,0 %
201889 435 €812 €45 730 €−22 927 €68 657 €28 375 €+0,9 %
201764 328 €−3 504 €19 818 €−23 739 €43 557 €1 488 €−5,4 %
201661 601 €−5 694 €5 289 €−20 234 €25 523 €4 288 €−9,2 %
201540 601 €−6 803 €4 741 €−14 541 €19 282 €1 676 €−16,8 %
201442 354 €−5 090 €3 757 €−7 738 €11 495 €2 132 €−12,0 %
201345 915 €−11 055 €2 974 €−2 648 €5 622 €−2 300 €−24,1 %
201266 277 €2 841 €10 242 €8 406 €1 836 €14 966 €+4,3 %

Riziko: zaplatí Zlatá Noha?

Peniaze od štátu: Zlatá Noha

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Zlatá Noha

Dátum vzniku Zlatá Noha je 5. 8. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/74920/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 66 277 € · majetok 10 242 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023314744
  4. Nový štatutár: Dušan MackoKonateľ
  5. Nový spoločník: Golden leg Ltd.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 105 210 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Zlatá Noha

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • reklamné a marketingové služby,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • čistiace a upratovacie služby,
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločesnkých podujatí,
  • výroba úžitkových a darčekových predmetov,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Zlatá Noha v odvetví ubytovanie

Zlatá Noha je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť hotelové a podobné ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 590 € (2 289 závierok), Zlatá Noha má 105 210 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 194 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Zlatá Noha 43. z 97.

V odvetví v okrese Bratislava III194aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 289Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Zlatá Noha, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava III ›

Sídlo Zlatá Noha: Bratislava - Nové Mesto

Zlatá Noha sídli na adrese Bellova 2/a, 831 03 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 968aktívnych
V tom istom odvetví194okres Bratislava III

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Zlatá Noha: IČO, sídlo a základné údaje

Zlatá Noha, s.r.o. (IČO 46283773) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 5. 8. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Dušan Macko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 105 210 € a výsledok hospodárenia +3 060 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieHotelové a podobné ubytovanie (SK NACE 5510)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 8. 2011
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) Zlatá Noha, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 105 210 €, typická firma odvetvia 48 590 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 2 289 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Zlatá Noha

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Zlatá Noha

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Zlatá Noha

  • Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
  • Končiace zmluvy46zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
  • Výhry konkurentov419firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.10) v okrese Bratislava III

ASPECT-VYHNE, a.s.TEHELNÉ POLE, a.s.HOTEL SENEC a.s.EUROHOTEL a. s.THERMPRES, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk