K & L CONSULTING spol. s r.o.
Smolenice · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
95 260 €tržby 2025 ▲ 34 %+16 943 €zisk 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 43 153 €, výsledok hospodárenia -794 €
- 14 : tržby 18 551 €, výsledok hospodárenia -15 984 €
- 15 : tržby 75 445 €, výsledok hospodárenia -139 €
- 16 : tržby 67 518 €, výsledok hospodárenia -13 716 €
- 17 : tržby 89 596 €, výsledok hospodárenia -30 464 €
- 18 : tržby 166 486 €, výsledok hospodárenia -11 157 €
- 19 : tržby 62 391 €, výsledok hospodárenia -10 828 €
- 20 : tržby 120 570 €, výsledok hospodárenia 19 011 €
- 21 : tržby 83 654 €, výsledok hospodárenia 206 €
- 22 : tržby 15 213 €, výsledok hospodárenia -52 100 €
- 23 : tržby 192 129 €, výsledok hospodárenia -11 379 €
- 24 : tržby 71 316 €, výsledok hospodárenia 6 366 €
- 25 : tržby 95 260 €, výsledok hospodárenia 16 943 €
K & L CONSULTING spol. s r.o. (IČO 46267000) mala v roku 2025 tržby 95 260 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci K & L CONSULTING
osobné náklady v roku 2025 boli 3 314 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 314 € | — |
| 2024 | — | 2 094 € | — |
| 2023 | — | 1 921 € | — |
| 2022 | — | 3 835 € | — |
| 2021 | — | 14 022 € | — |
| 2020 | — | 9 054 € | — |
| 2019 | — | 16 587 € | — |
| 2018 | — | 12 850 € | — |
| 2017 | — | 15 344 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ K & L CONSULTING
Podľa Registra právnických osôb koná za K & L CONSULTING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník K & L CONSULTING
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- PaedDr. Peter Kunkela100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| PaedDr. Peter Kunkelaod 17. 1. 2018 | 80 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok K & L CONSULTING
Za rok 2025 má K & L CONSULTING v závierke tržby 95 260 €, o 33,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 943 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 192 129 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát K & L CONSULTING
Najvyššie tržby: rok 2023, 192 129 €. Najnižšie: rok 2022, 15 213 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 95 260 € |
| 2024 | 71 316 € |
| 2023 | 192 129 € |
| 2022 | 15 213 € |
| 2021 | 83 654 € |
| 2020 | 120 570 € |
| 2019 | 62 391 € |
| 2018 | 166 486 € |
| 2017 | 89 596 € |
| 2016 | 67 518 € |
| 2015 | 75 445 € |
| 2014 | 18 551 € |
| 2013 | 43 153 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 9 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −104 035 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 943 € |
| 2024 | 6 366 € |
| 2023 | −11 379 € |
| 2022 | −52 100 € |
| 2021 | 206 € |
| 2020 | 19 011 € |
| 2019 | −10 828 € |
| 2018 | −11 157 € |
| 2017 | −30 464 € |
| 2016 | −13 716 € |
| 2015 | −139 € |
| 2014 | −15 984 € |
| 2013 | −794 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- K & L CONSULTING
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,8 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | K & L CONSULTING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +17,8 % | +10,2 % |
| 2024 | +8,9 % | +6,5 % |
| 2023 | −5,9 % | +4,8 % |
| 2022 | — | +4,2 % |
| 2021 | +0,2 % | +4,7 % |
| 2020 | +15,8 % | +4,0 % |
| 2019 | −17,4 % | +3,7 % |
| 2018 | −6,7 % | +4,3 % |
| 2017 | −34,0 % | +5,7 % |
| 2016 | −20,3 % | +5,6 % |
| 2015 | −0,2 % | +4,9 % |
| 2014 | −86,2 % | — |
| 2013 | −1,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 11 rokov, najviac v roku 2015 (+306,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +33,6 % |
| 2024 | −62,9 % |
| 2023 | +1 162,9 % |
| 2022 | −81,8 % |
| 2021 | −30,6 % |
| 2020 | +93,2 % |
| 2019 | −62,5 % |
| 2018 | +85,8 % |
| 2017 | +32,7 % |
| 2016 | −10,5 % |
| 2015 | +306,7 % |
| 2014 | −57,0 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha K & L CONSULTING
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 497 398 €, vlastné imanie 45 874 € a záväzky 451 524 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 497 398 € | 45 874 € | 451 524 € |
| 2024 | 227 427 € | 28 931 € | 198 496 € |
| 2023 | 258 939 € | 56 487 € | 202 452 € |
| 2022 | 267 218 € | 67 866 € | 199 352 € |
| 2021 | 201 219 € | 119 966 € | 81 253 € |
| 2020 | 223 518 € | 119 760 € | 103 758 € |
| 2019 | 219 283 € | 100 749 € | 118 534 € |
| 2018 | 203 481 € | 111 577 € | 91 904 € |
| 2017 | 135 978 € | 34 486 € | 101 492 € |
| 2016 | 98 204 € | −5 049 € | 103 253 € |
| 2015 | 75 535 € | 8 667 € | 66 868 € |
| 2014 | 32 671 € | −1 194 € | 33 865 € |
| 2013 | 57 663 € | 14 790 € | 42 873 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok K & L CONSULTING (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95 260 € | 16 943 € | 497 398 € | 45 874 € | 451 524 € | 59 250 € | +17,8 % |
| 2024 | 71 316 € | 6 366 € | 227 427 € | 28 931 € | 198 496 € | 61 179 € | +8,9 % |
| 2023 | 192 129 € | −11 379 € | 258 939 € | 56 487 € | 202 452 € | 16 345 € | −5,9 % |
| 2022 | 15 213 € | −52 100 € | 267 218 € | 67 866 € | 199 352 € | −6 599 € | −342,5 % |
| 2021 | 83 654 € | 206 € | 201 219 € | 119 966 € | 81 253 € | 29 645 € | +0,2 % |
| 2020 | 120 570 € | 19 011 € | 223 518 € | 119 760 € | 103 758 € | 55 490 € | +15,8 % |
| 2019 | 62 391 € | −10 828 € | 219 283 € | 100 749 € | 118 534 € | 14 638 € | −17,4 % |
| 2018 | 166 486 € | −11 157 € | 203 481 € | 111 577 € | 91 904 € | 9 827 € | −6,7 % |
| 2017 | 89 596 € | −30 464 € | 135 978 € | 34 486 € | 101 492 € | −9 398 € | −34,0 % |
| 2016 | 67 518 € | −13 716 € | 98 204 € | −5 049 € | 103 253 € | 1 249 € | −20,3 % |
| 2015 | 75 445 € | −139 € | 75 535 € | 8 667 € | 66 868 € | 20 754 € | −0,2 % |
| 2014 | 18 551 € | −15 984 € | 32 671 € | −1 194 € | 33 865 € | 7 214 € | −86,2 % |
| 2013 | 43 153 € | −794 € | 57 663 € | 14 790 € | 42 873 € | 17 193 € | −1,8 % |
Riziko: zaplatí K & L CONSULTING?
Peniaze od štátu: K & L CONSULTING
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy K & L CONSULTING
Dátum vzniku K & L CONSULTING je 19. 7. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63267/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023304756
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 43 153 € · majetok 57 663 €
- Nový štatutár: PaedDr. Peter KunkelaKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 95 260 €.
- Nový spoločník: PaedDr. Peter KunkelaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti K & L CONSULTING
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- vydavateľská činnosť
- finančný leasing
- poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- faktoring a forfaiting
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- prenájom hnuteľných vecí
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- prevádzkovanie športových zariadení
- čistiace a upratovacie služby
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- reklamné a marketingové služby
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied
- prieskum trhu a verejnej mienky
- služby požičovní
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
K & L CONSULTING v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
K & L CONSULTING je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 724 € (13 613 závierok), K & L CONSULTING má 95 260 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 889 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je K & L CONSULTING 108. z 351.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 724 €, tri štvrtiny do 116 000 €; 10 % firiem má viac než 406 395 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 724 € |
| horný kvartil | 116 000 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 395 € |
| K & L CONSULTING | 95 260 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- K & L CONSULTING
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby K & L CONSULTING s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | K & L CONSULTING | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 95 260 € | 46 724 € |
| 2024 | 71 316 € | 42 174 € |
| 2023 | 192 129 € | 41 555 € |
| 2022 | 15 213 € | 40 572 € |
| 2021 | 83 654 € | 38 034 € |
| 2020 | 120 570 € | 36 000 € |
| 2019 | 62 391 € | 38 637 € |
| 2018 | 166 486 € | 37 016 € |
| 2017 | 89 596 € | 36 064 € |
| 2016 | 67 518 € | 34 199 € |
| 2015 | 75 445 € | 33 447 € |
| 2014 | 18 551 € | — |
| 2013 | 43 153 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| K & L CONSULTING | 95 260 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 47 820 € |
| medián kraja | 44 518 € |
| medián Slovenska | 46 724 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BLUVARD s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 040 € (2025)
- JM - Popper, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 039 € (2025)
- EKOSYSTEM-SK s.r.o.Zvolen · tržby 240 000 € (2025)
- INOINVEST s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 240 000 € (2025)
- EU - TEX, s.r.o.Trenčín · tržby 239 906 € (2025)
- ITAL GROUP SK, s.r.o.Nitra · tržby 239 840 € (2025)
- Sun Consulting s.r.o., v konkurzeBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 239 124 € (2017)
- Railexpert SK, s. r. o.Žilina · tržby 238 922 € (2025)
- JUNGLE PARK, s.r.o.Rosina · tržby 238 735 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb K & L CONSULTING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo K & L CONSULTING: Smolenice
K & L CONSULTING sídli na adrese Fándlyho 1415/13, 919 04 Smolenice, okres Trnava. V obci Smolenice je 478 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708.
Smolenice: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
K & L CONSULTING: IČO, sídlo a základné údaje
K & L CONSULTING spol. s r.o. (IČO 46267000) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Smolenice, okres Trnava. Dátum vzniku je 19. 7. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je PaedDr. Peter Kunkela. Za rok 2025 sú v závierke tržby 95 260 € a výsledok hospodárenia +16 943 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 80 000 € |
| Vznik | 19. 7. 2011 |
| Obec | Smolenice |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) K & L CONSULTING spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 95 260 €, typická firma odvetvia 46 724 €, čo je 2,0-násobok mediánu (medián z 13 613 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy K & L CONSULTING
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu K & L CONSULTING
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu K & L CONSULTING
- Tendre31súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Smolenicetypický nepokrytý dopyt 340 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Smolenice
DREVOINDUSTRIA SMOLENICE, s. r. o.CHEMOLAK a.s.MOLPIR, s.r.o.BJ POWDER s.r.o.Včelco s.r.o.Všetky firmy v obci Smolenice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Trnava
Riniko s.r.o.Marrin s.r.o.Zipp Resident s.r.o.Veiny Galaxy s.r.o.First Guarantee, SE
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.