VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TABUN-X s. r. o.

Trenčín · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

5 000 €tržby 2025−9 866 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 000 €tržby 2025
−9 866 €strata 2025
  1. 12 : tržby 3 570 €, výsledok hospodárenia -4 541 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 248 €
  3. 14 : tržby 41 692 €, výsledok hospodárenia -14 462 €
  4. 15 : tržby 15 240 €, výsledok hospodárenia 2 463 €
  5. 16 : tržby 647 €, výsledok hospodárenia -8 592 €
  6. 17 : tržby 75 819 €, výsledok hospodárenia 4 085 €
  7. 18 : tržby 134 288 €, výsledok hospodárenia -33 483 €
  8. 19 : tržby 56 916 €, výsledok hospodárenia 14 061 €
  9. 20 : tržby 12 137 €, výsledok hospodárenia -2 485 €
  10. 21 : tržby 5 880 €, výsledok hospodárenia -17 292 €
  11. 22 : tržby 3 400 €, výsledok hospodárenia -11 274 €
  12. 23 : tržby 4 636 €, výsledok hospodárenia -5 563 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 4 942 €
  14. 25 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia -9 866 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TABUN-X s. r. o. (IČO 46194894) mala v roku 2025 tržby 5 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TABUN-X

osobné náklady v roku 2025 boli 1 460 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ TABUN-X

Podľa Registra právnických osôb koná za TABUN-X 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník TABUN-X

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TABUN-X
Podiely spoločníkov na vkladoch TABUN-X Ľubomír Bundil 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ľubomír Bundil: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ľubomír Bundil100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ľubomír Bundilod 29. 2. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TABUN-X

Za rok 2025 má TABUN-X v závierke tržby 5 000 €, a výsledok hospodárenia −9 866 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 134 288 €.

Tržby 20255 000 €
Výsledok hospodárenia 2025−9 866 €strata
Majetok (aktíva) 202544 tis. €
Vlastné imanie 2025−255 €
Záväzky 202544 tis. €100,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 635 €
Zisková marža 2025−197,3 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−88 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát TABUN-X

Súvaha TABUN-X

Všetky čísla zo závierok TABUN-X (14 rokov)
Čísla zo závierok TABUN-X po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20255 000 €−9 866 €44 236 €−255 €44 491 €−2 635 €−197,3 %
2024—4 942 €59 565 €9 611 €49 954 €−7 837 €—
20234 636 €−5 563 €61 521 €−563 €62 084 €−3 333 €−120,0 %
20223 400 €−11 274 €64 827 €−45 836 €110 663 €−6 294 €−331,6 %
20215 880 €−17 292 €91 513 €−34 562 €126 075 €−602 €−294,1 %
202012 137 €−2 485 €203 283 €−18 452 €221 735 €2 424 €−20,5 %
201956 916 €14 061 €224 726 €−18 458 €243 184 €19 818 €+24,7 %
2018134 288 €−33 483 €275 907 €−56 049 €331 956 €−21 881 €−24,9 %
201775 819 €4 085 €354 044 €−22 409 €376 453 €44 021 €+5,4 %
2016647 €−8 592 €374 119 €−26 861 €400 980 €−6 375 €−1 328,0 %
201515 240 €2 463 €227 193 €−17 789 €244 982 €12 431 €+16,2 %
201441 692 €−14 462 €224 686 €−20 252 €244 938 €−7 816 €−34,7 %
2013—−6 248 €268 710 €−5 790 €274 500 €−6 033 €—
20123 570 €−4 541 €190 787 €459 €190 100 €1 758 €−127,2 %

Riziko: zaplatí TABUN-X?

Peniaze od štátu: TABUN-X

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TABUN-X

Dátum vzniku TABUN-X je 29. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25875/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 3 570 € · majetok 190 787 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023453872
  4. Nový spoločník: Ľubomír BundilSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 5 000 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TABUN-X

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • reklamné a marketingové služby
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

TABUN-X v odvetví maloobchod

TABUN-X je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), TABUN-X má 5 000 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 417 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TABUN-X 416. z 464.

V odvetví v okrese Trenčín1 417aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 918Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TABUN-X, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›

Sídlo TABUN-X: Trenčín

TABUN-X sídli na adrese I. Olbrachta 900/6, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 184 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 680. Na tej istej adrese je zapísaných 51 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 184aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 680aktívnych
V tom istom odvetví1 417okres Trenčín
Na tej istej adrese51aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

TABUN-X: IČO, sídlo a základné údaje

TABUN-X s. r. o. (IČO 46194894) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 29. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ľubomír Bundil. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 000 € a výsledok hospodárenia −9 866 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 2. 2012
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) TABUN-X s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 000 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy TABUN-X

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TABUN-X

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TABUN-X

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 128 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy214zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Trenčín

Grandvino, s. r. o.ELVAC SK s. r. o.HONEST, spol. s r.o.MGE plus s. r. o.Big ONE, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk