Vladimír Jeney
Aktívny · Michalovce · podniká od 2011 · 15 rokov
Čo robí
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2011Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 21. 10. 2026 o 06:00
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
- Iné živnosti rovnakého mena v obci Michalovce
- Vladimír Jeney IČO 51614740
RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026
Tržby a zisk
Vladimír Jeney: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 7 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Vladimír Jeney (IČO 46193634), sídlo Michalovce, je v registri zapísaný od 20. 5. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).
Financie a závierky Vladimír Jeney
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Vladimír Jeney?
Peniaze od štátu: Vladimír Jeney
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Vladimír Jeney
Dátum vzniku Vladimír Jeney je 20. 5. 2011, teda pred 15 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 840-18883
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Vladimír Jeney
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.
Vladimír Jeney v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Vladimír Jeney je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť činnosti súvisiace s krajinnou úpravou. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 241 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Michalovce
Vladimír Jeney má miesto podnikania v obci Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 137 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 747.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
Vladimír Jeney: IČO, sídlo a základné údaje
Vladimír Jeney (IČO 46193634) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Michalovce, okres Michalovce. Začiatok podnikania je 20. 5. 2011, podniká 15 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130) |
| Vznik | 20. 5. 2011 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.30) v okrese Michalovce
Ernte spol. s r. o.RAVOZA s.r.o.JRD Rakovec, družstvoSz&B Agro s.r.o.MK AGRO, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.