Bracco Imaging Slovakia s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom
8 165 562 €tržby 2025 ▲ 12 %+1 070 811 €zisk 2025aktívna 15 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 893 052 €, výsledok hospodárenia 229 304 €
- 13 : tržby 3 369 770 €, výsledok hospodárenia 208 474 €
- 14 : tržby 2 570 897 €, výsledok hospodárenia 251 603 €
- 15 : tržby 3 067 738 €, výsledok hospodárenia 232 245 €
- 16 : tržby 3 753 227 €, výsledok hospodárenia 291 368 €
- 17 : tržby 3 862 085 €, výsledok hospodárenia 409 719 €
- 18 : tržby 4 544 838 €, výsledok hospodárenia 417 163 €
- 19 : tržby 4 944 622 €, výsledok hospodárenia 666 856 €
- 20 : tržby 4 980 425 €, výsledok hospodárenia 580 062 €
- 21 : tržby 5 262 188 €, výsledok hospodárenia 594 853 €
- 22 : tržby 5 226 828 €, výsledok hospodárenia 458 296 €
- 23 : tržby 9 876 660 €, výsledok hospodárenia 750 611 €
- 24 : tržby 7 317 460 €, výsledok hospodárenia 634 742 €
- 25 : tržby 8 165 562 €, výsledok hospodárenia 1 070 811 €
Bracco Imaging Slovakia s. r. o. (IČO 46182870) mala v roku 2025 tržby 8 165 562 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Bracco Imaging Slovakia
V roku 2025 mala Bracco Imaging Slovakia priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 243 899 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 4 405 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Bratislava II bola v roku 2025 2 302 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 243 899 € | 158 570 € |
| 2024 | 3 | 212 975 € | 137 700 € |
| 2023 | 3 | 196 349 € | 131 978 € |
| 2022 | — | 184 379 € | 123 377 € |
| 2021 | — | 134 463 € | 94 585 € |
| 2020 | 3 | 150 758 € | 110 748 € |
| 2019 | — | 150 045 € | 109 121 € |
| 2018 | — | 140 919 € | 102 903 € |
| 2017 | — | 139 927 € | 100 599 € |
| 2016 | — | 126 676 € | 95 919 € |
| 2015 | — | 119 399 € | 91 652 € |
| 2014 | — | 95 925 € | 70 760 € |
| 2013 | — | 75 386 € | 54 482 € |
| 2012 | — | 87 013 € | 71 212 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Bracco Imaging Slovakia, mzdové náklady na zamestnanca4 405 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Bratislava II2 302 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 453 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 65 % 158 570 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 63 120 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Bracco Imaging Slovakia
Podľa Registra právnických osôb konajú za Bracco Imaging Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci Bracco Imaging Slovakia
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Bracco Imaging Holding B. V.99,0 %
- Bracco Imaging S.p.A.1,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Bracco Imaging Holding B. V.od 7. 11. 2013 | 297 000 € | 99,0 % |
| Bracco Imaging S.p.A.od 7. 11. 2013 | 3 000 € | 1,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Bracco Imaging Slovakia
Za rok 2025 má Bracco Imaging Slovakia v závierke tržby 8 165 562 €, o 11,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 070 811 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 9 876 660 €.
Výkaz ziskov a strát Bracco Imaging Slovakia
Najvyššie tržby: rok 2023, 9 876 660 €. Najnižšie: rok 2012, 1 893 052 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 8 165 562 € |
| 2024 | 7 317 460 € |
| 2023 | 9 876 660 € |
| 2022 | 5 226 828 € |
| 2021 | 5 262 188 € |
| 2020 | 4 980 425 € |
| 2019 | 4 944 622 € |
| 2018 | 4 544 838 € |
| 2017 | 3 862 085 € |
| 2016 | 3 753 227 € |
| 2015 | 3 067 738 € |
| 2014 | 2 570 897 € |
| 2013 | 3 369 770 € |
| 2012 | 1 893 052 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 796 107 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 070 811 € |
| 2024 | 634 742 € |
| 2023 | 750 611 € |
| 2022 | 458 296 € |
| 2021 | 594 853 € |
| 2020 | 580 062 € |
| 2019 | 666 856 € |
| 2018 | 417 163 € |
| 2017 | 409 719 € |
| 2016 | 291 368 € |
| 2015 | 232 245 € |
| 2014 | 251 603 € |
| 2013 | 208 474 € |
| 2012 | 229 304 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Bracco Imaging Slovakia
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,1 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bracco Imaging Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,1 % | +2,4 % |
| 2024 | +8,7 % | +2,3 % |
| 2023 | +7,6 % | +1,9 % |
| 2022 | +8,8 % | +2,1 % |
| 2021 | +11,3 % | +2,0 % |
| 2020 | +11,6 % | +1,6 % |
| 2019 | +13,5 % | +1,5 % |
| 2018 | +9,2 % | +1,6 % |
| 2017 | +10,6 % | +2,2 % |
| 2016 | +7,8 % | +2,0 % |
| 2015 | +7,6 % | +1,7 % |
| 2014 | +9,8 % | — |
| 2013 | +6,2 % | — |
| 2012 | +12,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 10 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+89,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +11,6 % |
| 2024 | −25,9 % |
| 2023 | +89,0 % |
| 2022 | −0,7 % |
| 2021 | +5,7 % |
| 2020 | +0,7 % |
| 2019 | +8,8 % |
| 2018 | +17,7 % |
| 2017 | +2,9 % |
| 2016 | +22,3 % |
| 2015 | +19,3 % |
| 2014 | −23,7 % |
| 2013 | +78,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bracco Imaging Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 975 550 €, vlastné imanie 5 377 918 € a záväzky 3 597 632 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 975 550 € | 5 377 918 € | 3 597 632 € |
| 2024 | 8 089 412 € | 4 907 107 € | 3 182 305 € |
| 2023 | 7 148 711 € | 5 022 490 € | 2 126 221 € |
| 2022 | 7 175 625 € | 5 271 877 € | 1 903 748 € |
| 2021 | 7 325 973 € | 4 813 580 € | 2 512 393 € |
| 2020 | 6 195 674 € | 4 618 727 € | 1 576 947 € |
| 2019 | 6 736 759 € | 5 038 664 € | 1 698 095 € |
| 2018 | 4 918 345 € | 4 771 807 € | 146 538 € |
| 2017 | 4 092 872 € | 1 854 644 € | 2 238 228 € |
| 2016 | 5 165 506 € | 1 444 924 € | 3 720 582 € |
| 2015 | 1 801 327 € | 1 153 556 € | 647 771 € |
| 2014 | 2 888 010 € | 921 312 € | 1 966 698 € |
| 2013 | 2 740 534 € | 726 596 € | 2 005 283 € |
| 2012 | 3 284 710 € | 395 492 € | 2 873 443 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bracco Imaging Slovakia (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 165 562 € | 1 070 811 € | 8 975 550 € | 5 377 918 € | 3 597 632 € | 1 556 884 € | +13,1 % |
| 2024 | 7 317 460 € | 634 742 € | 8 089 412 € | 4 907 107 € | 3 182 305 € | 1 384 648 € | +8,7 % |
| 2023 | 9 876 660 € | 750 611 € | 7 148 711 € | 5 022 490 € | 2 126 221 € | 1 239 816 € | +7,6 % |
| 2022 | 5 226 828 € | 458 296 € | 7 175 625 € | 5 271 877 € | 1 903 748 € | 944 092 € | +8,8 % |
| 2021 | 5 262 188 € | 594 853 € | 7 325 973 € | 4 813 580 € | 2 512 393 € | 1 194 100 € | +11,3 % |
| 2020 | 4 980 425 € | 580 062 € | 6 195 674 € | 4 618 727 € | 1 576 947 € | 989 651 € | +11,6 % |
| 2019 | 4 944 622 € | 666 856 € | 6 736 759 € | 5 038 664 € | 1 698 095 € | 1 110 125 € | +13,5 % |
| 2018 | 4 544 838 € | 417 163 € | 4 918 345 € | 4 771 807 € | 146 538 € | 818 614 € | +9,2 % |
| 2017 | 3 862 085 € | 409 719 € | 4 092 872 € | 1 854 644 € | 2 238 228 € | 780 061 € | +10,6 % |
| 2016 | 3 753 227 € | 291 368 € | 5 165 506 € | 1 444 924 € | 3 720 582 € | 680 550 € | +7,8 % |
| 2015 | 3 067 738 € | 232 245 € | 1 801 327 € | 1 153 556 € | 647 771 € | 502 813 € | +7,6 % |
| 2014 | 2 570 897 € | 251 603 € | 2 888 010 € | 921 312 € | 1 966 698 € | 469 568 € | +9,8 % |
| 2013 | 3 369 770 € | 208 474 € | 2 740 534 € | 726 596 € | 2 005 283 € | 228 567 € | +6,2 % |
| 2012 | 1 893 052 € | 229 304 € | 3 284 710 € | 395 492 € | 2 873 443 € | −175 886 € | +12,1 % |
Riziko: zaplatí Bracco Imaging Slovakia?
Bracco Imaging Slovakia a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 119 zmlúv s dodávateľom Bracco Imaging Slovakia v objeme 9 198 255 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Univerzitná nemocnica Martin: 1 862 478 € v 7 zmluvách. Vo verejnom obstarávaní má 5 vyhratých súťaží za 1 626 468 €.
Rok s najväčším objemom: 2025, 2 877 389 € v 11 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 8 | 1 629 583 € |
| 2025 | 11 | 2 877 389 € |
| 2024 | 2 | 500 544 € |
| 2023 | 19 | 1 071 860 € |
| 2022 | 8 | 1 163 139 € |
| 2021 | 4 | 56 100 € |
| 2020 | 10 | 382 843 € |
| 2019 | 15 | 388 878 € |
| 2018 | 15 | 421 110 € |
| 2017 | 8 | 215 484 € |
| 2016 | 6 | 155 167 € |
| 2015 | 2 | 64 800 € |
| 2014 | 4 | 164 452 € |
| 2013 | 3 | 19 536 € |
| 2012 | 3 | 7 044 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Bracco Imaging Slovakia
Dátum vzniku Bracco Imaging Slovakia je 1. 6. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: Bracco Imaging Slovakia, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 22 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/73470/B
- Zmena obchodného menaPredtým Bracco Imaging Slovakia, s. r. o., odvtedy Bracco Imaging Slovakia s. r. o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023277102
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Nemocnica Poprad, a.s.. Firma vznikla 1. 6. 2011.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 893 052 € · majetok 3 284 710 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 8 165 562 €.
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Národný onkologický ústav v Bratislave, cena 831 156 €. Kontrastné látky
- Najväčšia verejná zmluva: 831 156 €Objednávateľ Národný onkologický ústav. Rámcová zmluva č. 85/2026/NOU
- Nový štatutár: Marco De FrancescoKonateľ
- Nový spoločník: Bracco Imaging Holding B. V.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny, cena 9 600 €. 714,4 mg jomeprolu/ml (350 mg jódu na 1 ml)
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Univerzitná nemocnica Martin, cena 621 612 €. Časť č. 8. V08AB10 jomeprol pre parenterálne podanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bracco Imaging Slovakia
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod),
- sprostredkovateľsku činnosť v oblasti obchodu,
- reklamné a marketingové služby,
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- prenájom hnuteľných vecí,
- veľkodistribúcia liekov a zdravotníckych pomôcok,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Bracco Imaging Slovakia v odvetví veľkoobchod
Bracco Imaging Slovakia je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), Bracco Imaging Slovakia má 8 165 562 €, čo je 59-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 714 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bracco Imaging Slovakia 129. z 1 272.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| Bracco Imaging Slovakia | 8 165 562 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Bracco Imaging Slovakia
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Bracco Imaging Slovakia s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bracco Imaging Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 8 165 562 € | 139 070 € |
| 2024 | 7 317 460 € | 139 431 € |
| 2023 | 9 876 660 € | 134 898 € |
| 2022 | 5 226 828 € | 133 458 € |
| 2021 | 5 262 188 € | 117 751 € |
| 2020 | 4 980 425 € | 112 044 € |
| 2019 | 4 944 622 € | 120 438 € |
| 2018 | 4 544 838 € | 118 275 € |
| 2017 | 3 862 085 € | 106 248 € |
| 2016 | 3 753 227 € | 97 883 € |
| 2015 | 3 067 738 € | 98 123 € |
| 2014 | 2 570 897 € | — |
| 2013 | 3 369 770 € | — |
| 2012 | 1 893 052 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Bracco Imaging Slovakia | 8 165 562 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 186 253 € |
| medián kraja | 144 251 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RM Gastro - JAZ s. r. o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 18 196 063 € (2025)
- ČEROZ SLOVENSKO s.r.o.Komárno · tržby 18 050 393 € (2025)
- SUNOB Invest, s.r.o.Nitra · tržby 18 032 221 € (2024)
- BEAUTEX s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 18 018 054 € (2025)
- FLORASYSTEM, s.r.o.Žilina · tržby 18 017 162 € (2025)
- Zlataky.sk s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 17 998 905 € (2025)
- TEAS, spol. s r.o.Bernolákovo · tržby 17 947 198 € (2025)
- Meat invest, s.r.o. v konkurzeBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 17 904 742 € (2023)
- MOREAU AGRI, spol. s r.o.Madunice · tržby 17 883 590 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bracco Imaging Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›
Sídlo Bracco Imaging Slovakia: Bratislava - Ružinov
Bracco Imaging Slovakia sídli na adrese Karadžičova 8/a, 821 08 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Bracco Imaging Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
Bracco Imaging Slovakia s. r. o. (IČO 46182870) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 6. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Hadi Moufarrej a Marco De Francesco. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 165 562 € a výsledok hospodárenia +1 070 811 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom (SK NACE 4646) |
| Základné imanie | 300 000 € |
| Vznik | 1. 6. 2011 |
| Skoršie názvy | Bracco Imaging Slovakia, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Bracco Imaging Slovakia s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 8 165 562 €, typická firma odvetvia 139 070 €, čo je 59-násobok mediánu (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Bracco Imaging Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bracco Imaging Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bracco Imaging Slovakia
- Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy91zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 51 tis. €
- Výhry konkurentov156firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 18 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica413 zmlúv za 3 roky · 29 118 414 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.339 zmlúv za 3 roky · 74 523 € · naposledy 8. 10. 2026Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica298 zmlúv za 3 roky · 44 558 712 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 205 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.46) v okrese Bratislava II
Johnson & Johnson, s.r.o.AbbVie s. r. o.Novo Nordisk Slovakia s.r.o.TEVA Pharmaceuticals Slovakia s.r.o.TIMED, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.