JM KONTO s. r. o.
Trenčín · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
44 341 €tržby 2025 ▲ 51 %+15 316 €zisk 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 18 489 €, výsledok hospodárenia -1 162 €
- 13 : tržby 10 001 €, výsledok hospodárenia -1 049 €
- 14 : tržby 12 550 €, výsledok hospodárenia 1 665 €
- 15 : tržby 16 979 €, výsledok hospodárenia 3 872 €
- 16 : tržby 15 552 €, výsledok hospodárenia 5 516 €
- 17 : tržby 14 437 €, výsledok hospodárenia 222 €
- 18 : tržby 16 877 €, výsledok hospodárenia 2 928 €
- 19 : tržby 25 393 €, výsledok hospodárenia -1 435 €
- 20 : tržby 29 639 €, výsledok hospodárenia 2 039 €
- 21 : tržby 17 656 €, výsledok hospodárenia -5 572 €
- 22 : tržby 8 089 €, výsledok hospodárenia -5 532 €
- 23 : tržby 7 722 €, výsledok hospodárenia -1 663 €
- 24 : tržby 29 448 €, výsledok hospodárenia -1 418 €
- 25 : tržby 44 341 €, výsledok hospodárenia 15 316 €
JM KONTO s. r. o. (IČO 46079602) mala v roku 2025 tržby 44 341 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JM KONTO
osobné náklady v roku 2025 boli 1 617 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 617 € | 1 600 € |
| 2024 | — | 12 963 € | 9 417 € |
| 2022 | — | 1 617 € | 1 600 € |
| 2021 | — | 10 602 € | 8 650 € |
| 2020 | — | 3 175 € | 3 050 € |
| 2019 | — | 3 638 € | 3 600 € |
| 2018 | — | 3 638 € | 3 600 € |
| 2017 | — | 2 426 € | 2 400 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 99 % 1 600 €
- Odvody zamestnávateľa 1,1 % 17 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ JM KONTO
Podľa Registra právnických osôb koná za JM KONTO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločník JM KONTO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Júlia Pagáčová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Júlia Pagáčováod 6. 1. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JM KONTO
Za rok 2025 má JM KONTO v závierke tržby 44 341 €, o 50,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 316 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 44 341 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 287 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JM KONTO
Najvyššie tržby: rok 2025, 44 341 €. Najnižšie: rok 2023, 7 722 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 44 341 € |
| 2024 | 29 448 € |
| 2023 | 7 722 € |
| 2022 | 8 089 € |
| 2021 | 17 656 € |
| 2020 | 29 639 € |
| 2019 | 25 393 € |
| 2018 | 16 877 € |
| 2017 | 14 437 € |
| 2016 | 15 552 € |
| 2015 | 16 979 € |
| 2014 | 12 550 € |
| 2013 | 10 001 € |
| 2012 | 18 489 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 7 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 13 727 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 15 316 € |
| 2024 | −1 418 € |
| 2023 | −1 663 € |
| 2022 | −5 532 € |
| 2021 | −5 572 € |
| 2020 | 2 039 € |
| 2019 | −1 435 € |
| 2018 | 2 928 € |
| 2017 | 222 € |
| 2016 | 5 516 € |
| 2015 | 3 872 € |
| 2014 | 1 665 € |
| 2013 | −1 049 € |
| 2012 | −1 162 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JM KONTO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +34,5 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JM KONTO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +34,5 % | +12,3 % |
| 2024 | −4,8 % | +8,2 % |
| 2023 | −21,5 % | +6,9 % |
| 2022 | −68,4 % | +6,5 % |
| 2021 | −31,6 % | +6,7 % |
| 2020 | +6,9 % | +7,0 % |
| 2019 | −5,7 % | +5,4 % |
| 2018 | +17,3 % | +5,4 % |
| 2017 | +1,5 % | +7,4 % |
| 2016 | +35,5 % | +7,0 % |
| 2015 | +22,8 % | +7,1 % |
| 2014 | +13,3 % | — |
| 2013 | −10,5 % | — |
| 2012 | −6,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2024 (+281,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +50,6 % |
| 2024 | +281,4 % |
| 2023 | −4,5 % |
| 2022 | −54,2 % |
| 2021 | −40,4 % |
| 2020 | +16,7 % |
| 2019 | +50,5 % |
| 2018 | +16,9 % |
| 2017 | −7,2 % |
| 2016 | −8,4 % |
| 2015 | +35,3 % |
| 2014 | +25,5 % |
| 2013 | −45,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JM KONTO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 26 516 €, vlastné imanie 20 816 € a záväzky 5 700 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 26 516 € | 20 816 € | 5 700 € |
| 2024 | 11 028 € | 3 185 € | 7 843 € |
| 2023 | 15 573 € | 4 603 € | 10 970 € |
| 2022 | 21 708 € | 6 266 € | 15 442 € |
| 2021 | 12 332 € | 11 798 € | 534 € |
| 2020 | 21 522 € | 17 370 € | 4 152 € |
| 2019 | 18 983 € | 15 330 € | 3 653 € |
| 2018 | 20 239 € | 16 765 € | 3 474 € |
| 2017 | 17 146 € | 13 837 € | 3 309 € |
| 2016 | 16 145 € | 13 615 € | 2 530 € |
| 2015 | 19 847 € | 8 099 € | 11 748 € |
| 2014 | 15 999 € | 4 227 € | 11 772 € |
| 2013 | 18 485 € | 2 562 € | 15 923 € |
| 2012 | 32 468 € | 3 611 € | 28 857 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JM KONTO (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 341 € | 15 316 € | 26 516 € | 20 816 € | 5 700 € | 24 573 € | +34,5 % |
| 2024 | 29 448 € | −1 418 € | 11 028 € | 3 185 € | 7 843 € | 18 221 € | −4,8 % |
| 2023 | 7 722 € | −1 663 € | 15 573 € | 4 603 € | 10 970 € | 2 347 € | −21,5 % |
| 2022 | 8 089 € | −5 532 € | 21 708 € | 6 266 € | 15 442 € | 3 091 € | −68,4 % |
| 2021 | 17 656 € | −5 572 € | 12 332 € | 11 798 € | 534 € | 6 387 € | −31,6 % |
| 2020 | 29 639 € | 2 039 € | 21 522 € | 17 370 € | 4 152 € | 17 795 € | +6,9 % |
| 2019 | 25 393 € | −1 435 € | 18 983 € | 15 330 € | 3 653 € | 14 629 € | −5,7 % |
| 2018 | 16 877 € | 2 928 € | 20 239 € | 16 765 € | 3 474 € | 8 754 € | +17,3 % |
| 2017 | 14 437 € | 222 € | 17 146 € | 13 837 € | 3 309 € | 4 280 € | +1,5 % |
| 2016 | 15 552 € | 5 516 € | 16 145 € | 13 615 € | 2 530 € | 8 567 € | +35,5 % |
| 2015 | 16 979 € | 3 872 € | 19 847 € | 8 099 € | 11 748 € | 9 685 € | +22,8 % |
| 2014 | 12 550 € | 1 665 € | 15 999 € | 4 227 € | 11 772 € | 7 921 € | +13,3 % |
| 2013 | 10 001 € | −1 049 € | 18 485 € | 2 562 € | 15 923 € | 4 268 € | −10,5 % |
| 2012 | 18 489 € | −1 162 € | 32 468 € | 3 611 € | 28 857 € | 8 973 € | −6,3 % |
Riziko: zaplatí JM KONTO?
Peniaze od štátu: JM KONTO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JM KONTO
Dátum vzniku JM KONTO je 23. 3. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24288/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023223939
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 18 489 € · majetok 32 468 €
- Nový štatutár: Ing. Júlia PagáčováKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 44 341 €.
- Nový spoločník: Ing. Júlia PagáčováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JM KONTO
- vedenie účtovníctva
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- čistiace a upratovacie služby
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
JM KONTO v odvetví právne a účtovnícke činnosti
JM KONTO je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 402 € (9 929 závierok), JM KONTO má 44 341 €, čo je 98 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 620 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JM KONTO 114. z 226.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 081 €, polovica do 45 402 €, tri štvrtiny do 93 717 €; 10 % firiem má viac než 262 030 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 300 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 081 € |
| medián | 45 402 € |
| horný kvartil | 93 717 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 030 € |
| JM KONTO | 44 341 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- JM KONTO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JM KONTO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JM KONTO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 44 341 € | 45 402 € |
| 2024 | 29 448 € | 42 727 € |
| 2023 | 7 722 € | 41 438 € |
| 2022 | 8 089 € | 38 792 € |
| 2021 | 17 656 € | 36 062 € |
| 2020 | 29 639 € | 35 049 € |
| 2019 | 25 393 € | 36 772 € |
| 2018 | 16 877 € | 35 516 € |
| 2017 | 14 437 € | 34 300 € |
| 2016 | 15 552 € | 33 080 € |
| 2015 | 16 979 € | 30 548 € |
| 2014 | 12 550 € | — |
| 2013 | 10 001 € | — |
| 2012 | 18 489 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| JM KONTO | 44 341 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 44 377 € |
| medián kraja | 42 146 € |
| medián Slovenska | 45 402 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Conclusio s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 786 € (2025)
- AUTOUMYVÁREŇ NOURIKA s.r.o.Zvolen · tržby 103 758 € (2024)
- JUDr.JURKOVEC ADVOKAT DK, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 103 104 € (2025)
- LIGO, s.r.o.Nitra · tržby 103 027 € (2025)
- EKON SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 102 962 € (2025)
- Second Trade business s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 102 873 € (2018)
- MAR MIA s.r.o.Leopoldov · tržby 102 871 € (2025)
- Advokátska kancelária Juristi s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 102 780 € (2024)
- SOPKO LEGAL s.r.o.Trnava · tržby 102 763 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JM KONTO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JM KONTO: Trenčín
JM KONTO sídli na adrese Nad suchým dubom 7992/5, 911 08 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
JM KONTO: IČO, sídlo a základné údaje
JM KONTO s. r. o. (IČO 46079602) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 23. 3. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ing. Júlia Pagáčová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 341 € a výsledok hospodárenia +15 316 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 3. 2011 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 287 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) JM KONTO s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 341 €, typická firma odvetvia 45 402 € (medián z 9 929 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy JM KONTO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JM KONTO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JM KONTO
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 882 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy262zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 272 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Trenčín
PERLIČKA TN s.r.o.BILANZ, s.r.o.D.ICZ Slovakia a. s.LOTOS - garden, s.r.o.Odlesan SK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.