LION VAPE s. r. o.
Trnava · Ostatné osobné služby i. n.
13 439 €tržby 2025 ▼ 54 %+816 €zisk 2025aktívna 15 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 27 556 €, výsledok hospodárenia -2 191 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -11 034 €
- 14 : tržby 31 140 €, výsledok hospodárenia -46 324 €
- 15 : tržby 70 568 €, výsledok hospodárenia -55 541 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -138 528 €
- 17 : tržby 2 400 €, výsledok hospodárenia -65 654 €
- 18 : tržby 27 116 €, výsledok hospodárenia -334 €
- 19 : tržby 12 276 €, výsledok hospodárenia -112 €
- 20 : tržby 18 574 €, výsledok hospodárenia -82 €
- 21 : tržby 24 018 €, výsledok hospodárenia -60 €
- 22 : tržby 24 740 €, výsledok hospodárenia -155 €
- 23 : tržby 26 622 €, výsledok hospodárenia -59 €
- 24 : tržby 29 039 €, výsledok hospodárenia 1 801 €
- 25 : tržby 13 439 €, výsledok hospodárenia 816 €
LION VAPE s. r. o. (IČO 46150609) mala v roku 2025 tržby 13 439 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LION VAPE
V roku 2025 mala LION VAPE priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 5 117 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 5 117 € | — |
| 2024 | — | 7 362 € | — |
| 2023 | — | 6 633 € | — |
| 2022 | — | 6 249 € | — |
| 2021 | — | 6 555 € | — |
| 2020 | — | 4 371 € | — |
| 2019 | — | 2 734 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ LION VAPE
Podľa Registra právnických osôb koná za LION VAPE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Spoločník LION VAPE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- René Babič100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| René Babičod 15. 7. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LION VAPE
Za rok 2025 má LION VAPE v závierke tržby 13 439 €, o 53,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +816 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 70 568 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LION VAPE
Najvyššie tržby: rok 2015, 70 568 €. Najnižšie: rok 2017, 2 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 13 439 € |
| 2024 | 29 039 € |
| 2023 | 26 622 € |
| 2022 | 24 740 € |
| 2021 | 24 018 € |
| 2020 | 18 574 € |
| 2019 | 12 276 € |
| 2018 | 27 116 € |
| 2017 | 2 400 € |
| 2016 | — |
| 2015 | 70 568 € |
| 2014 | 31 140 € |
| 2013 | — |
| 2012 | 27 556 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 12 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −317 457 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 816 € |
| 2024 | 1 801 € |
| 2023 | −59 € |
| 2022 | −155 € |
| 2021 | −60 € |
| 2020 | −82 € |
| 2019 | −112 € |
| 2018 | −334 € |
| 2017 | −65 654 € |
| 2016 | −138 528 € |
| 2015 | −55 541 € |
| 2014 | −46 324 € |
| 2013 | −11 034 € |
| 2012 | −2 191 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LION VAPE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,1 %, medián odvetvia +4,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LION VAPE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +6,1 % | +4,5 % |
| 2024 | +6,2 % | +3,1 % |
| 2023 | −0,2 % | +1,2 % |
| 2022 | −0,6 % | +0,7 % |
| 2021 | −0,2 % | −0,3 % |
| 2020 | −0,4 % | −0,4 % |
| 2019 | −0,9 % | +0,2 % |
| 2018 | −1,2 % | +0,4 % |
| 2017 | — | +1,2 % |
| 2016 | — | +1,7 % |
| 2015 | −78,7 % | +1,4 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | −8,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 8 rokov, najviac v roku 2015 (+126,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −53,7 % |
| 2024 | +9,1 % |
| 2023 | +7,6 % |
| 2022 | +3,0 % |
| 2021 | +29,3 % |
| 2020 | +51,3 % |
| 2019 | −54,7 % |
| 2018 | +1 029,8 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | +126,6 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LION VAPE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 12 089 €, vlastné imanie 9 831 € a záväzky 457 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 12 089 € | 9 831 € | 457 € |
| 2024 | 13 706 € | 10 815 € | 2 891 € |
| 2023 | 10 775 € | 8 890 € | 1 885 € |
| 2022 | 9 457 € | 8 949 € | 508 € |
| 2021 | 10 483 € | 9 104 € | 1 379 € |
| 2020 | 5 987 € | 6 164 € | −177 € |
| 2019 | 6 410 € | 6 246 € | 164 € |
| 2018 | 7 408 € | 6 358 € | 1 050 € |
| 2017 | 21 024 € | −315 791 € | 336 815 € |
| 2016 | 24 542 € | −250 136 € | 274 678 € |
| 2015 | 28 136 € | −111 608 € | 139 744 € |
| 2014 | 42 949 € | −56 068 € | 99 017 € |
| 2013 | 18 731 € | −9 744 € | 28 475 € |
| 2012 | 17 832 € | 1 290 € | 16 542 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LION VAPE (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 439 € | 816 € | 12 089 € | 9 831 € | 457 € | 5 933 € | +6,1 % |
| 2024 | 29 039 € | 1 801 € | 13 706 € | 10 815 € | 2 891 € | 13 636 € | +6,2 % |
| 2023 | 26 622 € | −59 € | 10 775 € | 8 890 € | 1 885 € | 10 251 € | −0,2 % |
| 2022 | 24 740 € | −155 € | 9 457 € | 8 949 € | 508 € | 9 695 € | −0,6 % |
| 2021 | 24 018 € | −60 € | 10 483 € | 9 104 € | 1 379 € | 9 855 € | −0,2 % |
| 2020 | 18 574 € | −82 € | 5 987 € | 6 164 € | −177 € | 6 946 € | −0,4 % |
| 2019 | 12 276 € | −112 € | 6 410 € | 6 246 € | 164 € | 4 637 € | −0,9 % |
| 2018 | 27 116 € | −334 € | 7 408 € | 6 358 € | 1 050 € | 11 122 € | −1,2 % |
| 2017 | 2 400 € | −65 654 € | 21 024 € | −315 791 € | 336 815 € | −63 399 € | −2 735,6 % |
| 2016 | — | −138 528 € | 24 542 € | −250 136 € | 274 678 € | −137 480 € | — |
| 2015 | 70 568 € | −55 541 € | 28 136 € | −111 608 € | 139 744 € | −55 541 € | −78,7 % |
| 2014 | 31 140 € | −46 324 € | 42 949 € | −56 068 € | 99 017 € | −46 240 € | −148,8 % |
| 2013 | — | −11 034 € | 18 731 € | −9 744 € | 28 475 € | −10 920 € | — |
| 2012 | 27 556 € | −2 191 € | 17 832 € | 1 290 € | 16 542 € | 6 277 € | −8,0 % |
Riziko: zaplatí LION VAPE?
Peniaze od štátu: LION VAPE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LION VAPE
Dátum vzniku LION VAPE je 9. 7. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: EPS12 SLOVAKIA, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63966/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 27 556 € · majetok 17 832 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023300763
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 13 439 €.
- Nový štatutár: René BabičKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým EPS12 SLOVAKIA, s.r.o., odvtedy LION VAPE s. r. o.
- Nový spoločník: René BabičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LION VAPE
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a výroby
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Faktoring a forfaiting
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Záložne
- Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva
- Prevádzka malých plavidiel
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Verejné obstarávanie
- Vedenie účtovníctva
- Finančný lízing
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Poskytovanie sociálnych služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
LION VAPE v odvetví ostatné osobné služby
LION VAPE je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť ostatné osobné služby i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 124 závierok), LION VAPE má 13 439 €, čo je 45 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 980 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LION VAPE 84. z 108.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 544 €, polovica do 29 714 €, tri štvrtiny do 60 742 €; 10 % firiem má viac než 193 813 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 212 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 544 € |
| medián | 29 714 € |
| horný kvartil | 60 742 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 813 € |
| LION VAPE | 13 439 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LION VAPE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LION VAPE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LION VAPE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 13 439 € | 29 714 € |
| 2024 | 29 039 € | 28 380 € |
| 2023 | 26 622 € | 26 345 € |
| 2022 | 24 740 € | 23 998 € |
| 2021 | 24 018 € | 19 904 € |
| 2020 | 18 574 € | 20 772 € |
| 2019 | 12 276 € | 24 335 € |
| 2018 | 27 116 € | 25 409 € |
| 2017 | 2 400 € | 25 106 € |
| 2016 | — | 26 602 € |
| 2015 | 70 568 € | 25 887 € |
| 2014 | 31 140 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | 27 556 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LION VAPE | 13 439 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 39 376 € |
| medián kraja | 32 560 € |
| medián Slovenska | 29 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- L&L TEXTILE SERVICE, s.r.o.Galanta · tržby 33 905 € (2025)
- Salón KM s. r. o.Prusy · tržby 33 894 € (2025)
- Narine s. r. o.Chorvátsky Grob · tržby 33 886 € (2024)
- KlaCare s.r.o.Topoľníky · tržby 33 872 € (2025)
- Longevity partner s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 33 813 € (2025)
- MARMYS, s.r.o.Humenné · tržby 33 667 € (2025)
- ZM Hairsalon s. r. o.Rajčany · tržby 33 665 € (2025)
- Lastdon Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 621 € (2025)
- DANIELS s.r.o.Prešov · tržby 33 606 € (2023)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LION VAPE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LION VAPE: Trnava
LION VAPE sídli na adrese Ulica Jozefa Adamca 9983/24, 917 01 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 097 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 729 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
LION VAPE: IČO, sídlo a základné údaje
LION VAPE s. r. o. (IČO 46150609) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 9. 7. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je René Babič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 13 439 € a výsledok hospodárenia +816 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 7. 2011 |
| Skoršie názvy | EPS12 SLOVAKIA, s.r.o. |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) LION VAPE s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 13 439 €, typická firma odvetvia 29 714 € (medián z 4 124 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy LION VAPE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LION VAPE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LION VAPE
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen281 zmlúv za 3 roky · 5 615 080 € · naposledy 2. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.195 zmlúv za 3 roky · 68 818 € · naposledy 15. 9. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra34 zmlúv za 3 roky · 512 855 € · naposledy 14. 11. 2025 Všetkých 246 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.09) v okrese Trnava
VL.AK s. r. o.BALU LOG s. r. o.ValDizajn s. r. o.MiRiMa SHOP s. r. o.Lulka s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.