VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto

4 757 €tržby 2017+3 494 €zisk 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 7. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 757 €tržby 2017
+3 494 €zisk 2017
  1. 13 : tržby 76 611 €, výsledok hospodárenia -21 079 €
  2. 14 : tržby 31 348 €, výsledok hospodárenia 19 102 €
  3. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 228 €
  4. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 492 €
  5. 17 : tržby 4 757 €, výsledok hospodárenia 3 494 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI, s.r.o. (IČO 46101551), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 2. 4. 2011 do 1. 7. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI

osobné náklady v roku 2013 boli 95 501 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI

Za rok 2017 má Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI v závierke tržby 4 757 €, a výsledok hospodárenia +3 494 €. Závierky máme za 5 rokov (2013 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2013: 76 611 €.

Tržby 20174 757 €
Výsledok hospodárenia 20173 494 €zisk
Majetok (aktíva) 20175 694 €
Vlastné imanie 20171 559 €
Záväzky 20174 135 €72,6 % majetku
Pridaná hodnota 20174 163 €
Zisková marža 2017+73,4 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−3 203 €2013 až 2017

Výkaz ziskov a strát Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI

Súvaha Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI

Všetky čísla zo závierok Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI (5 rokov)
Čísla zo závierok Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20174 757 €3 494 €5 694 €1 559 €4 135 €4 163 €+73,4 %
2016—−2 492 €7 094 €−1 935 €9 029 €−1 190 €—
2015—−2 228 €7 681 €557 €7 124 €−1 195 €—
201431 348 €19 102 €7 730 €2 785 €4 945 €23 353 €+60,9 %
201376 611 €−21 079 €4 610 €−16 316 €20 926 €76 570 €−27,5 %

Riziko: zaplatí Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI?

Peniaze od štátu: Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI

Dátum vzniku Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI je 2. 4. 2011. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/102055/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 76 611 € · majetok 4 610 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017Závierok máme 5, posledné tržby 4 757 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI v odvetví nakladateľské činnosti

Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI je v registri v odvetví Nakladateľské činnosti (SK NACE 58). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 38 517 € (899 závierok), Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI má 4 757 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 341 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI 141. z 160.

V odvetví v okrese Bratislava I341aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou899Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia39 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava I ›

Sídlo Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI: Bratislava - Staré Mesto

Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI sídli na adrese Pribinova 4, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 100 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví341okres Bratislava I
Na tej istej adrese100aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI: IČO, sídlo a základné údaje

Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI, s.r.o. (IČO 46101551) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 2. 4. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 7. 2017, po 6 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 4 757 € a výsledok hospodárenia +3 494 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 58190
Vznik2. 4. 2011
Zánik1. 7. 2017
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Centrálny register kreditných informácií, s.r.o. Skrátený názov: CRKI

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov30firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 700 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 58.19) v okrese Bratislava I

ELET, s.r.o.Polygrafické centrum, s.r.o.FM PRODUCTION s.r.o.MNB s. r. o.Vydavateľstvo Motýľ, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk