VILA GAUDIUM, s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
1 200 €tržby 2018 ▼ 17 %+100 €zisk 2018Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 13 : tržby 31 980 €, výsledok hospodárenia 139 €
- 14 : tržby 18 000 €, výsledok hospodárenia 397 €
- 15 : tržby 6 000 €, výsledok hospodárenia -2 731 €
- 16 : tržby 31 598 €, výsledok hospodárenia 2 022 €
- 17 : tržby 1 450 €, výsledok hospodárenia -1 265 €
- 18 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia 100 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
VILA GAUDIUM, s. r. o. (IČO 46088687), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 29. 3. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci VILA GAUDIUM
V roku 2020 mala VILA GAUDIUM priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2016 boli 16 884 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | 0 | — | — |
| 2016 | — | 16 884 € | — |
| 2015 | — | 6 357 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2020 (PDF), výkaz 2016 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.
Konatelia VILA GAUDIUM
Podľa Registra právnických osôb konajú za VILA GAUDIUM 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník VILA GAUDIUM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Eva Kucharová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Eva Kucharováod 29. 3. 2011 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok VILA GAUDIUM
Za rok 2018 má VILA GAUDIUM v závierke tržby 1 200 €, o 17,2 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +100 €. Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2013: 31 980 €.
Výkaz ziskov a strát VILA GAUDIUM
Najvyššie tržby: rok 2013, 31 980 €. Najnižšie: rok 2018, 1 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 1 200 € |
| 2017 | 1 450 € |
| 2016 | 31 598 € |
| 2015 | 6 000 € |
| 2014 | 18 000 € |
| 2013 | 31 980 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 2 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 338 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 100 € |
| 2017 | −1 265 € |
| 2016 | 2 022 € |
| 2015 | −2 731 € |
| 2014 | 397 € |
| 2013 | 139 € |
| 2012 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VILA GAUDIUM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,3 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VILA GAUDIUM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | — | +4,0 % |
| 2019 | — | +3,7 % |
| 2018 | +8,3 % | +4,3 % |
| 2017 | −87,2 % | +5,7 % |
| 2016 | +6,4 % | +5,6 % |
| 2015 | −45,5 % | +4,9 % |
| 2014 | +2,2 % | — |
| 2013 | +0,4 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2016 (+426,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | −17,2 % |
| 2017 | −95,4 % |
| 2016 | +426,6 % |
| 2015 | −66,7 % |
| 2014 | −43,7 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VILA GAUDIUM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 11 440 €, vlastné imanie 3 635 € a záväzky 7 805 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 11 440 € | 3 635 € | 7 805 € |
| 2019 | 11 440 € | 3 635 € | 7 805 € |
| 2018 | 6 000 € | 3 635 € | 2 365 € |
| 2017 | 6 000 € | 3 535 € | 2 465 € |
| 2016 | 6 848 € | 4 800 € | 2 048 € |
| 2015 | 7 041 € | 2 805 € | 4 236 € |
| 2014 | 6 202 € | 5 536 € | 666 € |
| 2013 | 5 413 € | 5 139 € | 274 € |
| 2012 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VILA GAUDIUM (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 € | 11 440 € | 3 635 € | 7 805 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 11 440 € | 3 635 € | 7 805 € | — | — |
| 2018 | 1 200 € | 100 € | 6 000 € | 3 635 € | 2 365 € | 100 € | +8,3 % |
| 2017 | 1 450 € | −1 265 € | 6 000 € | 3 535 € | 2 465 € | 1 166 € | −87,2 % |
| 2016 | 31 598 € | 2 022 € | 6 848 € | 4 800 € | 2 048 € | 19 476 € | +6,4 % |
| 2015 | 6 000 € | −2 731 € | 7 041 € | 2 805 € | 4 236 € | 4 158 € | −45,5 % |
| 2014 | 18 000 € | 397 € | 6 202 € | 5 536 € | 666 € | 900 € | +2,2 % |
| 2013 | 31 980 € | 139 € | 5 413 € | 5 139 € | 274 € | 526 € | +0,4 % |
| 2012 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí VILA GAUDIUM?
Peniaze od štátu: VILA GAUDIUM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy VILA GAUDIUM
Dátum vzniku VILA GAUDIUM je 29. 3. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné meno: F.M.E. Consulting, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/71832/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
- Zmena obchodného menaPredtým F.M.E. Consulting, s. r. o., odvtedy VILA GAUDIUM, s. r. o.
- Nový spoločník: Ing. Eva KucharováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Ing. Eduard HeyderKonateľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti VILA GAUDIUM
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/,
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
VILA GAUDIUM v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
VILA GAUDIUM je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 37 063 € (10 031 závierok), VILA GAUDIUM má 1 200 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 028 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VILA GAUDIUM 1 315. z 1 368.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 312 €, polovica do 37 063 €, tri štvrtiny do 111 311 €; 10 % firiem má viac než 382 616 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 663 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 312 € |
| medián | 37 063 € |
| horný kvartil | 111 311 € |
| 10 % firiem má viac než | 382 616 € |
| VILA GAUDIUM | 1 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- VILA GAUDIUM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VILA GAUDIUM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VILA GAUDIUM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | — | 38 640 € |
| 2018 | 1 200 € | 37 063 € |
| 2017 | 1 450 € | 36 071 € |
| 2016 | 31 598 € | 34 200 € |
| 2015 | 6 000 € | 33 470 € |
| 2014 | 18 000 € | — |
| 2013 | 31 980 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| VILA GAUDIUM | 1 200 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 445 € |
| medián kraja | 40 665 € |
| medián Slovenska | 37 063 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Cookie s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 2 735 € (2025)
- Accencis Capital s. r. o.Žilina · tržby 2 730 € (2025)
- luksikproduct s.r.o.Pezinok · tržby 2 700 € (2025)
- BFI design s.r.o.Prakovce · tržby 2 700 € (2018)
- Wood stock company s.r.o.Krupina · tržby 2 692 € (2015)
- YNCAL, s.r.o.Nitra · tržby 2 683 € (2025)
- ESP plus, s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 2 683 € (2025)
- Vodafix, s.r.o.Zvolen · tržby 2 682 € (2025)
- PonteNu s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 2 680 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VILA GAUDIUM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo VILA GAUDIUM: Bratislava - Nové Mesto
VILA GAUDIUM sídli na adrese Šancová 25, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 596 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
VILA GAUDIUM: IČO, sídlo a základné údaje
VILA GAUDIUM, s. r. o. (IČO 46088687) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 29. 3. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Ing. Eduard Heyder, Ing. Eva Kucharová a 1 ďalší. Za rok 2018 sú v závierke tržby 1 200 € a výsledok hospodárenia +100 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 3. 2011 |
| Skoršie názvy | F.M.E. Consulting, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) VILA GAUDIUM, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 1 200 €, typická firma odvetvia 37 063 € (medián z 10 031 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy VILA GAUDIUM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VILA GAUDIUM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VILA GAUDIUM
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 073 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
OZ ŠZM šport a zdravie mládeže
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.