Atmosphere, s.r.o.
Bratislava - Ružinov
1 000 €tržby 2013+841 €zisk 2013zaniknutá 29. 12. 2014
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 29. 12. 2014. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -351 €
- 13 : tržby 1 000 €, výsledok hospodárenia 841 €
Atmosphere, s.r.o. (IČO 46248803), sídlo Bratislava, je v registri zapísaná od 13. 10. 2011 do 29. 12. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Atmosphere
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Atmosphere
Za rok 2013 má Atmosphere v závierke tržby 1 000 €, a výsledok hospodárenia +841 €.
Výkaz ziskov a strát Atmosphere
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 490 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | 841 € |
| 2012 | −351 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Atmosphere
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 4 981 €, vlastné imanie 4 981 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 4 981 € | 4 981 € | — |
| 2012 | 4 142 € | 4 140 € | 2 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Atmosphere (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 1 000 € | 841 € | 4 981 € | 4 981 € | — | 945 € | +84,1 % |
| 2012 | — | −351 € | 4 142 € | 4 140 € | 2 € | −311 € | — |
Riziko: zaplatí Atmosphere?
Peniaze od štátu: Atmosphere
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Atmosphere
Dátum vzniku Atmosphere je 13. 10. 2011. Skoršie obchodné meno: Atmosphere, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/76347/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 142 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 1 000 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Zmena sídlaRezedová 27|82101|Bratislava - mestská časť Ružinov → Rezedová 27|82101|Bratislava
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Atmosphere v odvetví maloobchod
Atmosphere je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 068 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Atmosphere 1 326. z 1 359.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Elektro expert s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 2 381 € (2025)
- LENOSADA, s.r.o.Malinovo · tržby 2 371 € (2025)
- M.I.TECH, spol. s r.o.Prešov · tržby 2 370 € (2025)
- Omante s. r. o.Žilina · tržby 2 365 € (2020)
- bocyan s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 2 363 € (2024)
- IN STYLE FASHION s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 358 € (2025)
- TATRA - OLIMP s.r.o.Levoča · tržby 2 349 € (2025)
- SOGO s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 2 349 € (2024)
- IdeaDevelopment, s. r. o.Oravská Poruba · tržby 2 340 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Atmosphere, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›
Sídlo Atmosphere: Bratislava - Ružinov
Atmosphere sídli na adrese Rezedová 27, 821 01 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Atmosphere: IČO, sídlo a základné údaje
Atmosphere, s.r.o. (IČO 46248803) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 13. 10. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 29. 12. 2014, po 3 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 1 000 € a výsledok hospodárenia +841 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47260 |
| Vznik | 13. 10. 2011 |
| Zánik | 29. 12. 2014 |
| Skoršie názvy | Atmosphere, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Atmosphere
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Atmosphere
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Atmosphere
- Tendre56súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy779zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 000 €
- Výhry konkurentov132firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Najbližší tender zadarmo
Výpočtová technikaDivadlo Nová scénalehota 20. 10. 2026, 14:00 · odhad 4 000 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina22 zmlúv za 3 roky · 212 550 € · naposledy 1. 12. 2025Mesto Spišská Nová Ves9 zmlúv za 3 roky · 3 840 € · naposledy 31. 10. 2024AREA Šamorín s.r.o.4 zmluvy za 3 roky · 2 671 € · naposledy 30. 10. 2025 Všetkých 42 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.26) v okrese Bratislava II
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.