Atalon Consulting, s. r. o. v likvidácii
Bratislava - Karlova Ves
4 400 €tržby 2015 ▲ 106 %+1 381 €zisk 2015zaniknutá 22. 2. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 22. 2. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 002 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 002 €
- 14 : tržby 2 133 €, výsledok hospodárenia -6 569 €
- 15 : tržby 4 400 €, výsledok hospodárenia 1 381 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 871 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Atalon Consulting, s. r. o. v likvidácii (IČO 46223851), sídlo Bratislava - mestská časť Karlova Ves, je v registri zapísaná od 1. 7. 2011 do 22. 2. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Atalon Consulting, s. r. o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Atalon Consulting, s. r. o.
Za rok 2015 má Atalon Consulting, s. r. o. v závierke tržby 4 400 €, o 106,3 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +1 381 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2015: 4 400 €.
Výkaz ziskov a strát Atalon Consulting, s. r. o.
Najvyššie tržby: rok 2015, 4 400 €. Najnižšie: rok 2014, 2 133 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | 4 400 € |
| 2014 | 2 133 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −14 321 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | 0 € |
| 2016 | 871 € |
| 2015 | 1 381 € |
| 2014 | −6 569 € |
| 2013 | −5 002 € |
| 2012 | −5 002 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Atalon Consulting, s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 5 000 €, vlastné imanie 5 000 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2016 | 6 170 € | 5 871 € | 299 € |
| 2015 | 6 009 € | −13 975 € | 19 984 € |
| 2014 | 4 664 € | −15 356 € | 20 020 € |
| 2013 | 10 754 € | −8 786 € | 19 540 € |
| 2012 | 15 756 € | −3 784 € | 19 540 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Atalon Consulting, s. r. o. (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2016 | — | 871 € | 6 170 € | 5 871 € | 299 € | — | — |
| 2015 | 4 400 € | 1 381 € | 6 009 € | −13 975 € | 19 984 € | 4 400 € | +31,4 % |
| 2014 | 2 133 € | −6 569 € | 4 664 € | −15 356 € | 20 020 € | −1 087 € | −308,0 % |
| 2013 | — | −5 002 € | 10 754 € | −8 786 € | 19 540 € | — | — |
| 2012 | — | −5 002 € | 15 756 € | −3 784 € | 19 540 € | — | — |
Riziko: zaplatí Atalon Consulting, s. r. o.?
Peniaze od štátu: Atalon Consulting, s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Atalon Consulting, s. r. o.
Dátum vzniku Atalon Consulting, s. r. o. je 1. 7. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/74255/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 15 756 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 6.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Atalon Consulting, s. r. o. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Atalon Consulting, s. r. o. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 40 006 € (10 002 závierok), Atalon Consulting, s. r. o. má 4 400 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 208 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Atalon Consulting, s. r. o. 600. z 664.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 250 €, polovica do 40 006 €, tri štvrtiny do 147 296 €; 10 % firiem má viac než 524 590 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 291 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 250 € |
| medián | 40 006 € |
| horný kvartil | 147 296 € |
| 10 % firiem má viac než | 524 590 € |
| Atalon Consulting, s. r. o. | 4 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Atalon Consulting, s. r. o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Atalon Consulting, s. r. o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Atalon Consulting, s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | 36 517 € |
| 2016 | — | 41 407 € |
| 2015 | 4 400 € | 40 006 € |
| 2014 | 2 133 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| Atalon Consulting, s. r. o. | 4 400 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 46 708 € |
| medián kraja | 41 317 € |
| medián Slovenska | 40 006 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Waro real s.r.o.Rožňava · tržby 11 092 € (2025)
- "Bajkal"Prešov · tržby 11 085 € (2025)
- FAJO Real s. r. o.Holíč · tržby 11 075 € (2025)
- Palisády 20Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 064 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov FEMILY KRÁĽOVCEKráľovce · tržby 11 062 € (2023)
- PRS Reality, s. r. o.Prešov · tržby 11 059 € (2025)
- JUSTICIA Recovery k.s.Nitra · tržby 11 051 € (2025)
- Akarat s.r.o.Bučany · tržby 11 050 € (2025)
- PORUBSKY realitná kancelária, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 048 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Atalon Consulting, s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Atalon Consulting, s. r. o.: Bratislava - Karlova Ves
Atalon Consulting, s. r. o. sídli na adrese Nám. Sv. Františka 18, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 993 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 218. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Atalon Consulting, s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
Atalon Consulting, s. r. o. v likvidácii (IČO 46223851) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 1. 7. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 22. 2. 2022, po 10 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 4 400 € a výsledok hospodárenia +1 381 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68310 |
| Vznik | 1. 7. 2011 |
| Zánik | 22. 2. 2022 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Atalon Consulting, s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Atalon Consulting, s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Atalon Consulting, s. r. o.
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava195 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 15. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava IV
INVEST 7 - Malý Raj Slovenský Grob a.s.SG Shopping s. r. o.ARKER, s.r.o.ONC s.r.o.Roberts & Boyd, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.