VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Slovenské zore s.r.o.

Bratislava - Dúbravka · Ostatné ubytovanie

2 694 €tržby 2025 ▼ 80 %−162 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 694 €tržby 2025 ▼ 80 %
−162 €strata 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 20 927 €
  2. 13 : tržby 29 703 €, výsledok hospodárenia 12 147 €
  3. 14 : tržby 43 210 €, výsledok hospodárenia 24 092 €
  4. 15 : tržby 7 155 €, výsledok hospodárenia -2 615 €
  5. 16 : tržby 26 718 €, výsledok hospodárenia 12 993 €
  6. 17 : tržby 28 949 €, výsledok hospodárenia 12 698 €
  7. 18 : tržby 26 785 €, výsledok hospodárenia 12 682 €
  8. 19 : tržby 26 884 €, výsledok hospodárenia 13 026 €
  9. 20 : tržby 12 715 €, výsledok hospodárenia 415 €
  10. 21 : tržby 15 487 €, výsledok hospodárenia 4 777 €
  11. 22 : tržby 13 571 €, výsledok hospodárenia -102 679 €
  12. 23 : tržby 11 001 €, výsledok hospodárenia -13 142 €
  13. 24 : tržby 13 192 €, výsledok hospodárenia 6 123 €
  14. 25 : tržby 2 694 €, výsledok hospodárenia -162 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Slovenské zore s.r.o. (IČO 46191551) mala v roku 2025 tržby 2 694 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Slovenské zore

Slovenské zore má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 811 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konatelia Slovenské zore

Podľa Registra právnických osôb konajú za Slovenské zore 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Slovenské zore

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Slovenské zore

Za rok 2025 má Slovenské zore v závierke tržby 2 694 €, o 79,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −162 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 43 210 €.

Tržby 20252 694 €▼ −79,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−162 €strata
Majetok (aktíva) 202531 tis. €
Vlastné imanie 202531 tis. €
Záväzky 2025438 €1,4 % majetku
Pridaná hodnota 20251 094 €
Zisková marža 2025−6,0 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 14 rokov1 282 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Slovenské zore

Súvaha Slovenské zore

Všetky čísla zo závierok Slovenské zore (14 rokov)
Čísla zo závierok Slovenské zore po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 694 €−162 €31 486 €31 048 €438 €1 094 €−6,0 %
202413 192 €6 123 €293 532 €291 515 €2 017 €4 162 €+46,4 %
202311 001 €−13 142 €286 596 €285 392 €1 204 €133 €−119,5 %
202213 571 €−102 679 €293 572 €298 534 €−4 962 €4 493 €−756,6 %
202115 487 €4 777 €396 221 €401 211 €−4 990 €8 696 €+30,8 %
202012 715 €415 €396 783 €396 434 €349 €4 012 €+3,3 %
201926 884 €13 026 €399 432 €398 441 €991 €19 992 €+48,5 %
201826 785 €12 682 €385 630 €385 415 €215 €18 916 €+47,3 %
201728 949 €12 698 €399 296 €398 683 €613 €19 400 €+43,9 %
201626 718 €12 993 €403 380 €399 729 €3 651 €19 003 €+48,6 %
20157 155 €−2 615 €389 045 €386 736 €2 309 €1 062 €−36,5 %
201443 210 €24 092 €405 003 €389 351 €15 652 €34 068 €+55,8 %
201329 703 €12 147 €395 525 €365 259 €29 342 €19 306 €+40,9 %
2012—20 927 €406 905 €353 111 €53 794 €——

Riziko: zaplatí Slovenské zore?

Peniaze od štátu: Slovenské zore

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Slovenské zore

Dátum vzniku Slovenské zore je 26. 5. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/73327/B
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023270777 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 406 905 €
  4. Nový štatutár: Tatiana MorozovaKonateľ
  5. Nový spoločník: Tatiana MorozovaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 694 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Slovenské zore

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie,
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
  • prevádzkovanie výdajne stravy,
  • výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie),
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach,
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
  • prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Slovenské zore v odvetví ubytovanie

Slovenské zore je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť ostatné ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 590 € (2 289 závierok), Slovenské zore má 2 694 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 68 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Slovenské zore 31. z 32.

V odvetví v okrese Bratislava IV68aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 289Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Slovenské zore, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava IV ›

Sídlo Slovenské zore: Bratislava - Dúbravka

Slovenské zore sídli na adrese Saratovská 3424/6C, 841 02 Bratislava - mestská časť Dúbravka, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Dúbravka je 8 382 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Dúbravka8 382aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV25 932aktívnych
V tom istom odvetví68okres Bratislava IV
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Bratislava - Dúbravka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

Slovenské zore: IČO, sídlo a základné údaje

Slovenské zore s.r.o. (IČO 46191551) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 26. 5. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Alexander Morozov a Tatiana Morozova. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 694 € a výsledok hospodárenia −162 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné ubytovanie (SK NACE 5590)
Základné imanie20 000 €
Vznik26. 5. 2011
ObecBratislava - Dúbravka
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) Slovenské zore s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 694 €, typická firma odvetvia 48 590 € (medián z 2 289 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy Slovenské zore

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Slovenské zore

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Slovenské zore

  • Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
  • Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov419firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Dúbravkatypický nepokrytý dopyt 492 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka

EROPOL s.r.o.HORNEX, a.s.Best_Brands s.r.o.ALAS SLOVAKIA, s.r.o.Todos Bratislava s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Dúbravka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.90) v okrese Bratislava IV

anyKey s. r. o.GROUP BL, s. r. o.Gate2 revolution s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk