VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZELNA s.r.o.

Baka · Maloobchod s ovocím a zeleninou

172 832 €tržby 2025 ▼ 12 %−22 635 €strata 2025

aktívna 15 rokov3 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

172 832 €tržby 2025 ▼ 12 %
−22 635 €strata 2025
  1. 12 : tržby 144 098 €, výsledok hospodárenia 1 172 €
  2. 13 : tržby 173 396 €, výsledok hospodárenia 987 €
  3. 14 : tržby 165 471 €, výsledok hospodárenia 1 050 €
  4. 15 : tržby 169 879 €, výsledok hospodárenia 2 814 €
  5. 16 : tržby 162 223 €, výsledok hospodárenia -8 310 €
  6. 17 : tržby 161 239 €, výsledok hospodárenia -3 568 €
  7. 18 : tržby 219 202 €, výsledok hospodárenia -32 698 €
  8. 19 : tržby 257 303 €, výsledok hospodárenia -8 518 €
  9. 20 : tržby 286 509 €, výsledok hospodárenia 2 607 €
  10. 21 : tržby 290 629 €, výsledok hospodárenia 447 €
  11. 22 : tržby 214 479 €, výsledok hospodárenia 3 140 €
  12. 23 : tržby 202 218 €, výsledok hospodárenia -11 898 €
  13. 24 : tržby 195 747 €, výsledok hospodárenia -27 268 €
  14. 25 : tržby 172 832 €, výsledok hospodárenia -22 635 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ZELNA s.r.o. (IČO 46116664) mala v roku 2025 tržby 172 832 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ZELNA

V roku 2025 mala ZELNA priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 23 899 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 484 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Dunajská Streda bola v roku 2025 1 350 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia ZELNA

Podľa Registra právnických osôb konajú za ZELNA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci ZELNA

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ZELNA
Podiely spoločníkov na vkladoch ZELNA Mikuláš Nagy 50,0 %, Zuzana Nagyová 50,0 %. Spolu 5 000 €. Mikuláš Nagy: 2 500 €, 50,0 %Zuzana Nagyová: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Mikuláš Nagy50,0 %
  • Zuzana Nagyová50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mikuláš Nagyod 13. 7. 2022 2 500 €50,0 %
Zuzana Nagyováod 13. 7. 2022 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ZELNA

Za rok 2025 má ZELNA v závierke tržby 172 832 €, o 11,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −22 635 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 290 629 €.

Tržby 2025173 tis. €▼ −11,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−23 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025119 tis. €
Vlastné imanie 2025−27 tis. €
Záväzky 2025146 tis. €122,4 % majetku
Pridaná hodnota 202512 tis. €
Zisková marža 2025−13,1 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−103 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát ZELNA

Súvaha ZELNA

Všetky čísla zo závierok ZELNA (14 rokov)
Čísla zo závierok ZELNA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025172 832 €−22 635 €119 338 €−26 776 €146 114 €12 160 €−13,1 %
2024195 747 €−27 268 €143 637 €−4 141 €147 778 €26 045 €−13,9 %
2023202 218 €−11 898 €169 563 €23 127 €146 436 €18 888 €−5,9 %
2022214 479 €3 140 €184 843 €35 025 €149 818 €41 533 €+1,5 %
2021290 629 €447 €178 101 €31 885 €146 216 €42 264 €+0,2 %
2020286 509 €2 607 €147 340 €−38 562 €185 902 €52 438 €+0,9 %
2019257 303 €−8 518 €99 580 €−41 169 €140 749 €43 114 €−3,3 %
2018219 202 €−32 698 €60 772 €−32 652 €93 424 €23 953 €−14,9 %
2017161 239 €−3 568 €51 947 €46 €51 901 €23 567 €−2,2 %
2016162 223 €−8 310 €42 537 €3 614 €38 923 €8 055 €−5,1 %
2015169 879 €2 814 €39 895 €11 924 €27 971 €19 233 €+1,7 %
2014165 471 €1 050 €33 031 €9 110 €23 921 €18 654 €+0,6 %
2013173 396 €987 €35 933 €8 060 €27 873 €14 654 €+0,6 %
2012144 098 €1 172 €38 098 €7 073 €31 025 €13 935 €+0,8 %

Riziko: zaplatí ZELNA?

ZELNA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom ZELNA v objeme 67 800 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Gymnázium M. R. Štefánika, Slnečná 2, Šamorín: 37 000 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv68 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202013. 11. 2020

História firmy ZELNA

Dátum vzniku ZELNA je 1. 4. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27234/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023239020
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 144 098 € · majetok 38 098 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Regionálna veterinárna a potravinová správa, Dunajská Streda, hodnota zmluvy 800 €. Firma vznikla 1. 4. 2011.
  5. Nový spoločník: Zuzana NagyováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 172 832 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZELNA

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • prenájom hnuteľných vecí
  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

ZELNA v odvetví maloobchod

ZELNA je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s ovocím a zeleninou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), ZELNA má 172 832 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 917 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZELNA 181. z 465.

V odvetví v okrese Dunajská Streda1 917aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZELNA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Dunajská Streda ›

Sídlo ZELNA: Baka

ZELNA sídli na adrese 93, 930 04 Baka, okres Dunajská Streda. V obci Baka je 177 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.

Subjektov v obci Baka177aktívnych
Subjektov v okrese Dunajská Streda24 238aktívnych
V tom istom odvetví1 917okres Dunajská Streda

Baka: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›

ZELNA: IČO, sídlo a základné údaje

ZELNA s.r.o. (IČO 46116664) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Baka, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 1. 4. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Mikuláš Nagy a Zuzana Nagyová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 172 832 € a výsledok hospodárenia −22 635 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s ovocím a zeleninou (SK NACE 4721)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 4. 2011
ObecBaka
OkresOkres Dunajská Streda
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) ZELNA s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 172 832 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›

Sieť prepojení firmy ZELNA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZELNA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ZELNA

  • Tendre46súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 900 €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy773zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov133firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Bakatypický nepokrytý dopyt 35 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Baka

Wolf Club s. r. o.ZELGO s.r.o.KOVÝR, spol. s r.o.UNIONSTAV, s.r.o.BSZ - BSZ s. r. o.Všetky firmy v obci Baka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.21) v okrese Dunajská Streda

DRINK DS, s.r.o.NARIAS s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk