SALVIGORE, s.r.o.
Kysucké Nové Mesto · Činnosti fitnes centier
60 129 €tržby 2025 ▲ 50 %+3 389 €zisk 2025aktívna 15 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 24 600 €, výsledok hospodárenia -8 870 €
- 13 : tržby 17 000 €, výsledok hospodárenia -6 725 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -31 214 €
- 15 : tržby 39 066 €, výsledok hospodárenia -10 298 €
- 16 : tržby 38 527 €, výsledok hospodárenia 7 372 €
- 17 : tržby 34 581 €, výsledok hospodárenia -73 235 €
- 18 : tržby 32 016 €, výsledok hospodárenia -45 625 €
- 19 : tržby 30 537 €, výsledok hospodárenia -29 411 €
- 20 : tržby 27 534 €, výsledok hospodárenia -35 769 €
- 21 : tržby 7 339 €, výsledok hospodárenia -28 936 €
- 22 : tržby 15 048 €, výsledok hospodárenia -8 193 €
- 23 : tržby 20 967 €, výsledok hospodárenia -54 602 €
- 24 : tržby 40 000 €, výsledok hospodárenia -48 110 €
- 25 : tržby 60 129 €, výsledok hospodárenia 3 389 €
SALVIGORE, s.r.o. (IČO 46262504) mala v roku 2025 tržby 60 129 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SALVIGORE
V roku 2025 mala SALVIGORE priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 18 568 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 379 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Umenie, zábava a rekreácia v okrese Kysucké Nové Mesto bola v roku 2025 948 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 18 568 € | — |
| 2024 | — | 12 486 € | — |
| 2023 | — | 15 913 € | — |
| 2022 | — | 14 509 € | — |
| 2021 | — | 9 498 € | — |
| 2020 | — | 12 388 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- SALVIGORE, odhad zo závierky379 €
- Umenie, zábava a rekreácia v okrese Kysucké Nové Mesto948 €
- Všetky odvetvia v okrese Kysucké Nové Mesto1 786 €
- Umenie, zábava a rekreácia na Slovensku1 558 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Umenie, zábava a rekreácia, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ SALVIGORE
Podľa Registra právnických osôb koná za SALVIGORE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník SALVIGORE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Miloš Labuda100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Miloš Labudaod 9. 7. 2011 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SALVIGORE
Za rok 2025 má SALVIGORE v závierke tržby 60 129 €, o 50,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 389 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 60 129 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SALVIGORE
Najvyššie tržby: rok 2025, 60 129 €. Najnižšie: rok 2021, 7 339 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 60 129 € |
| 2024 | 40 000 € |
| 2023 | 20 967 € |
| 2022 | 15 048 € |
| 2021 | 7 339 € |
| 2020 | 27 534 € |
| 2019 | 30 537 € |
| 2018 | 32 016 € |
| 2017 | 34 581 € |
| 2016 | 38 527 € |
| 2015 | 39 066 € |
| 2014 | — |
| 2013 | 17 000 € |
| 2012 | 24 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 12 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −370 227 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 389 € |
| 2024 | −48 110 € |
| 2023 | −54 602 € |
| 2022 | −8 193 € |
| 2021 | −28 936 € |
| 2020 | −35 769 € |
| 2019 | −29 411 € |
| 2018 | −45 625 € |
| 2017 | −73 235 € |
| 2016 | 7 372 € |
| 2015 | −10 298 € |
| 2014 | −31 214 € |
| 2013 | −6 725 € |
| 2012 | −8 870 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SALVIGORE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,6 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SALVIGORE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,6 % | +3,5 % |
| 2024 | — | +2,6 % |
| 2023 | — | +1,6 % |
| 2022 | −54,4 % | +0,4 % |
| 2021 | — | +0,3 % |
| 2020 | — | 0,0 % |
| 2019 | −96,3 % | +0,6 % |
| 2018 | — | +0,9 % |
| 2017 | — | +2,0 % |
| 2016 | +19,1 % | +1,7 % |
| 2015 | −26,4 % | +1,2 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | −39,6 % | — |
| 2012 | −36,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 11 rokov, najviac v roku 2022 (+105,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +50,3 % |
| 2024 | +90,8 % |
| 2023 | +39,3 % |
| 2022 | +105,0 % |
| 2021 | −73,3 % |
| 2020 | −9,8 % |
| 2019 | −4,6 % |
| 2018 | −7,4 % |
| 2017 | −10,2 % |
| 2016 | −1,4 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | −30,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SALVIGORE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 219 905 €, vlastné imanie 67 389 € a záväzky 152 516 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 219 905 € | 67 389 € | 152 516 € |
| 2024 | 210 746 € | 15 890 € | 194 856 € |
| 2023 | 231 452 € | 9 398 € | 222 054 € |
| 2022 | 241 644 € | 11 871 € | 229 773 € |
| 2021 | 159 439 € | 20 064 € | 139 375 € |
| 2020 | 174 019 € | 13 231 € | 160 788 € |
| 2019 | 97 236 € | 39 589 € | 57 647 € |
| 2018 | 100 472 € | −40 625 € | 141 097 € |
| 2017 | 132 203 € | −180 052 € | 312 255 € |
| 2016 | 311 057 € | −38 781 € | 349 838 € |
| 2015 | 171 079 € | −87 665 € | 258 744 € |
| 2014 | 170 165 € | −77 367 € | 247 532 € |
| 2013 | 34 551 € | −46 153 € | 80 704 € |
| 2012 | 54 708 € | −39 428 € | 94 136 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SALVIGORE (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60 129 € | 3 389 € | 219 905 € | 67 389 € | 152 516 € | 6 099 € | +5,6 % |
| 2024 | 40 000 € | −48 110 € | 210 746 € | 15 890 € | 194 856 € | −11 937 € | −120,3 % |
| 2023 | 20 967 € | −54 602 € | 231 452 € | 9 398 € | 222 054 € | −17 898 € | −260,4 % |
| 2022 | 15 048 € | −8 193 € | 241 644 € | 11 871 € | 229 773 € | −23 758 € | −54,4 % |
| 2021 | 7 339 € | −28 936 € | 159 439 € | 20 064 € | 139 375 € | −18 746 € | −394,3 % |
| 2020 | 27 534 € | −35 769 € | 174 019 € | 13 231 € | 160 788 € | −8 877 € | −129,9 % |
| 2019 | 30 537 € | −29 411 € | 97 236 € | 39 589 € | 57 647 € | 1 342 € | −96,3 % |
| 2018 | 32 016 € | −45 625 € | 100 472 € | −40 625 € | 141 097 € | −2 940 € | −142,5 % |
| 2017 | 34 581 € | −73 235 € | 132 203 € | −180 052 € | 312 255 € | 8 082 € | −211,8 % |
| 2016 | 38 527 € | 7 372 € | 311 057 € | −38 781 € | 349 838 € | 14 073 € | +19,1 % |
| 2015 | 39 066 € | −10 298 € | 171 079 € | −87 665 € | 258 744 € | 2 386 € | −26,4 % |
| 2014 | — | −31 214 € | 170 165 € | −77 367 € | 247 532 € | — | — |
| 2013 | 17 000 € | −6 725 € | 34 551 € | −46 153 € | 80 704 € | 12 531 € | −39,6 % |
| 2012 | 24 600 € | −8 870 € | 54 708 € | −39 428 € | 94 136 € | 10 966 € | −36,1 % |
Riziko: zaplatí SALVIGORE?
SALVIGORE a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom SALVIGORE v objeme 8 871 € z rokov 2020 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Kysucké Nové Mesto MKŠS: 8 871 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 6 783 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 3 | 1 344 € |
| 2023 | 1 | 744 € |
| 2022 | 1 | 6 783 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy SALVIGORE
Dátum vzniku SALVIGORE je 9. 7. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54992/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023298178
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 24 600 € · majetok 54 708 €
- Nový štatutár: Miloš LabudaKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 9. 7. 2011.
- Nový spoločník: Miloš LabudaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 60 129 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SALVIGORE
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- reklamné a marketingové služby
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- výroba dekoratívnych predmetov a bytových doplnkov
- cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Čistiace a upratovacie práce
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Prevádzkovanie športových zariadení
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
SALVIGORE v odvetví šport, zábava a rekreácia
SALVIGORE je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti fitnes centier. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 760 € (4 494 závierok), SALVIGORE má 60 129 €, čo je 3,0-násobok mediánu. V okrese Kysucké Nové Mesto je v tomto odvetví 145 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SALVIGORE 4. z 16.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 128 €, polovica do 19 760 €, tri štvrtiny do 52 163 €; 10 % firiem má viac než 180 704 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 128 € |
| medián | 19 760 € |
| horný kvartil | 52 163 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 704 € |
| SALVIGORE | 60 129 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SALVIGORE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SALVIGORE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SALVIGORE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 60 129 € | 19 760 € |
| 2024 | 40 000 € | 17 500 € |
| 2023 | 20 967 € | 16 417 € |
| 2022 | 15 048 € | 13 990 € |
| 2021 | 7 339 € | 11 645 € |
| 2020 | 27 534 € | 24 902 € |
| 2019 | 30 537 € | 37 844 € |
| 2018 | 32 016 € | 35 379 € |
| 2017 | 34 581 € | 35 965 € |
| 2016 | 38 527 € | 33 717 € |
| 2015 | 39 066 € | 33 575 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | 17 000 € | — |
| 2012 | 24 600 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SALVIGORE | 60 129 € |
|---|---|
| medián okresu Kysucké Nové Mesto | 23 499 € |
| medián kraja | 18 890 € |
| medián Slovenska | 19 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SLOVAK ULTRA TRAILBratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 136 883 € (2025)
- INTER - SC, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 136 572 € (2025)
- 4TU4 s.r.o.Trnava · tržby 136 182 € (2016)
- PyroCollection, Slovakia s.r.o.Bardejov · tržby 136 029 € (2025)
- Best Surface s.r.o.Galanta · tržby 135 987 € (2025)
- Rekreačné stredisko oddychu a vodného športu, s.r.o.Lada · tržby 135 617 € (2025)
- Rentel Management a. s.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 133 866 € (2025)
- HKL Service s.r.o.Dunajská Streda · tržby 133 779 € (2025)
- ZUKA ART, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 133 138 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SALVIGORE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SALVIGORE: Kysucké Nové Mesto
SALVIGORE sídli na adrese Dubie 121, 024 01 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto. V obci Kysucké Nové Mesto je 2 309 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 971. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Kysucké Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Kysucké Nové Mesto ›Adresár firiem v okrese Kysucké Nové Mesto ›
SALVIGORE: IČO, sídlo a základné údaje
SALVIGORE, s.r.o. (IČO 46262504) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto. Dátum vzniku je 9. 7. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Miloš Labuda. Za rok 2025 sú v závierke tržby 60 129 € a výsledok hospodárenia +3 389 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti fitnes centier (SK NACE 9313) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 7. 2011 |
| Obec | Kysucké Nové Mesto |
| Okres | Okres Kysucké Nové Mesto |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) SALVIGORE, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 60 129 €, typická firma odvetvia 19 760 €, čo je 3,0-násobok mediánu (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Kysucké Nové Mesto ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Kysucké Nové Mesto ›
Sieť prepojení firmy SALVIGORE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SALVIGORE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SALVIGORE
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 900 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy1 364zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 800 €
- Diery na trhu16odvetví chýba v meste Kysucké Nové Mestotypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov62 zmlúv za 3 roky · 483 205 € · naposledy 23. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 zmlúv za 3 roky · 8 932 € · naposledy 30. 6. 2026Obec Cífer11 zmlúv za 3 roky · 89 035 € · naposledy 30. 6. 2025 Všetkých 67 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Kysucké Nové Mesto
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.DAECHANG SEAT SK s. r. o.HMSK, s.r.o.TN SLOVAKIA, s. r. o.Schaeffler Special Machinery, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Kysucké Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.13) v okrese Kysucké Nové Mesto
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.