SPC Property Finance III, s. r. o. v likvidácii
Bratislava - Staré Mesto
zaniknutá 21. 10. 2020
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 21. 10. 2020. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk
SPC Property Finance III, s. r. o. v likvidácii: subjekt je zrušený ku dňu 21. 10. 2020, tržby v registri nemá.
SPC Property Finance III, s. r. o. v likvidácii (IČO 46145770), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 29. 4. 2011 do 21. 10. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci SPC Property Finance III, s. r. o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok SPC Property Finance III, s. r. o.
Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2020), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát SPC Property Finance III, s. r. o.
Zisk v 3 rokoch, strata v 6 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 743 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | −282 € |
| 2019 | −1 110 € |
| 2018 | −11 988 € |
| 2017 | −7 937 € |
| 2016 | −6 919 € |
| 2015 | 3 632 € |
| 2014 | 31 223 € |
| 2013 | 11 553 € |
| 2012 | −10 429 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SPC Property Finance III, s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 7 282 €, vlastné imanie 7 249 € a záväzky 33 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 7 282 € | 7 249 € | 33 € |
| 2019 | 7 531 € | 7 531 € | 0 € |
| 2018 | 6 936 € | −18 359 € | 25 295 € |
| 2017 | 7 912 € | −6 372 € | 14 284 € |
| 2016 | 12 607 € | 2 211 € | 10 396 € |
| 2015 | 37 960 € | 9 132 € | 28 828 € |
| 2014 | 51 090 528 € | 29 229 € | 51 061 299 € |
| 2013 | 34 089 648 € | −1 995 € | 34 091 643 € |
| 2012 | 491 € | −13 548 € | 14 039 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SPC Property Finance III, s. r. o. (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | −282 € | 7 282 € | 7 249 € | 33 € | −33 € | — |
| 2019 | — | −1 110 € | 7 531 € | 7 531 € | 0 € | −40 € | — |
| 2018 | — | −11 988 € | 6 936 € | −18 359 € | 25 295 € | −10 012 € | — |
| 2017 | — | −7 937 € | 7 912 € | −6 372 € | 14 284 € | −6 542 € | — |
| 2016 | — | −6 919 € | 12 607 € | 2 211 € | 10 396 € | −4 865 € | — |
| 2015 | — | 3 632 € | 37 960 € | 9 132 € | 28 828 € | −7 853 € | — |
| 2014 | — | 31 223 € | 51 090 528 € | 29 229 € | 51 061 299 € | −10 203 € | — |
| 2013 | — | 11 553 € | 34 089 648 € | −1 995 € | 34 091 643 € | −6 757 € | — |
| 2012 | — | −10 429 € | 491 € | −13 548 € | 14 039 € | −10 192 € | — |
Riziko: zaplatí SPC Property Finance III, s. r. o.?
Peniaze od štátu: SPC Property Finance III, s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SPC Property Finance III, s. r. o.
Dátum vzniku SPC Property Finance III, s. r. o. je 29. 4. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/72662/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 491 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
SPC Property Finance III, s. r. o. v odvetví administratívne a kancelárske služby
SPC Property Finance III, s. r. o. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 361 aktívnych subjektov.
Sídlo SPC Property Finance III, s. r. o.: Bratislava - Staré Mesto
SPC Property Finance III, s. r. o. sídli na adrese Mlynské Nivy 16, 821 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 972 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
SPC Property Finance III, s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
SPC Property Finance III, s. r. o. v likvidácii (IČO 46145770) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 29. 4. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 21. 10. 2020, po 9 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82990 |
| Vznik | 29. 4. 2011 |
| Zánik | 21. 10. 2020 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SPC Property Finance III, s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SPC Property Finance III, s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SPC Property Finance III, s. r. o.
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava I
FLINT s. r. o.Iberte s. r. o.Viatris Slovakia s.r.o.Wolt Slovensko s. r. o.HAUSBERG, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.