IANUA LINGUARUM s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Ostatné vzdelávanie i. n.
aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk
IANUA LINGUARUM s. r. o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
IANUA LINGUARUM s. r. o. (IČO 46253033), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 8. 7. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ IANUA LINGUARUM
Podľa Registra právnických osôb koná za IANUA LINGUARUM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník IANUA LINGUARUM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Roland Kiss100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Roland Kissod 8. 7. 2011 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok IANUA LINGUARUM
Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát IANUA LINGUARUM
Zisk v 0 rokoch, strata v 8 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 335 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | −630 € |
| 2016 | −630 € |
| 2015 | −630 € |
| 2014 | −615 € |
| 2013 | −110 € |
| 2012 | −40 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IANUA LINGUARUM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 950 €, vlastné imanie 1 610 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 950 € | 1 610 € | 340 € |
| 2024 | 2 290 € | 1 950 € | 340 € |
| 2023 | 2 290 € | 2 290 € | — |
| 2022 | 2 290 € | 2 290 € | — |
| 2021 | 2 290 € | 2 290 € | — |
| 2020 | 2 290 € | 2 290 € | — |
| 2019 | 2 290 € | 2 290 € | — |
| 2018 | 2 290 € | 2 290 € | — |
| 2017 | 2 770 € | 2 290 € | 480 € |
| 2016 | 3 400 € | 2 920 € | 480 € |
| 2015 | 4 030 € | 3 550 € | 480 € |
| 2014 | 4 660 € | 4 180 € | 480 € |
| 2013 | 4 795 € | 4 795 € | — |
| 2012 | 4 905 € | 4 905 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IANUA LINGUARUM (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 1 950 € | 1 610 € | 340 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 2 290 € | 1 950 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 2 290 € | 2 290 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 2 290 € | 2 290 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 2 290 € | 2 290 € | — | — | — |
| 2020 | — | — | 2 290 € | 2 290 € | — | — | — |
| 2019 | — | — | 2 290 € | 2 290 € | — | — | — |
| 2018 | — | — | 2 290 € | 2 290 € | — | — | — |
| 2017 | — | −630 € | 2 770 € | 2 290 € | 480 € | — | — |
| 2016 | — | −630 € | 3 400 € | 2 920 € | 480 € | — | — |
| 2015 | — | −630 € | 4 030 € | 3 550 € | 480 € | — | — |
| 2014 | — | −615 € | 4 660 € | 4 180 € | 480 € | — | — |
| 2013 | — | −110 € | 4 795 € | 4 795 € | — | — | — |
| 2012 | — | −40 € | 4 905 € | 4 905 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí IANUA LINGUARUM?
Peniaze od štátu: IANUA LINGUARUM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy IANUA LINGUARUM
Dátum vzniku IANUA LINGUARUM je 8. 7. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/74331/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 905 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IANUA LINGUARUM
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- počítačové služby,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
IANUA LINGUARUM v odvetví vzdelávanie
IANUA LINGUARUM je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 816 aktívnych subjektov.
Sídlo IANUA LINGUARUM: Bratislava - Nové Mesto
IANUA LINGUARUM sídli na adrese Vajnorská 15, 831 03 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
IANUA LINGUARUM: IČO, sídlo a základné údaje
IANUA LINGUARUM s. r. o. (IČO 46253033) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 8. 7. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Mgr. Renáta Kiss.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 7. 2011 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy IANUA LINGUARUM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu IANUA LINGUARUM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IANUA LINGUARUM
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 900 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 375 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava406 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava III
TS2018 s. r. o.TGF s.r.o.EDUprofiPHARM, s.r.o.NBC Bratislava, s. r. o.Fleming Trainings s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.