VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DOMOV ZDRAVIA, a. s.

Košice - Juh

42 707 €tržby 2016 ▼ 5 %+726 393 €zisk 2016

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 19. 12. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 25. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

42 707 €tržby 2016 ▼ 5 %
+726 393 €zisk 2016
  1. 12 : tržby 1 362 407 €, výsledok hospodárenia -267 088 €
  2. 13 : tržby 1 906 019 €, výsledok hospodárenia 1 108 883 €
  3. 14 : tržby 68 034 €, výsledok hospodárenia -714 559 €
  4. 15 : tržby 45 163 €, výsledok hospodárenia -164 948 €
  5. 16 : tržby 42 707 €, výsledok hospodárenia 726 393 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -150 810 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DOMOV ZDRAVIA, a. s. (IČO 46275495), sídlo Košice - mestská časť Juh, je v registri zapísaná od 2. 8. 2011 do 19. 12. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 25. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci DOMOV ZDRAVIA

osobné náklady v roku 2013 boli 18 428 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci DOMOV ZDRAVIA

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok DOMOV ZDRAVIA

Za rok 2016 má DOMOV ZDRAVIA v závierke tržby 42 707 €, o 5,4 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +726 393 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2013: 1 906 019 €.

Tržby 201643 tis. €▼ −5,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2016726 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 201726,9 mil. €
Vlastné imanie 201717,3 mil. €
Záväzky 20179,55 mil. €35,5 % majetku
Pridaná hodnota 2017−7 168 €
Zisková marža 2016+1 700,9 %medián odvetvia +5,6 %
Súčet výsledkov za 6 rokov538 tis. €2012 až 2017

Výkaz ziskov a strát DOMOV ZDRAVIA

Súvaha DOMOV ZDRAVIA

Všetky čísla zo závierok DOMOV ZDRAVIA (6 rokov)
Čísla zo závierok DOMOV ZDRAVIA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2017—−150 810 €26 875 023 €17 327 411 €9 547 612 €−7 168 €—
201642 707 €726 393 €11 546 253 €1 822 893 €9 723 360 €−9 536 €+1 700,9 %
201545 163 €−164 948 €9 515 307 €−638 697 €10 154 004 €−30 454 €−365,2 %
201468 034 €−714 559 €10 783 844 €−473 750 €11 257 594 €−18 184 €−1 050,3 %
20131 906 019 €1 108 883 €15 769 898 €625 265 €15 144 633 €1 157 727 €+58,2 %
20121 362 407 €−267 088 €13 958 537 €−423 493 €14 382 030 €789 010 €−19,6 %

Riziko: zaplatí DOMOV ZDRAVIA?

Peniaze od štátu: DOMOV ZDRAVIA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DOMOV ZDRAVIA

Dátum vzniku DOMOV ZDRAVIA je 2. 8. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/1601/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 362 407 € · majetok 13 958 537 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017Závierok máme 6.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

DOMOV ZDRAVIA v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

DOMOV ZDRAVIA je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 34 200 € (9 203 závierok), DOMOV ZDRAVIA má 42 707 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 592 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DOMOV ZDRAVIA 133. z 271.

V odvetví v okrese Košice IV592aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 203Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+5,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DOMOV ZDRAVIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Košice IV ›

Sídlo DOMOV ZDRAVIA: Košice - Juh

DOMOV ZDRAVIA sídli na adrese Moldavská 8/A, 040 11 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 296.

Subjektov v obci Košice - Juh8 648aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 296aktívnych
V tom istom odvetví592okres Košice IV

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

DOMOV ZDRAVIA: IČO, sídlo a základné údaje

DOMOV ZDRAVIA, a. s. (IČO 46275495) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 2. 8. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 19. 12. 2018, po 7 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 42 707 € a výsledok hospodárenia +726 393 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 25. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieSK NACE 70220
Vznik2. 8. 2011
Zánik19. 12. 2018
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy DOMOV ZDRAVIA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DOMOV ZDRAVIA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DOMOV ZDRAVIA

  • Tendre26súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Košice IV

CHRISTAL s. r. o.DER SERVICE s. r. o.ECHO BARRIER s.r.o.PHARMAPOST, s. r. o.HSH Group s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk