Pavol Mak
Polomka · Chov ostatného dobytka a byvolov
aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Pavol Mak: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 3 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Pavol Mak (IČO 46201424), sídlo Polomka, je v registri zapísaný od 1. 6. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Pavol Mak: IČO, sídlo a základné údaje
Pavol Mak (IČO 46201424) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Polomka, okres Brezno. Dátum vzniku je 1. 6. 2011, podniká 15 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›Činnosti Pavol Mak
V registri sú zapísané 4 predmety podnikania, teda čo Pavol Mak smie robiť.
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Kuriérske služby
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Pavol Mak v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
Pavol Mak je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť chov ostatného dobytka a byvolov. V okrese Brezno je v tomto odvetví 499 aktívnych subjektov.
Pavol Mak a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Pavol Mak v objeme 142 € z rokov 2017 až 2018. Najväčší objem je s odberateľom Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p.: 102 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2018, 102 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2018 | 2 | 102 € |
| 2017 | 1 | 40 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História Pavol Mak
Dátum vzniku Pavol Mak je 1. 6. 2011, teda pred 15 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 630-13749
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum, hodnota zmluvy 40 €. Firma vznikla 1. 6. 2011.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Celá časová os v sekcii Zmeny ›Miesto podnikania: Polomka
Pavol Mak má miesto podnikania v obci Polomka, okres Brezno. V obci Polomka je 322 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 862.
Polomka: obyvatelia a dáta ›Okres Brezno ›Adresár firiem v okrese Brezno ›
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Chov ostatného dobytka a byvolov (SK NACE 0142) |
| Vznik | 1. 6. 2011 |
| Obec | Polomka |
| Okres | Okres Brezno |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.