VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BOGNÁR, s.r.o.

Svätý Jur · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

232 575 €tržby 2025 ▲ 0 %+7 505 €zisk 2025

aktívna 15 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

232 575 €tržby 2025 ▲ 0 %
+7 505 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 14 : tržby 106 635 €, výsledok hospodárenia 903 €
  3. 15 : tržby 173 386 €, výsledok hospodárenia -11 148 €
  4. 16 : tržby 136 937 €, výsledok hospodárenia -14 827 €
  5. 17 : tržby 136 908 €, výsledok hospodárenia 4 612 €
  6. 18 : tržby 169 615 €, výsledok hospodárenia 5 191 €
  7. 19 : tržby 170 149 €, výsledok hospodárenia 5 315 €
  8. 20 : tržby 209 482 €, výsledok hospodárenia 6 652 €
  9. 21 : tržby 212 247 €, výsledok hospodárenia 524 €
  10. 22 : tržby 203 214 €, výsledok hospodárenia 7 218 €
  11. 23 : tržby 224 457 €, výsledok hospodárenia 8 767 €
  12. 24 : tržby 231 826 €, výsledok hospodárenia 9 487 €
  13. 25 : tržby 232 575 €, výsledok hospodárenia 7 505 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BOGNÁR, s.r.o. (IČO 46270302) mala v roku 2025 tržby 232 575 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BOGNÁR

V roku 2025 mala BOGNÁR priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 18 773 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konateľ BOGNÁR

Podľa Registra právnických osôb koná za BOGNÁR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník BOGNÁR

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BOGNÁR
Podiely spoločníkov na vkladoch BOGNÁR Róbert Bognár 100,0 %. Spolu 5 000 €. Róbert Bognár: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Róbert Bognár100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Róbert Bognárod 14. 5. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BOGNÁR

Za rok 2025 má BOGNÁR v závierke tržby 232 575 €, o 0,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 505 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 232 575 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 999 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025233 tis. €▲ +0,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20257 505 €zisk
Majetok (aktíva) 2025154 tis. €
Vlastné imanie 202573 tis. €
Záväzky 202581 tis. €52,4 % majetku
Pridaná hodnota 202547 tis. €
Zisková marža 2025+3,2 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov30 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 999 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BOGNÁR

Súvaha BOGNÁR

Všetky čísla zo závierok BOGNÁR (13 rokov)
Čísla zo závierok BOGNÁR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025232 575 €7 505 €153 669 €73 100 €80 569 €46 516 €+3,2 %
2024231 826 €9 487 €177 152 €65 595 €111 557 €47 356 €+4,1 %
2023224 457 €8 767 €151 977 €56 108 €95 869 €41 028 €+3,9 %
2022203 214 €7 218 €173 660 €88 885 €84 775 €28 253 €+3,6 %
2021212 247 €524 €131 469 €41 539 €89 930 €14 903 €+0,2 %
2020209 482 €6 652 €161 604 €41 015 €120 589 €35 072 €+3,2 %
2019170 149 €5 315 €108 362 €−9 859 €118 221 €38 703 €+3,1 %
2018169 615 €5 191 €122 427 €−15 174 €137 601 €32 594 €+3,1 %
2017136 908 €4 612 €108 125 €−15 459 €123 584 €37 298 €+3,4 %
2016136 937 €−14 827 €114 901 €−20 072 €134 973 €5 513 €−10,8 %
2015173 386 €−11 148 €84 928 €−5 245 €90 173 €7 617 €−6,4 %
2014106 635 €903 €56 780 €5 903 €50 877 €7 487 €+0,8 %
2013——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí BOGNÁR?

BOGNÁR a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom BOGNÁR v objeme 12 462 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Bratislavský samosprávny kraj: 12 250 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv12 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202223. 3. 2022

História firmy BOGNÁR

Dátum vzniku BOGNÁR je 15. 7. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: RAJ SYROV, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/74551/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 000 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým RAJ SYROV, s. r. o., odvtedy BOGNÁR, s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023325821
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum, hodnota zmluvy 212 €. Firma vznikla 15. 7. 2011.
  6. Nový spoločník: Róbert BognárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 232 575 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BOGNÁR

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
  • donášková služba,
  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom,
  • spracovanie a konzervovanie ovocia a zeleniny,
  • výroba nápojov,
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov,
  • poradenstvo v oblasti systémov riadenia a kvality,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,
  • poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
  • pestovanie viniča
  • spracovanie poľnohospodárskych produktov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

BOGNÁR v odvetví veľkoobchod

BOGNÁR je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), BOGNÁR má 232 575 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 714 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BOGNÁR 78. z 224.

V odvetví v okrese Pezinok714aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BOGNÁR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Pezinok ›

Sídlo BOGNÁR: Svätý Jur

BOGNÁR sídli na adrese Tramínová 1, 900 21 Svätý Jur, okres Pezinok. V obci Svätý Jur je 1 119 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500.

Subjektov v obci Svätý Jur1 119aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví714okres Pezinok

Svätý Jur: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

BOGNÁR: IČO, sídlo a základné údaje

BOGNÁR, s.r.o. (IČO 46270302) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätý Jur, okres Pezinok. Dátum vzniku je 15. 7. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Róbert Bognár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 232 575 € a výsledok hospodárenia +7 505 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 7. 2011
Skoršie názvyRAJ SYROV, s. r. o.
ObecSvätý Jur
OkresOkres Pezinok
Vyrubená daň z príjmov1 999 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) BOGNÁR, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 232 575 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy BOGNÁR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BOGNÁR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BOGNÁR

  • Tendre31súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Svätý Jurtypický nepokrytý dopyt 2,5 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Svätý Jur

Medirex s. r. o.Martinrea Slovakia Fluid Systems s. r. o.ZAR Services, s. r. o.PALK, a. s.Medicyt, a. s.Všetky firmy v obci Svätý Jur ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Pezinok

GASTROM s.r.o.CELOX spol. s r.o.ALMAX, s.r.o.PSEnergia s. r. o.KUBITEX , s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk