VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Airport Surface Technology s.r.o.

Hurbanovo · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

75 €tržby 2021−2 796 €strata 2021

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

75 €tržby 2021
−2 796 €strata 2021
  1. 12 : tržby 20 675 €, výsledok hospodárenia 1 013 €
  2. 13 : tržby 10 330 €, výsledok hospodárenia 418 €
  3. 14 : tržby 177 691 €, výsledok hospodárenia -7 414 €
  4. 15 : tržby 777 190 €, výsledok hospodárenia 7 773 €
  5. 16 : tržby 904 512 €, výsledok hospodárenia 18 793 €
  6. 17 : tržby 185 056 €, výsledok hospodárenia -18 562 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -86 163 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -85 801 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 593 €
  10. 21 : tržby 75 €, výsledok hospodárenia -2 796 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 738 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 112 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 980 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 146 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Airport Surface Technology s.r.o. (IČO 46206426), sídlo Hurbanovo, je v registri zapísaná od 14. 6. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Airport Surface Technology

Podľa Registra právnických osôb koná za Airport Surface Technology 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.

Spoločník Airport Surface Technology

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Airport Surface Technology
Podiely spoločníkov na vkladoch Airport Surface Technology Poriblan Limited 100,0 %. Spolu 5 000 €. Poriblan Limited: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Poriblan Limited100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Poriblan Limitedod 25. 11. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Airport Surface Technology

Za rok 2021 má Airport Surface Technology v závierke tržby 75 €, a výsledok hospodárenia −2 796 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 904 512 €.

Tržby 202175 €
Výsledok hospodárenia 2021−2 796 €strata
Majetok (aktíva) 20251,67 mil. €
Vlastné imanie 2025−180 tis. €
Záväzky 20251,85 mil. €110,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 706 €
Zisková marža 2021−3 728,0 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−188 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Airport Surface Technology

Súvaha Airport Surface Technology

Všetky čísla zo závierok Airport Surface Technology (14 rokov)
Čísla zo závierok Airport Surface Technology po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−3 146 €1 669 877 €−179 900 €1 849 777 €−2 706 €—
2024—−2 980 €1 673 968 €−176 754 €1 850 722 €−2 556 €—
2023—−3 112 €1 678 149 €−173 773 €1 851 922 €−3 036 €—
2022—−3 738 €1 680 061 €−170 661 €1 850 722 €−3 036 €—
202175 €−2 796 €1 684 279 €−166 923 €1 851 202 €−2 735 €−3 728,0 %
2020—−2 593 €1 685 635 €−164 127 €1 849 762 €−2 530 €—
2019—−85 801 €1 688 227 €−161 535 €1 849 762 €−2 700 €—
2018—−86 163 €1 691 662 €−75 734 €1 767 396 €−3 060 €—
2017185 056 €−18 562 €1 432 139 €8 429 €1 423 710 €2 563 €−10,0 %
2016904 512 €18 793 €1 254 215 €26 992 €1 227 223 €23 281 €+2,1 %
2015777 190 €7 773 €939 041 €8 199 €930 842 €10 605 €+1,0 %
2014177 691 €−7 414 €165 857 €427 €165 430 €3 152 €−4,2 %
201310 330 €418 €8 189 €7 841 €348 €702 €+4,0 %
201220 675 €1 013 €7 592 €7 424 €168 €5 247 €+4,9 %

Riziko: zaplatí Airport Surface Technology?

Peniaze od štátu: Airport Surface Technology

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Airport Surface Technology

Dátum vzniku Airport Surface Technology je 14. 6. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: ACCANTO s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31665/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 20 675 € · majetok 7 592 €
  3. Nový štatutár: Ionut-Cosmin PopaKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým ACCANTO s. r. o., odvtedy Airport Surface Technology s.r.o.
  5. Nový spoločník: Poriblan LimitedSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Airport Surface Technology

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • reklamné a marketingové služby,
  • počítačové služby,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.

Airport Surface Technology v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Airport Surface Technology je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 38 014 € (11 200 závierok), Airport Surface Technology má 75 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 751 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Airport Surface Technology 354. z 354.

V odvetví v okrese Komárno751aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou11 200Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia38 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Airport Surface Technology, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Komárno ›

Sídlo Airport Surface Technology: Hurbanovo

Airport Surface Technology sídli na adrese Chotínska 21, 947 01 Hurbanovo, okres Komárno. V obci Hurbanovo je 997 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Hurbanovo997aktívnych
Subjektov v okrese Komárno19 677aktívnych
V tom istom odvetví751okres Komárno
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Hurbanovo: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›

Airport Surface Technology: IČO, sídlo a základné údaje

Airport Surface Technology s.r.o. (IČO 46206426) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hurbanovo, okres Komárno. Dátum vzniku je 14. 6. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ionut-Cosmin Popa. Za rok 2021 sú v závierke tržby 75 € a výsledok hospodárenia −2 796 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 6. 2011
Skoršie názvyACCANTO s. r. o.
ObecHurbanovo
OkresOkres Komárno
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Airport Surface Technology s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 75 €, typická firma odvetvia 38 014 € (medián z 11 200 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›

Sieť prepojení firmy Airport Surface Technology

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Airport Surface Technology

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Airport Surface Technology

  • Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu16odvetví chýba v meste Hurbanovotypický nepokrytý dopyt 143 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Hurbanovo

Heineken Slovensko Distribúcia, spol. s r.o.Heineken Slovensko, a.s.Heineken Slovensko Sladovne, a.s.Buona s.r.o.Corplex Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Hurbanovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Komárno

Teldar s. r. o.Ragon, s. r. o.BCLS s. r. o.Delaty 9 Project s.r.o.IRON TRADE KOMARNO s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk