Štatistiky Kompletné dáta o firme

AM Inžiniering s.r.o.

Banská Bystrica

96 451 €tržby 2013−635 €strata 2013

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 5. 10. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 8. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

96 451 €tržby 2013
−635 €strata 2013
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 13 : tržby 96 451 €, výsledok hospodárenia -635 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AM Inžiniering s.r.o. (IČO 46184767), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 20. 5. 2011 do 5. 10. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 9

Ľudia a vlastníci AM Inžiniering

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok AM Inžiniering

Za rok 2013 má AM Inžiniering v závierke tržby 96 451 €, a výsledok hospodárenia −635 €.

Tržby 201396 tis. €
Výsledok hospodárenia 2013−635 €strata
Majetok (aktíva) 201326 tis. €
Vlastné imanie 20134 365 €
Záväzky 201322 tis. €83,5 % majetku
Pridaná hodnota 20132 593 €
Zisková marža 2013−0,7 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky−635 €2012 až 2013

Súvaha AM Inžiniering

Všetky čísla zo závierok AM Inžiniering (2 roky)
Čísla zo závierok AM Inžiniering po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201396 451 €−635 €26 376 €4 365 €22 011 €2 593 €−0,7 %
2012——10 422 €5 000 €5 422 €——
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí AM Inžiniering?

Peniaze od štátu: AM Inžiniering

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AM Inžiniering

Dátum vzniku AM Inžiniering je 20. 5. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25330/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 10 422 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 96 451 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

AM Inžiniering v odvetví maloobchod

AM Inžiniering je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 783 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AM Inžiniering 278. z 644.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 783aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AM Inžiniering, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo AM Inžiniering: Banská Bystrica

AM Inžiniering sídli na adrese Námestie SNP 16, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 503 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 794. Na tej istej adrese je zapísaných 26 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 503aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 794aktívnych
V tom istom odvetví1 783okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese26aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

AM Inžiniering: IČO, sídlo a základné údaje

AM Inžiniering s.r.o. (IČO 46184767) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 20. 5. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 5. 10. 2021, po 10 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 96 451 € a výsledok hospodárenia −635 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 47190
Vznik20. 5. 2011
Zánik5. 10. 2021
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Banská Bystrica

BenTrade, s.r.o.DASelect, s.r.o.FENIX SLOVENSKO s.r.o.STACOMB, s.r.o.AKCENT NOVA s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť