OK Best Service, s. r. o.
Bratislava - Lamač · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
39 760 €tržby 2025 ▼ 69 %−25 053 €strata 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 113 490 €, výsledok hospodárenia -8 628 €
- 13 : tržby 147 319 €, výsledok hospodárenia 2 095 €
- 14 : tržby 133 162 €, výsledok hospodárenia -5 996 €
- 15 : tržby 83 732 €, výsledok hospodárenia -16 473 €
- 16 : tržby 42 526 €, výsledok hospodárenia -5 641 €
- 17 : tržby 43 235 €, výsledok hospodárenia -7 862 €
- 18 : tržby 8 785 €, výsledok hospodárenia -21 424 €
- 19 : tržby 10 823 €, výsledok hospodárenia -14 918 €
- 20 : tržby 11 066 €, výsledok hospodárenia -15 397 €
- 21 : tržby 35 039 €, výsledok hospodárenia -6 397 €
- 22 : tržby 29 265 €, výsledok hospodárenia -10 391 €
- 23 : tržby 42 557 €, výsledok hospodárenia -10 357 €
- 24 : tržby 129 378 €, výsledok hospodárenia -32 936 €
- 25 : tržby 39 760 €, výsledok hospodárenia -25 053 €
OK Best Service, s. r. o. (IČO 46141057) mala v roku 2025 tržby 39 760 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci OK Best Service
osobné náklady v roku 2024 boli 2 433 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 2 433 € | — |
| 2023 | — | 2 683 € | — |
| 2022 | — | 4 362 € | — |
| 2021 | — | 12 667 € | 8 849 € |
| 2020 | — | 10 009 € | — |
| 2019 | — | 9 098 € | — |
| 2018 | — | 8 395 € | — |
| 2017 | — | 7 580 € | — |
| 2016 | — | 7 570 € | — |
| 2015 | — | 12 276 € | — |
| 2014 | — | 13 247 € | — |
| 2013 | — | 13 066 € | 8 936 € |
| 2012 | — | 7 044 € | 4 840 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konatelia OK Best Service
Podľa Registra právnických osôb konajú za OK Best Service 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci OK Best Service
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Viktor Kahaj85,0 %
- Otokar Kahaj15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Viktor Kahajod 15. 1. 2026 | 4 250 € | 85,0 % |
| Otokar Kahajod 18. 1. 2023 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok OK Best Service
Za rok 2025 má OK Best Service v závierke tržby 39 760 €, o 69,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −25 053 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 147 319 €.
Výkaz ziskov a strát OK Best Service
Najvyššie tržby: rok 2013, 147 319 €. Najnižšie: rok 2018, 8 785 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 39 760 € |
| 2024 | 129 378 € |
| 2023 | 42 557 € |
| 2022 | 29 265 € |
| 2021 | 35 039 € |
| 2020 | 11 066 € |
| 2019 | 10 823 € |
| 2018 | 8 785 € |
| 2017 | 43 235 € |
| 2016 | 42 526 € |
| 2015 | 83 732 € |
| 2014 | 133 162 € |
| 2013 | 147 319 € |
| 2012 | 113 490 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 13 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −179 378 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −25 053 € |
| 2024 | −32 936 € |
| 2023 | −10 357 € |
| 2022 | −10 391 € |
| 2021 | −6 397 € |
| 2020 | −15 397 € |
| 2019 | −14 918 € |
| 2018 | −21 424 € |
| 2017 | −7 862 € |
| 2016 | −5 641 € |
| 2015 | −16 473 € |
| 2014 | −5 996 € |
| 2013 | 2 095 € |
| 2012 | −8 628 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- OK Best Service
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −63,0 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | OK Best Service | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −63,0 % | +8,4 % |
| 2024 | −25,5 % | +4,9 % |
| 2023 | −24,3 % | +3,1 % |
| 2022 | −35,5 % | +2,7 % |
| 2021 | −18,3 % | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,2 % |
| 2018 | — | +2,5 % |
| 2017 | −18,2 % | +4,0 % |
| 2016 | −13,3 % | +4,3 % |
| 2015 | −19,7 % | +4,0 % |
| 2014 | −4,5 % | — |
| 2013 | +1,4 % | — |
| 2012 | −7,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2021 (+216,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −69,3 % |
| 2024 | +204,0 % |
| 2023 | +45,4 % |
| 2022 | −16,5 % |
| 2021 | +216,6 % |
| 2020 | +2,2 % |
| 2019 | +23,2 % |
| 2018 | −79,7 % |
| 2017 | +1,7 % |
| 2016 | −49,2 % |
| 2015 | −37,1 % |
| 2014 | −9,6 % |
| 2013 | +29,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha OK Best Service
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 124 €, vlastné imanie −24 673 € a záväzky 42 797 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 124 € | −24 673 € | 42 797 € |
| 2024 | 35 507 € | 380 € | 35 127 € |
| 2023 | 19 431 € | −103 859 € | 123 290 € |
| 2022 | 25 081 € | −93 503 € | 118 584 € |
| 2021 | 38 209 € | −83 112 € | 121 321 € |
| 2020 | 11 029 € | −76 715 € | 87 744 € |
| 2019 | 18 412 € | −61 318 € | 79 730 € |
| 2018 | 18 997 € | −46 400 € | 65 397 € |
| 2017 | 7 811 € | −24 976 € | 32 787 € |
| 2016 | 6 353 € | −17 114 € | 23 467 € |
| 2015 | 9 642 € | −11 473 € | 21 115 € |
| 2014 | 39 085 € | 4 999 € | 34 086 € |
| 2013 | 48 606 € | 10 996 € | 37 429 € |
| 2012 | 73 107 € | 8 909 € | 64 018 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok OK Best Service (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 760 € | −25 053 € | 18 124 € | −24 673 € | 42 797 € | −11 276 € | −63,0 % |
| 2024 | 129 378 € | −32 936 € | 35 507 € | 380 € | 35 127 € | −8 746 € | −25,5 % |
| 2023 | 42 557 € | −10 357 € | 19 431 € | −103 859 € | 123 290 € | 3 950 € | −24,3 % |
| 2022 | 29 265 € | −10 391 € | 25 081 € | −93 503 € | 118 584 € | 5 842 € | −35,5 % |
| 2021 | 35 039 € | −6 397 € | 38 209 € | −83 112 € | 121 321 € | 11 096 € | −18,3 % |
| 2020 | 11 066 € | −15 397 € | 11 029 € | −76 715 € | 87 744 € | −926 € | −139,1 % |
| 2019 | 10 823 € | −14 918 € | 18 412 € | −61 318 € | 79 730 € | −5 657 € | −137,8 % |
| 2018 | 8 785 € | −21 424 € | 18 997 € | −46 400 € | 65 397 € | −15 407 € | −243,9 % |
| 2017 | 43 235 € | −7 862 € | 7 811 € | −24 976 € | 32 787 € | −3 632 € | −18,2 % |
| 2016 | 42 526 € | −5 641 € | 6 353 € | −17 114 € | 23 467 € | −4 859 € | −13,3 % |
| 2015 | 83 732 € | −16 473 € | 9 642 € | −11 473 € | 21 115 € | 9 262 € | −19,7 % |
| 2014 | 133 162 € | −5 996 € | 39 085 € | 4 999 € | 34 086 € | 23 295 € | −4,5 % |
| 2013 | 147 319 € | 2 095 € | 48 606 € | 10 996 € | 37 429 € | 27 787 € | +1,4 % |
| 2012 | 113 490 € | −8 628 € | 73 107 € | 8 909 € | 64 018 € | 6 459 € | −7,6 % |
Riziko: zaplatí OK Best Service?
Peniaze od štátu: OK Best Service
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy OK Best Service
Dátum vzniku OK Best Service je 18. 5. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/73150/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023264012
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 113 490 € · majetok 73 107 €
- Nový spoločník: Otokar KahajSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Viktor KahajKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 39 760 €.
- Nový spoločník: Viktor KahajSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti OK Best Service
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
- sťahovacie služby,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
- čistiace a upratovacie služby,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- reklamné a marketingové služby,
- poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť,
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve,
- prevádzka malých plavidiel,
- faktoring a forfaiting,
- Kuriérske služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva
- Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korku
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Činnosť poriadeného finančného agenta v sektore: 1. poistenia alebo zaistenia 2. poskytovania úverov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
OK Best Service v odvetví administratívne a kancelárske služby
OK Best Service je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), OK Best Service má 39 760 €, čo je 95 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 2 301 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OK Best Service 482. z 930.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 605 €; 10 % firiem má viac než 393 584 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 698 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 605 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 584 € |
| OK Best Service | 39 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- OK Best Service
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby OK Best Service s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | OK Best Service | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 39 760 € | 42 000 € |
| 2024 | 129 378 € | 39 508 € |
| 2023 | 42 557 € | 40 733 € |
| 2022 | 29 265 € | 39 919 € |
| 2021 | 35 039 € | 35 884 € |
| 2020 | 11 066 € | 34 322 € |
| 2019 | 10 823 € | 37 024 € |
| 2018 | 8 785 € | 36 740 € |
| 2017 | 43 235 € | 34 285 € |
| 2016 | 42 526 € | 31 939 € |
| 2015 | 83 732 € | 31 300 € |
| 2014 | 133 162 € | — |
| 2013 | 147 319 € | — |
| 2012 | 113 490 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| OK Best Service | 39 760 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 42 140 € |
| medián kraja | 45 183 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Lawyers4Lawyers, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 250 € (2025)
- AgroMeder s. r. o.Nové Zámky · tržby 90 226 € (2024)
- Amplify s. r. o.Trnava · tržby 90 225 € (2025)
- TML STAV s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 90 223 € (2024)
- ECV s. r. o.Stupava · tržby 90 215 € (2025)
- B.V.A. s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 211 € (2025)
- BEMTOJ s. r. o.Nesluša · tržby 90 208 € (2025)
- PROCARS Prešov s. r. o.Prešov · tržby 90 206 € (2025)
- PELCO s. r. o.Borský Mikuláš · tržby 90 203 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OK Best Service, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo OK Best Service: Bratislava - Lamač
OK Best Service sídli na adrese Vrančovičova 2, 841 03 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Lamač je 1 852 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 221. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Lamač: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
OK Best Service: IČO, sídlo a základné údaje
OK Best Service, s. r. o. (IČO 46141057) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Lamač, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 18. 5. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Otokar Kahaj a Viktor Kahaj. Za rok 2025 sú v závierke tržby 39 760 € a výsledok hospodárenia −25 053 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 5. 2011 |
| Obec | Bratislava - Lamač |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) OK Best Service, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 39 760 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy OK Best Service
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu OK Best Service
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu OK Best Service
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Lamačtypický nepokrytý dopyt 507 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
VK Interior Design s.r.o.KVR Development s. r. o.OK Best Services, s.r.o.VK Systems, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač
OBI Slovakia s.r.o.Siemens Mobility, s. r. o.Todos s.r.o.Cromwell a. s.iStyle s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava IV
VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.Rolling Stock Services Bratislava s.r.o.APZ Ventures, s. r. o.SETOCESTER s.r.o.Aqist, a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.