VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ST Group s.r.o.

Cabaj - Čápor · Maloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami

2 433 €tržby 2022 ▼ 77 %−1 489 €strata 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 433 €tržby 2022 ▼ 77 %
−1 489 €strata 2022
  1. 12 : tržby 5 340 €, výsledok hospodárenia 198 €
  2. 13 : tržby 15 245 €, výsledok hospodárenia 281 €
  3. 14 : tržby 8 538 €, výsledok hospodárenia -1 744 €
  4. 15 : tržby 16 502 €, výsledok hospodárenia 159 €
  5. 16 : tržby 8 744 €, výsledok hospodárenia -5 931 €
  6. 17 : tržby 10 969 €, výsledok hospodárenia 3 139 €
  7. 18 : tržby 11 432 €, výsledok hospodárenia 896 €
  8. 19 : tržby 20 414 €, výsledok hospodárenia 1 603 €
  9. 20 : tržby 11 140 €, výsledok hospodárenia 2 854 €
  10. 21 : tržby 10 711 €, výsledok hospodárenia 824 €
  11. 22 : tržby 2 433 €, výsledok hospodárenia -1 489 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -973 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 321 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ST Group s.r.o. (IČO 46117687), sídlo Cabaj-Čápor, je v registri zapísaná od 20. 5. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ST Group

ST Group má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 981 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Konateľ ST Group

Podľa Registra právnických osôb koná za ST Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník ST Group

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok ST Group

Za rok 2022 má ST Group v závierke tržby 2 433 €, o 77,3 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −1 489 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2019: 20 414 €.

Tržby 20222 433 €▼ −77,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2022−1 489 €strata
Majetok (aktíva) 202448 tis. €
Vlastné imanie 20243 011 €
Záväzky 202445 tis. €93,7 % majetku
Zisková marža 2022−61,2 %medián odvetvia +1,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−1 504 €2012 až 2024

Výkaz ziskov a strát ST Group

Súvaha ST Group

Všetky čísla zo závierok ST Group (13 rokov)
Čísla zo závierok ST Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—−1 321 €47 807 €3 011 €44 796 €——
2023—−973 €47 807 €4 332 €43 475 €0 €—
20222 433 €−1 489 €48 607 €5 305 €43 302 €−2 191 €−61,2 %
202110 711 €824 €45 324 €6 794 €38 530 €−3 359 €+7,7 %
202011 140 €2 854 €85 842 €5 970 €79 872 €−3 165 €+25,6 %
201920 414 €1 603 €64 306 €3 116 €61 190 €−9 520 €+7,9 %
201811 432 €896 €39 484 €1 513 €37 971 €−15 882 €+7,8 %
201710 969 €3 139 €12 732 €617 €12 115 €−5 397 €+28,6 %
20168 744 €−5 931 €8 214 €−2 522 €10 736 €−4 954 €−67,8 %
201516 502 €159 €14 416 €3 409 €11 007 €1 419 €+1,0 %
20148 538 €−1 744 €14 636 €3 250 €11 386 €−784 €−20,4 %
201315 245 €281 €11 241 €4 994 €6 247 €−2 170 €+1,8 %
20125 340 €198 €8 020 €4 713 €3 307 €2 370 €+3,7 %

Riziko: zaplatí ST Group?

Peniaze od štátu: ST Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ST Group

Dátum vzniku ST Group je 20. 5. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28899/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 340 € · majetok 8 020 €
  3. Nový štatutár: Peter PopescuKonateľ
  4. Nový spoločník: Peter PopescuSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ST Group

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • počítačové služby
  • administratívne služby
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • skladovanie
  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

ST Group v odvetví maloobchod

ST Group je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 101 000 € (17 924 závierok), ST Group má 2 433 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 168 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ST Group 554. z 569.

V odvetví v okrese Nitra2 168aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 924Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+1,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ST Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Nitra ›

Sídlo ST Group: Cabaj - Čápor

ST Group sídli na adrese Cabaj 954, 951 17 Cabaj-Čápor, okres Nitra. V obci Cabaj - Čápor je 565 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263.

Subjektov v obci Cabaj - Čápor565aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 263aktívnych
V tom istom odvetví2 168okres Nitra

Cabaj - Čápor: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

ST Group: IČO, sídlo a základné údaje

ST Group s.r.o. (IČO 46117687) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Cabaj - Čápor, okres Nitra. Dátum vzniku je 20. 5. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Peter Popescu. Za rok 2022 sú v závierke tržby 2 433 € a výsledok hospodárenia −1 489 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami (SK NACE 4775)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 5. 2011
ObecCabaj - Čápor
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) ST Group s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 2 433 €, typická firma odvetvia 101 000 € (medián z 17 924 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy ST Group

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ST Group

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ST Group

  • Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 800 €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy758zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov91firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Cabaj - Čáportypický nepokrytý dopyt 128 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Cabaj - Čápor

PHARMACARE SLOVAKIA, s.r.o.Euroklíma, s.r.o.JJ Mont s.r.o.HAAS & PARTNERS, s.r.o.MARKAT s.r.o.Všetky firmy v obci Cabaj - Čápor ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.75) v okrese Nitra

Teta drogérie SR s. r.o.Lekáreň ALFA-OMEGA, s.r.o.Hanus - Bylinné prípravky, s.r.o.SIPEUROPE Construction s.r.o.PELUSA, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk