VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KUMASTR, spol. s r. o.

Zvolen · Maloobchod s textilom

14 488 €tržby 2025 ▼ 23 %+2 101 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

14 488 €tržby 2025 ▼ 23 %
+2 101 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 5 562 €, výsledok hospodárenia -4 705 €
  2. 13 : tržby 7 291 €, výsledok hospodárenia 5 745 €
  3. 14 : tržby 7 215 €, výsledok hospodárenia 1 691 €
  4. 15 : tržby 7 844 €, výsledok hospodárenia 1 698 €
  5. 16 : tržby 20 378 €, výsledok hospodárenia 1 718 €
  6. 17 : tržby 21 417 €, výsledok hospodárenia 958 €
  7. 18 : tržby 25 400 €, výsledok hospodárenia -5 €
  8. 19 : tržby 25 270 €, výsledok hospodárenia 9 091 €
  9. 20 : tržby 34 800 €, výsledok hospodárenia 9 020 €
  10. 21 : tržby 34 892 €, výsledok hospodárenia 9 715 €
  11. 22 : tržby 26 587 €, výsledok hospodárenia 4 009 €
  12. 23 : tržby 30 191 €, výsledok hospodárenia 623 €
  13. 24 : tržby 18 880 €, výsledok hospodárenia 1 205 €
  14. 25 : tržby 14 488 €, výsledok hospodárenia 2 101 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KUMASTR, spol. s r. o. (IČO 46242660) mala v roku 2025 tržby 14 488 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KUMASTR

V roku 2025 mala KUMASTR priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 3 926 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ KUMASTR

Podľa Registra právnických osôb koná za KUMASTR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločník KUMASTR

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch KUMASTR
Podiely spoločníkov na vkladoch KUMASTR Stanislav Kučera 100,0 %. Spolu 5 000 €. Stanislav Kučera: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Stanislav Kučera100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Stanislav Kučeraod 16. 3. 2016 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok KUMASTR

Za rok 2025 má KUMASTR v závierke tržby 14 488 €, o 23,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 101 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 34 892 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202514 tis. €▼ −23,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 101 €zisk
Majetok (aktíva) 202527 tis. €
Vlastné imanie 202526 tis. €
Záväzky 20251 563 €5,8 % majetku
Pridaná hodnota 20257 217 €
Zisková marža 2025+14,5 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov43 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát KUMASTR

Súvaha KUMASTR

Všetky čísla zo závierok KUMASTR (14 rokov)
Čísla zo závierok KUMASTR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202514 488 €2 101 €27 164 €25 601 €1 563 €7 217 €+14,5 %
202418 880 €1 205 €34 278 €25 400 €8 878 €7 107 €+6,4 %
202330 191 €623 €41 136 €34 895 €6 241 €13 634 €+2,1 %
202226 587 €4 009 €39 372 €34 272 €5 100 €21 897 €+15,1 %
202134 892 €9 715 €36 178 €30 263 €5 915 €29 300 €+27,8 %
202034 800 €9 020 €32 856 €23 649 €9 207 €31 197 €+25,9 %
201925 270 €9 091 €23 455 €17 219 €6 236 €22 440 €+36,0 %
201825 400 €−5 €18 645 €11 654 €6 991 €17 683 €0,0 %
201721 417 €958 €19 007 €11 659 €7 348 €12 229 €+4,5 %
201620 378 €1 718 €17 899 €10 701 €7 198 €9 694 €+8,4 %
20157 844 €1 698 €12 949 €8 983 €3 966 €2 342 €+21,6 %
20147 215 €1 691 €8 075 €7 284 €791 €2 299 €+23,4 %
20137 291 €5 745 €5 782 €5 594 €188 €5 275 €+78,8 %
20125 562 €−4 705 €1 655 €−152 €1 807 €−4 176 €−84,6 %

Riziko: zaplatí KUMASTR?

Peniaze od štátu: KUMASTR

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KUMASTR

Dátum vzniku KUMASTR je 28. 6. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20454/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 562 € · majetok 1 655 €
  3. Nový štatutár: Stanislav KučeraKonateľ
  4. Nový spoločník: Stanislav KučeraSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 14 488 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KUMASTR

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • administratívne činnosti
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • vedenie účtovníctva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

KUMASTR v odvetví maloobchod

KUMASTR je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s textilom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 600 € (17 955 závierok), KUMASTR má 14 488 €, čo je 15 % mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 874 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KUMASTR 224. z 269.

V odvetví v okrese Zvolen874aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 955Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KUMASTR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Zvolen ›

Sídlo KUMASTR: Zvolen

KUMASTR sídli na adrese T. Vansovej 1541/12, 960 01 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 365 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367.

Subjektov v obci Zvolen7 365aktívnych
Subjektov v okrese Zvolen11 367aktívnych
V tom istom odvetví874okres Zvolen

Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›

KUMASTR: IČO, sídlo a základné údaje

KUMASTR, spol. s r. o. (IČO 46242660) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 28. 6. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Stanislav Kučera. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 488 € a výsledok hospodárenia +2 101 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s textilom (SK NACE 4751)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 6. 2011
ObecZvolen
OkresOkres Zvolen
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri16

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) KUMASTR, spol. s r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 488 €, typická firma odvetvia 97 600 € (medián z 17 955 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›

Sieť prepojení firmy KUMASTR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KUMASTR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KUMASTR

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy779zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 000 €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Zvolen

AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk