zenit-h s.r.o.
Mad
223 814 €tržby 2019 ▲ 6 %−708 €strata 2019zaniknutá 23. 8. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 8. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 30 779 €, výsledok hospodárenia -13 327 €
- 13 : tržby 29 188 €, výsledok hospodárenia -7 472 €
- 14 : tržby 108 399 €, výsledok hospodárenia -37 483 €
- 15 : tržby 132 281 €, výsledok hospodárenia -73 634 €
- 16 : tržby 153 252 €, výsledok hospodárenia 3 383 €
- 17 : tržby 194 036 €, výsledok hospodárenia 3 388 €
- 18 : tržby 211 494 €, výsledok hospodárenia 291 €
- 19 : tržby 223 814 €, výsledok hospodárenia -708 €
zenit-h s.r.o. (IČO 46224394), sídlo Mad, je v registri zapísaná od 24. 6. 2011 do 23. 8. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci zenit-h
osobné náklady v roku 2019 boli 147 272 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 147 272 € | — |
| 2018 | — | 122 274 € | — |
| 2017 | — | 108 112 € | — |
| 2016 | — | 78 121 € | — |
| 2015 | — | 75 740 € | — |
| 2014 | — | 53 679 € | — |
| 2013 | — | 8 665 € | 6 385 € |
| 2012 | — | 10 768 € | 9 184 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci zenit-h
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok zenit-h
Za rok 2019 má zenit-h v závierke tržby 223 814 €, o 5,8 % viac než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −708 €. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2019: 223 814 €.
Výkaz ziskov a strát zenit-h
Najvyššie tržby: rok 2019, 223 814 €. Najnižšie: rok 2013, 29 188 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 223 814 € |
| 2018 | 211 494 € |
| 2017 | 194 036 € |
| 2016 | 153 252 € |
| 2015 | 132 281 € |
| 2014 | 108 399 € |
| 2013 | 29 188 € |
| 2012 | 30 779 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 5 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −125 562 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | −708 € |
| 2018 | 291 € |
| 2017 | 3 388 € |
| 2016 | 3 383 € |
| 2015 | −73 634 € |
| 2014 | −37 483 € |
| 2013 | −7 472 € |
| 2012 | −13 327 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- zenit-h
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,3 %, medián odvetvia +2,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | zenit-h | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | −0,3 % | +2,0 % |
| 2018 | +0,1 % | +2,3 % |
| 2017 | +1,7 % | +4,2 % |
| 2016 | +2,2 % | +3,7 % |
| 2015 | −55,7 % | +3,6 % |
| 2014 | −34,6 % | — |
| 2013 | −25,6 % | — |
| 2012 | −43,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 7 rokov, najviac v roku 2014 (+271,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2019 | +5,8 % |
| 2018 | +9,0 % |
| 2017 | +26,6 % |
| 2016 | +15,9 % |
| 2015 | +22,0 % |
| 2014 | +271,4 % |
| 2013 | −5,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha zenit-h
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 103 970 €, vlastné imanie 26 354 € a záväzky 77 616 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 103 970 € | 26 354 € | 77 616 € |
| 2018 | 103 603 € | 27 062 € | 76 541 € |
| 2017 | 61 917 € | 26 771 € | 35 146 € |
| 2016 | 39 293 € | 23 383 € | 15 910 € |
| 2015 | 21 154 € | −132 130 € | 153 284 € |
| 2014 | 23 865 € | −58 496 € | 82 361 € |
| 2013 | 5 444 € | −21 012 € | 26 456 € |
| 2012 | 2 378 € | −16 237 € | 18 615 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok zenit-h (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 223 814 € | −708 € | 103 970 € | 26 354 € | 77 616 € | 28 146 € | −0,3 % |
| 2018 | 211 494 € | 291 € | 103 603 € | 27 062 € | 76 541 € | 32 102 € | +0,1 % |
| 2017 | 194 036 € | 3 388 € | 61 917 € | 26 771 € | 35 146 € | 18 904 € | +1,7 % |
| 2016 | 153 252 € | 3 383 € | 39 293 € | 23 383 € | 15 910 € | 7 870 € | +2,2 % |
| 2015 | 132 281 € | −73 634 € | 21 154 € | −132 130 € | 153 284 € | 6 854 € | −55,7 % |
| 2014 | 108 399 € | −37 483 € | 23 865 € | −58 496 € | 82 361 € | 19 439 € | −34,6 % |
| 2013 | 29 188 € | −7 472 € | 5 444 € | −21 012 € | 26 456 € | 1 491 € | −25,6 % |
| 2012 | 30 779 € | −13 327 € | 2 378 € | −16 237 € | 18 615 € | −335 € | −43,3 % |
Riziko: zaplatí zenit-h?
zenit-h a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom zenit-h v objeme 419 € z rokov 2014 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Regionálny úrad verejného zdravotníctva Dunajská Streda: 419 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2014, 419 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2020 | 2 | 0 € |
| 2014 | 2 | 419 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy zenit-h
Dátum vzniku zenit-h je 24. 6. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27722/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 30 779 € · majetok 2 378 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenský pozemkový fond. Firma vznikla 24. 6. 2011.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 8, posledné tržby 223 814 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
zenit-h v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
zenit-h je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 37 759 € (2 879 závierok), zenit-h má 223 814 €, čo je 5,9-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 738 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je zenit-h 29. z 139.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 032 €, polovica do 37 759 €, tri štvrtiny do 101 564 €; 10 % firiem má viac než 345 946 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 500 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 032 € |
| medián | 37 759 € |
| horný kvartil | 101 564 € |
| 10 % firiem má viac než | 345 946 € |
| zenit-h | 223 814 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- zenit-h
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby zenit-h s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | zenit-h | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 223 814 € | 37 759 € |
| 2018 | 211 494 € | 38 247 € |
| 2017 | 194 036 € | 36 877 € |
| 2016 | 153 252 € | 34 990 € |
| 2015 | 132 281 € | 35 825 € |
| 2014 | 108 399 € | — |
| 2013 | 29 188 € | — |
| 2012 | 30 779 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| zenit-h | 223 814 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 46 025 € |
| medián kraja | 41 642 € |
| medián Slovenska | 37 759 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ZrubyStavby s.r.o.Terchová · tržby 554 464 € (2025)
- NG Build s.r.o.Štítnik · tržby 552 652 € (2025)
- Rentokil Initial s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 549 838 € (2025)
- BERONI s.r.o.Tureň · tržby 549 725 € (2025)
- BUZGÓ, s. r. o.Jovice · tržby 549 001 € (2025)
- VIRUMA, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 543 790 € (2018)
- VINEXP, s.r.o.Nitra · tržby 539 725 € (2025)
- SVH s.r.o.Kameničany · tržby 539 541 € (2025)
- NOXTERO s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 538 319 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb zenit-h, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Dunajská Streda ›
Sídlo zenit-h: Mad
zenit-h sídli na adrese Mad 69/69, 930 14 Mad, okres Dunajská Streda. V obci Mad je 79 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.
Mad: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
zenit-h: IČO, sídlo a základné údaje
zenit-h s.r.o. (IČO 46224394) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Mad, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 24. 6. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 8. 2024, po 13 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 223 814 € a výsledok hospodárenia −708 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 81210 |
| Vznik | 24. 6. 2011 |
| Zánik | 23. 8. 2024 |
| Obec | Mad |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy zenit-h
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu zenit-h
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu zenit-h
- Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 138 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Madtypický nepokrytý dopyt 203 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny742 zmlúv za 3 roky · 20 135 034 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 560 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Mad
ELBO, s.r.o.ELBO TRADE, s.r.o.Agrikolt, s.r.o.AGRO-BÍRÓ, s.r.o.DS - STEEL, s.r.o.Všetky firmy v obci Mad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Dunajská Streda
PURE SERVICE s.r.o.LAMERTIG, s.r.o.PARADIGMA Consulting, s.r.o.JVB Sports s.r.o.VIRUMA, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.