VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Piano Software, s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

2 344 555 €tržby 2025 ▲ 9 %+18 880 €zisk 2025

aktívna 15 rokov27 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 344 555 €tržby 2025 ▲ 9 %
+18 880 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 228 601 €, výsledok hospodárenia -719 181 €
  2. 13 : tržby 391 055 €, výsledok hospodárenia -746 168 €
  3. 14 : tržby 1 143 226 €, výsledok hospodárenia -196 264 €
  4. 15 : tržby 1 290 681 €, výsledok hospodárenia -587 288 €
  5. 16 : tržby 1 610 027 €, výsledok hospodárenia -407 025 €
  6. 17 : tržby 1 430 399 €, výsledok hospodárenia 153 673 €
  7. 18 : tržby 693 739 €, výsledok hospodárenia -722 590 €
  8. 19 : tržby 1 333 367 €, výsledok hospodárenia 64 679 €
  9. 20 : tržby 1 480 851 €, výsledok hospodárenia -8 468 €
  10. 21 : tržby 1 884 279 €, výsledok hospodárenia 591 €
  11. 22 : tržby 2 144 745 €, výsledok hospodárenia -16 127 €
  12. 23 : tržby 2 068 708 €, výsledok hospodárenia 21 368 €
  13. 24 : tržby 2 154 148 €, výsledok hospodárenia 36 423 €
  14. 25 : tržby 2 344 555 €, výsledok hospodárenia 18 880 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Piano Software, s. r. o. (IČO 46103406) mala v roku 2025 tržby 2 344 555 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Piano Software

V roku 2025 mala Piano Software priemerne 27 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 697 478 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 3 694 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Bratislava I bola v roku 2025 1 616 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Piano Software

Podľa Registra právnických osôb koná za Piano Software 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník Piano Software

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Piano Software
Podiely spoločníkov na vkladoch Piano Software Piano Software, Inc. 100,0 %. Spolu 115 739 €. Piano Software, Inc.: 115 739 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Piano Software, Inc.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Piano Software, Inc.od 18. 2. 2016 115 739 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Piano Software

Za rok 2025 má Piano Software v závierke tržby 2 344 555 €, o 8,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +18 880 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 2 344 555 €.

Tržby 20252,34 mil. €▲ +8,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202519 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025364 tis. €
Vlastné imanie 2025116 tis. €
Záväzky 2025248 tis. €68,1 % majetku
Pridaná hodnota 20251,75 mil. €
Zisková marža 2025+0,8 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−3,11 mil. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Piano Software

Súvaha Piano Software

Všetky čísla zo závierok Piano Software (14 rokov)
Čísla zo závierok Piano Software po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 344 555 €18 880 €363 903 €116 233 €247 670 €1 748 067 €+0,8 %
20242 154 148 €36 423 €344 166 €97 353 €246 813 €1 609 756 €+1,7 %
20232 068 708 €21 368 €307 531 €60 930 €246 601 €1 489 190 €+1,0 %
20222 144 745 €−16 127 €303 886 €39 562 €250 444 €1 373 542 €−0,8 %
20211 884 279 €591 €311 546 €55 690 €226 974 €1 263 244 €0,0 %
20201 480 851 €−8 468 €260 028 €55 099 €192 758 €995 002 €−0,6 %
20191 333 367 €64 679 €250 589 €63 567 €180 936 €892 184 €+4,9 %
2018693 739 €−722 590 €153 735 €−1 112 €154 847 €533 410 €−104,2 %
20171 430 399 €153 673 €820 509 €721 478 €99 031 €1 027 894 €+10,7 %
20161 610 027 €−407 025 €1 029 717 €572 907 €431 845 €472 335 €−25,3 %
20151 290 681 €−587 288 €1 317 985 €−422 486 €1 533 805 €206 804 €−45,5 %
20141 143 226 €−196 264 €887 377 €164 802 €526 611 €210 294 €−17,2 %
2013391 055 €−746 168 €547 730 €186 037 €239 036 €−355 998 €−190,8 %
2012228 601 €−719 181 €682 677 €−242 942 €824 813 €−472 061 €−314,6 %

Riziko: zaplatí Piano Software?

Piano Software a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Piano Software v objeme 6 600 € z rokov 2013 až 2015. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská technická univerzita v Bratislave: 6 600 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv6 600 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201315. 2. 2013

História firmy Piano Software

Dátum vzniku Piano Software je 29. 3. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné mená: Piano Media, a.s., Piano Media, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/100591/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023229989
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 228 601 € · majetok 682 677 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská pošta, a. s.. Firma vznikla 29. 3. 2011.
  5. Zmena obchodného menaPredtým Piano Media, a.s., odvtedy Piano Media, s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým Piano Media, s.r.o., odvtedy Piano Software, s. r. o.
  7. Nový spoločník: Piano Software, Inc.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Nový štatutár: Alexander Johann FrantaKonateľ
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 344 555 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Piano Software

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • reklamná a marketingová činnosť
  • počítačové služby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • vydavateľská činnosť
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Piano Software v odvetví administratívne a kancelárske služby

Piano Software je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), Piano Software má 2 344 555 €, čo je 56-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 5 363 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Piano Software 90. z 2 382.

V odvetví v okrese Bratislava I5 363aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Piano Software, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo Piano Software: Bratislava - Staré Mesto

Piano Software sídli na adrese Štefánikova 14, 811 05 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 964aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 860aktívnych
V tom istom odvetví5 363okres Bratislava I
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Piano Software: IČO, sídlo a základné údaje

Piano Software, s. r. o. (IČO 46103406) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 29. 3. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Alexander Johann Franta. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 344 555 € a výsledok hospodárenia +18 880 €, počet zamestnancov podľa registra je 20 až 24.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie115 739 €
Vznik29. 3. 2011
Skoršie názvyPiano Media, a.s.
Piano Media, s.r.o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Piano Software, s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 344 555 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 56-násobok mediánu (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Piano Software

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Piano Software

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Piano Software

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy385zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava I

FLINT s. r. o.Iberte s. r. o.Viatris Slovakia s.r.o.Wolt Slovensko s. r. o.HAUSBERG, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk