Novatech Global s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
136 214 €tržby 2018 ▼ 62 %+23 180 €zisk 2018Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 122 925 €, výsledok hospodárenia -249 €
- 13 : tržby 369 372 €, výsledok hospodárenia -10 303 €
- 14 : tržby 290 407 €, výsledok hospodárenia 1 603 €
- 15 : tržby 222 697 €, výsledok hospodárenia -8 407 €
- 16 : tržby 559 230 €, výsledok hospodárenia 3 257 €
- 17 : tržby 355 722 €, výsledok hospodárenia -13 135 €
- 18 : tržby 136 214 €, výsledok hospodárenia 23 180 €
Novatech Global s.r.o. (IČO 46074601), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 15. 3. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Novatech Global
osobné náklady v roku 2017 boli 775 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2017 | — | 775 € | — |
| 2014 | — | 1 622 € | — |
| 2012 | — | 704 € | 697 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2017 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2017 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Konateľ Novatech Global
Podľa Registra právnických osôb koná za Novatech Global 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Spoločník Novatech Global
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Roman Plazák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Roman Plazákod 8. 3. 2019 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Novatech Global
Za rok 2018 má Novatech Global v závierke tržby 136 214 €, o 61,7 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +23 180 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2016: 559 230 €.
Výkaz ziskov a strát Novatech Global
Najvyššie tržby: rok 2016, 559 230 €. Najnižšie: rok 2012, 122 925 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | 136 214 € |
| 2017 | 355 722 € |
| 2016 | 559 230 € |
| 2015 | 222 697 € |
| 2014 | 290 407 € |
| 2013 | 369 372 € |
| 2012 | 122 925 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −4 054 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 23 180 € |
| 2017 | −13 135 € |
| 2016 | 3 257 € |
| 2015 | −8 407 € |
| 2014 | 1 603 € |
| 2013 | −10 303 € |
| 2012 | −249 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Novatech Global
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,0 %, medián odvetvia +5,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Novatech Global | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | +17,0 % | +5,5 % |
| 2017 | −3,7 % | +7,1 % |
| 2016 | +0,6 % | +6,6 % |
| 2015 | −3,8 % | +7,3 % |
| 2014 | +0,6 % | — |
| 2013 | −2,8 % | — |
| 2012 | −0,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2013 (+200,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2018 | −61,7 % |
| 2017 | −36,4 % |
| 2016 | +151,1 % |
| 2015 | −23,3 % |
| 2014 | −21,4 % |
| 2013 | +200,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Novatech Global
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 30 834 €, vlastné imanie 1 363 € a záväzky 29 471 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 30 834 € | 1 363 € | 29 471 € |
| 2017 | 108 929 € | −21 817 € | 130 746 € |
| 2016 | 157 179 € | −8 682 € | 165 861 € |
| 2015 | 71 832 € | −11 939 € | 83 771 € |
| 2014 | 96 063 € | −3 532 € | 99 595 € |
| 2013 | 59 150 € | −5 134 € | 64 284 € |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Novatech Global (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 136 214 € | 23 180 € | 30 834 € | 1 363 € | 29 471 € | 2 282 € | +17,0 % |
| 2017 | 355 722 € | −13 135 € | 108 929 € | −21 817 € | 130 746 € | 7 670 € | −3,7 % |
| 2016 | 559 230 € | 3 257 € | 157 179 € | −8 682 € | 165 861 € | 17 096 € | +0,6 % |
| 2015 | 222 697 € | −8 407 € | 71 832 € | −11 939 € | 83 771 € | −627 € | −3,8 % |
| 2014 | 290 407 € | 1 603 € | 96 063 € | −3 532 € | 99 595 € | 5 047 € | +0,6 % |
| 2013 | 369 372 € | −10 303 € | 59 150 € | −5 134 € | 64 284 € | −9 644 € | −2,8 % |
| 2012 | 122 925 € | −249 € | — | — | — | 664 € | −0,2 % |
Riziko: zaplatí Novatech Global?
Novatech Global a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Novatech Global z roku 2021.
História firmy Novatech Global
Dátum vzniku Novatech Global je 15. 3. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/137065/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 122 925 €
- Nový štatutár: Roman PlazákKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 15. 3. 2011.
- Nový spoločník: Roman PlazákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Novatech Global
- montáž, rekonštrukcie, údržba vyhradených elektrických zariadení
- projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- administratívne služby
- čistiace a upratovacie práce
- prieskum trhu a verejnej mienky
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Novatech Global v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
Novatech Global je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 47 224 € (6 012 závierok), Novatech Global má 136 214 €, čo je 2,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 382 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Novatech Global 180. z 520.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 346 €, polovica do 47 224 €, tri štvrtiny do 149 534 €; 10 % firiem má viac než 482 367 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 283 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 346 € |
| medián | 47 224 € |
| horný kvartil | 149 534 € |
| 10 % firiem má viac než | 482 367 € |
| Novatech Global | 136 214 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Novatech Global
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Novatech Global s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Novatech Global | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | 136 214 € | 47 224 € |
| 2017 | 355 722 € | 46 170 € |
| 2016 | 559 230 € | 44 651 € |
| 2015 | 222 697 € | 46 258 € |
| 2014 | 290 407 € | — |
| 2013 | 369 372 € | — |
| 2012 | 122 925 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| Novatech Global | 136 214 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 67 084 € |
| medián kraja | 49 312 € |
| medián Slovenska | 47 224 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AKVADRÁT, s.r.o.Komárno · tržby 317 484 € (2025)
- ProTel Bratislava s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 317 437 € (2025)
- DKI Invest s.r.o.Prešov · tržby 316 900 € (2025)
- LEDOS s.r.o.Poprad · tržby 316 404 € (2025)
- Uni Light Bratislava, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 316 395 € (2025)
- FISCHERS, a. s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 316 245 € (2025)
- BENZ - CORTO - GAS, spol. s r.o.Banská Štiavnica · tržby 316 028 € (2025)
- Inžiniersko projektová organizácia školských stavieb a.s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 316 004 € (2025)
- EkoSpektrum, s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 315 717 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Novatech Global, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Novatech Global: Bratislava - Nové Mesto
Novatech Global sídli na adrese Račianska 88/B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 590 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 55 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Novatech Global: IČO, sídlo a základné údaje
Novatech Global s.r.o. (IČO 46074601) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 15. 3. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Roman Plazák. Za rok 2018 sú v závierke tržby 136 214 € a výsledok hospodárenia +23 180 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 3. 2011 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) Novatech Global s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 136 214 €, typická firma odvetvia 47 224 €, čo je 2,9-násobok mediánu (medián z 6 012 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Novatech Global
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Novatech Global
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Novatech Global
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 132 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy137zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov105firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 28 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava258 zmlúv za 3 roky · 3 422 653 € · naposledy 29. 9. 2026STREDOSLOVENSKÁ VODÁRENSKÁ SPOLOČNOSŤ, a. s.195 zmlúv za 3 roky · 2 331 022 € · naposledy 14. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.174 zmlúv za 3 roky · 225 059 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 3 007 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
MORUS INVEST & TRADE LTD - organizačná…Športová filantropia, o.z.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Bratislava III
VM PROJEKT, s.r.o.REMING CONSULT a.s.IFT InForm Technologies, a.s.J & J PROPERTY INVEST, s.r.o.GEOKOD, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.