VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BELVEDEREX s.r.o.

Poprad · Ostatné ubytovanie

315 503 €tržby 2025 ▲ 13 %−21 398 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

315 503 €tržby 2025 ▲ 13 %
−21 398 €strata 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -17 306 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 4 867 €
  3. 14 : tržby 6 844 €, výsledok hospodárenia 825 €
  4. 15 : tržby 54 117 €, výsledok hospodárenia 376 €
  5. 16 : tržby 58 664 €, výsledok hospodárenia 187 €
  6. 17 : tržby 73 341 €, výsledok hospodárenia -17 501 €
  7. 18 : tržby 88 134 €, výsledok hospodárenia -11 397 €
  8. 19 : tržby 206 340 €, výsledok hospodárenia 31 671 €
  9. 20 : tržby 190 928 €, výsledok hospodárenia 5 396 €
  10. 21 : tržby 144 678 €, výsledok hospodárenia -1 668 €
  11. 22 : tržby 238 518 €, výsledok hospodárenia 11 997 €
  12. 23 : tržby 265 005 €, výsledok hospodárenia 13 357 €
  13. 24 : tržby 279 922 €, výsledok hospodárenia 23 556 €
  14. 25 : tržby 315 503 €, výsledok hospodárenia -21 398 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BELVEDEREX s.r.o. (IČO 46168303) mala v roku 2025 tržby 315 503 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BELVEDEREX

BELVEDEREX má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 44 193 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ BELVEDEREX

Podľa Registra právnických osôb koná za BELVEDEREX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník BELVEDEREX

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch BELVEDEREX
Podiely spoločníkov na vkladoch BELVEDEREX Igor Barnáš 100,0 %. Spolu 5 000 €. Igor Barnáš: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Igor Barnáš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Igor Barnášod 9. 12. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BELVEDEREX

Za rok 2025 má BELVEDEREX v závierke tržby 315 503 €, o 12,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −21 398 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 315 503 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025316 tis. €▲ +12,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−21 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025853 tis. €
Vlastné imanie 2025505 tis. €
Záväzky 2025348 tis. €40,8 % majetku
Pridaná hodnota 202582 tis. €
Zisková marža 2025−6,8 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 14 rokov23 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BELVEDEREX

Súvaha BELVEDEREX

Všetky čísla zo závierok BELVEDEREX (14 rokov)
Čísla zo závierok BELVEDEREX po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025315 503 €−21 398 €852 790 €504 674 €348 116 €82 079 €−6,8 %
2024279 922 €23 556 €763 217 €526 072 €237 145 €99 251 €+8,4 %
2023265 005 €13 357 €829 412 €502 516 €326 896 €70 054 €+5,0 %
2022238 518 €11 997 €869 110 €489 159 €379 951 €52 954 €+5,0 %
2021144 678 €−1 668 €857 780 €477 162 €375 713 €24 326 €−1,2 %
2020190 928 €5 396 €864 207 €478 829 €381 201 €35 200 €+2,8 %
2019206 340 €31 671 €858 399 €473 433 €381 021 €65 629 €+15,3 %
201888 134 €−11 397 €763 014 €441 763 €317 306 €14 327 €−12,9 %
201773 341 €−17 501 €730 001 €453 159 €272 897 €4 601 €−23,9 %
201658 664 €187 €635 536 €470 660 €163 506 €16 386 €+0,3 %
201554 117 €376 €619 581 €450 472 €167 739 €6 301 €+0,7 %
20146 844 €825 €558 089 €400 095 €157 994 €−7 069 €+12,1 %
2013—4 867 €283 684 €216 320 €67 364 €−2 323 €—
2012—−17 306 €239 990 €186 453 €53 537 €−5 775 €—

Riziko: zaplatí BELVEDEREX?

BELVEDEREX a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom BELVEDEREX v objeme 1 116 € z rokov 2019 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Vysoké Tatry - zmluvy, Starý Smokovec 18001, 062 01 Vysoké Tatry: 800 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv1 116 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201920. 12. 2019

História firmy BELVEDEREX

Dátum vzniku BELVEDEREX je 6. 5. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24424/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023263264
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 239 990 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátne lesy Tatranského národného parku Tatranská Lomnica. Firma vznikla 6. 5. 2011.
  5. Nový spoločník: Igor BarnášSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 315 503 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BELVEDEREX

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • čistiace a upratovacie služby
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • služby požičovní
  • prenájom hnuteľných vecí
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

BELVEDEREX v odvetví ubytovanie

BELVEDEREX je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť ostatné ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 767 € (2 289 závierok), BELVEDEREX má 315 503 €, čo je 6,5-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 578 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BELVEDEREX 41. z 162.

V odvetví v okrese Poprad578aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 289Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BELVEDEREX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Poprad ›

Sídlo BELVEDEREX: Poprad

BELVEDEREX sídli na adrese Levočská 854/44, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Poprad9 473aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 231aktívnych
V tom istom odvetví578okres Poprad
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

BELVEDEREX: IČO, sídlo a základné údaje

BELVEDEREX s.r.o. (IČO 46168303) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 6. 5. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Igor Barnáš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 315 503 € a výsledok hospodárenia −21 398 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné ubytovanie (SK NACE 5590)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 5. 2011
ObecPoprad
OkresOkres Poprad
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) BELVEDEREX s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 315 503 €, typická firma odvetvia 48 767 €, čo je 6,5-násobok mediánu (medián z 2 289 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy BELVEDEREX

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BELVEDEREX

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BELVEDEREX

  • Tendre97súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
  • Končiace zmluvy73zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov408firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

BARINOX, s.r.o.Andrej Barnáš RC

Najväčšie firmy v obci Poprad

PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.90) v okrese Poprad

SKZ group, s.r.o.M&R MAGURA s.r.o.SLS - servis lesy stráž, s.r.o.TATRASPORT ZAMPA, s.r.o.DUEBI, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk