VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FARMAPP, spol. s r.o.

Prešov · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

458 571 €tržby 2025 ▲ 32 %−23 753 €strata 2025

aktívna 15 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

458 571 €tržby 2025 ▲ 32 %
−23 753 €strata 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 144 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 342 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -49 892 €
  4. 15 : tržby 172 974 €, výsledok hospodárenia -79 002 €
  5. 16 : tržby 275 544 €, výsledok hospodárenia -60 893 €
  6. 17 : tržby 269 301 €, výsledok hospodárenia -51 305 €
  7. 18 : tržby 235 274 €, výsledok hospodárenia -41 960 €
  8. 19 : tržby 217 321 €, výsledok hospodárenia -47 763 €
  9. 20 : tržby 73 270 €, výsledok hospodárenia -59 145 €
  10. 21 : tržby 79 141 €, výsledok hospodárenia -45 778 €
  11. 22 : tržby 213 634 €, výsledok hospodárenia -50 820 €
  12. 23 : tržby 236 545 €, výsledok hospodárenia -64 215 €
  13. 24 : tržby 347 497 €, výsledok hospodárenia -41 141 €
  14. 25 : tržby 458 571 €, výsledok hospodárenia -23 753 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FARMAPP, spol. s r.o. (IČO 46203176) mala v roku 2025 tržby 458 571 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci FARMAPP

V roku 2025 mala FARMAPP priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 59 329 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ FARMAPP

Podľa Registra právnických osôb koná za FARMAPP 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci FARMAPP

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch FARMAPP
Podiely spoločníkov na vkladoch FARMAPP Miloslav Chmeliar 80,0 %, Mgr. Zuzana Chmeliarová 20,0 %. Spolu 10 000 €. Miloslav Chmeliar: 8 000 €, 80,0 %Mgr. Zuzana Chmeliarová: 2 000 €, 20,0 %80,0 % najväčší podiel
  • Miloslav Chmeliar80,0 %
  • Mgr. Zuzana Chmeliarová20,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Miloslav Chmeliarod 10. 6. 2011 8 000 €80,0 %
Mgr. Zuzana Chmeliarováod 20. 11. 2025 2 000 €20,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok FARMAPP

Za rok 2025 má FARMAPP v závierke tržby 458 571 €, o 32,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −23 753 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 458 571 €.

Tržby 2025459 tis. €▲ +32,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−24 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202561 tis. €
Vlastné imanie 2025−610 tis. €
Záväzky 2025670 tis. €1 104,0 % majetku
Pridaná hodnota 202560 tis. €
Zisková marža 2025−5,2 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−619 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát FARMAPP

Súvaha FARMAPP

Všetky čísla zo závierok FARMAPP (14 rokov)
Čísla zo závierok FARMAPP po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025458 571 €−23 753 €60 713 €−609 578 €670 291 €59 555 €−5,2 %
2024347 497 €−41 141 €65 540 €−585 825 €651 365 €36 269 €−11,8 %
2023236 545 €−64 215 €50 736 €−544 684 €595 420 €−2 707 €−27,1 %
2022213 634 €−50 820 €48 655 €−480 469 €529 124 €−1 509 €−23,8 %
202179 141 €−45 778 €36 421 €−429 649 €466 070 €−16 981 €−57,8 %
202073 270 €−59 145 €941 €−383 871 €384 812 €−26 111 €−80,7 %
2019217 321 €−47 763 €314 414 €−324 725 €639 139 €−2 413 €−22,0 %
2018235 274 €−41 960 €337 676 €−276 962 €614 638 €2 183 €−17,8 %
2017269 301 €−51 305 €354 271 €−235 002 €589 273 €6 758 €−19,1 %
2016275 544 €−60 893 €385 305 €−183 697 €569 002 €5 516 €−22,1 %
2015172 974 €−79 002 €390 055 €−122 804 €512 859 €−9 182 €−45,7 %
2014—−49 892 €366 880 €−43 802 €410 682 €−20 760 €—
2013—−1 342 €87 913 €6 090 €81 823 €−531 €—
2012—−2 144 €16 125 €7 432 €8 693 €−815 €—

Riziko: zaplatí FARMAPP?

FARMAPP a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 12 zmlúv s dodávateľom FARMAPP z rokov 2015 až 2025.

Zmluvy so štátom12Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20159. 1. 2015

História firmy FARMAPP

Dátum vzniku FARMAPP je 10. 6. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24546/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 16 125 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023283394
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 10. 6. 2011.
  5. Prvé tržby po 3 rokoch bez tržiebZa rok 2015 firma vykázala 172 974 €.
  6. Nový spoločník: Miloslav ChmeliarSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Nový spoločník: Mgr. Zuzana ChmeliarováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 458 571 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FARMAPP

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • faktoring a forfaiting
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

FARMAPP v odvetví maloobchod

FARMAPP je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), FARMAPP má 458 571 €, čo je 4,7-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 2 060 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FARMAPP 152. z 573.

V odvetví v okrese Prešov2 060aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FARMAPP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Prešov ›

Sídlo FARMAPP: Prešov

FARMAPP sídli na adrese Hollého 3, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 920 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243. Na tej istej adrese je zapísaných 42 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Prešov17 920aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 243aktívnych
V tom istom odvetví2 060okres Prešov
Na tej istej adrese42aktívnych subjektov

Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

FARMAPP: IČO, sídlo a základné údaje

FARMAPP, spol. s r.o. (IČO 46203176) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 10. 6. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Miloslav Chmeliar. Za rok 2025 sú v závierke tržby 458 571 € a výsledok hospodárenia −23 753 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie10 000 €
Vznik10. 6. 2011
ObecPrešov
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) FARMAPP, spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 458 571 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 4,7-násobok mediánu (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy FARMAPP

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FARMAPP

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FARMAPP

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 108 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov142firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 500 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

FARMAKOL spoločnosť s ručením obmedzeným…TATRAN Prešov, spol. s r.o.FARMATRA, spol. s r.o.ŠOVAR, s.r.o.FARMAMICH, spol. s r.o.

Najväčšie firmy v obci Prešov

Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Prešov

MKM Prešov, s.r.o.M&H power s.r.o.Seedstore s.r.o.DriveTech, spol. s r.o.RONEX WORLD s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk