VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AAA Autopožičovňa s. r. o.

Bratislava - Podunajské Biskupice · Ostatné čistiace činnosti

60 304 €tržby 2025 ▲ 169 %+23 102 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

60 304 €tržby 2025 ▲ 169 %
+23 102 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -166 €
  2. 14 : tržby 136 547 €, výsledok hospodárenia 1 227 €
  3. 15 : tržby 174 095 €, výsledok hospodárenia 5 746 €
  4. 16 : tržby 137 970 €, výsledok hospodárenia 5 850 €
  5. 17 : tržby 25 955 €, výsledok hospodárenia -9 676 €
  6. 18 : tržby 31 958 €, výsledok hospodárenia -3 296 €
  7. 19 : tržby 21 313 €, výsledok hospodárenia -18 707 €
  8. 20 : tržby 70 273 €, výsledok hospodárenia 9 013 €
  9. 21 : tržby 115 170 €, výsledok hospodárenia 3 430 €
  10. 22 : tržby 116 118 €, výsledok hospodárenia 6 354 €
  11. 23 : tržby 65 293 €, výsledok hospodárenia 7 775 €
  12. 24 : tržby 22 408 €, výsledok hospodárenia 3 827 €
  13. 25 : tržby 60 304 €, výsledok hospodárenia 23 102 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AAA Autopožičovňa s. r. o. (IČO 46068864) mala v roku 2025 tržby 60 304 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AAA Autopožičovňa

AAA Autopožičovňa má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 513 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ AAA Autopožičovňa

Podľa Registra právnických osôb koná za AAA Autopožičovňa 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník AAA Autopožičovňa

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AAA Autopožičovňa
Podiely spoločníkov na vkladoch AAA Autopožičovňa Ľubomír Vráblik 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ľubomír Vráblik: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ľubomír Vráblik100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ľubomír Vráblikod 20. 9. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AAA Autopožičovňa

Za rok 2025 má AAA Autopožičovňa v závierke tržby 60 304 €, o 169,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +23 102 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 174 095 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 765 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202560 tis. €▲ +169,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202523 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025114 tis. €
Vlastné imanie 202559 tis. €
Záväzky 202554 tis. €47,7 % majetku
Pridaná hodnota 202530 tis. €
Zisková marža 2025+38,3 %medián odvetvia +6,7 %
Súčet výsledkov za 13 rokov34 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 765 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát AAA Autopožičovňa

Súvaha AAA Autopožičovňa

Všetky čísla zo závierok AAA Autopožičovňa (13 rokov)
Čísla zo závierok AAA Autopožičovňa po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202560 304 €23 102 €113 691 €59 480 €54 211 €29 825 €+38,3 %
202422 408 €3 827 €115 678 €36 378 €79 300 €−1 736 €+17,1 %
202365 293 €7 775 €67 845 €32 551 €35 294 €39 187 €+11,9 %
2022116 118 €6 354 €43 323 €24 776 €18 547 €43 611 €+5,5 %
2021115 170 €3 430 €36 678 €18 422 €18 256 €51 043 €+3,0 %
202070 273 €9 013 €48 270 €14 992 €33 278 €55 221 €+12,8 %
201921 313 €−18 707 €46 855 €5 979 €40 876 €10 248 €−87,8 %
201831 958 €−3 296 €83 516 €4 686 €78 830 €22 584 €−10,3 %
201725 955 €−9 676 €90 665 €7 981 €82 684 €19 278 €−37,3 %
2016137 970 €5 850 €95 658 €17 660 €77 998 €34 776 €+4,2 %
2015174 095 €5 746 €95 502 €11 810 €83 692 €31 266 €+3,3 %
2014136 547 €1 227 €95 577 €6 061 €89 516 €7 176 €+0,9 %
2013—−166 €4 834 €4 834 €———

Riziko: zaplatí AAA Autopožičovňa?

AAA Autopožičovňa a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 11 zmlúv s dodávateľom AAA Autopožičovňa v objeme 500 792 € z rokov 2014 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR: 265 891 € v 6 zmluvách.

Zmluvy so štátom11Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv501 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20141. 5. 2014

História firmy AAA Autopožičovňa

Dátum vzniku AAA Autopožičovňa je 24. 3. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/71728/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 834 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023244036
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR, hodnota zmluvy 12 528 €. Firma vznikla 24. 3. 2011.
  5. Najväčšia verejná zmluva: 82 800 €Objednávateľ Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR. Zmluva o poskytovaní upratovacích, čistiacich a dezinfekčných služieb
  6. Nový spoločník: Ľubomír VráblikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 60 304 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AAA Autopožičovňa

  • prenájom hnuteľných vecí,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,
  • vykonávanie odťahovej služby,
  • poskytovanie služieb vedenia cudzieho motorového vozidla,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • administratívne služby,
  • čistiace a upratovacie služby,
  • prevádzkovanie čistiarne a práčovne,
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

AAA Autopožičovňa v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

AAA Autopožičovňa je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť ostatné čistiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 571 závierok), AAA Autopožičovňa má 60 304 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 212 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AAA Autopožičovňa 161. z 421.

V odvetví v okrese Bratislava II1 212aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 571Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AAA Autopožičovňa, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Sídlo AAA Autopožičovňa: Bratislava - Podunajské Biskupice

AAA Autopožičovňa sídli na adrese Kazanská 21, 821 06 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 297 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Podunajské Biskupice6 297aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 829aktívnych
V tom istom odvetví1 212okres Bratislava II
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

AAA Autopožičovňa: IČO, sídlo a základné údaje

AAA Autopožičovňa s. r. o. (IČO 46068864) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 24. 3. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ľubomír Vráblik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 60 304 € a výsledok hospodárenia +23 102 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné čistiace činnosti (SK NACE 8123)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 3. 2011
ObecBratislava - Podunajské Biskupice
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov2 765 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) AAA Autopožičovňa s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 60 304 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy AAA Autopožičovňa

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AAA Autopožičovňa

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AAA Autopožičovňa

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy66zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
  • Výhry konkurentov85firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 124 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LMV s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice

Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.29) v okrese Bratislava II

EDYMAX Facility Management SERPM Service SK s.r.o.SERVIS s.r.o.Clearance, s. r. o.Ružinovský podnik verejno - prospešných…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk