SAVITHUR s. r. o. v likvidácii
Malinovo
44 155 €tržby 2013 ▼ 25 %+219 €zisk 2013zaniknutá 8. 4. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 4. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 58 992 €, výsledok hospodárenia 710 €
- 13 : tržby 44 155 €, výsledok hospodárenia 219 €
SAVITHUR s. r. o. v likvidácii (IČO 46063536), sídlo Malinovo, je v registri zapísaná od 11. 3. 2011 do 8. 4. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci SAVITHUR s. r. o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok SAVITHUR s. r. o.
Za rok 2013 má SAVITHUR s. r. o. v závierke tržby 44 155 €, o 25,2 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +219 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 58 992 €.
Výkaz ziskov a strát SAVITHUR s. r. o.
Najvyššie tržby: rok 2012, 58 992 €. Najnižšie: rok 2013, 44 155 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2013 | 44 155 € |
| 2012 | 58 992 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 929 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | 219 € |
| 2012 | 710 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SAVITHUR s. r. o.
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SAVITHUR s. r. o. |
|---|---|
| 2013 | +0,5 % |
| 2012 | +1,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SAVITHUR s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 25 359 €, vlastné imanie 5 224 € a záväzky 20 136 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 25 359 € | 5 224 € | 20 136 € |
| 2012 | 25 075 € | 5 005 € | 20 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SAVITHUR s. r. o. (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 44 155 € | 219 € | 25 359 € | 5 224 € | 20 136 € | 727 € | +0,5 % |
| 2012 | 58 992 € | 710 € | 25 075 € | 5 005 € | 20 070 € | 887 € | +1,2 % |
Riziko: zaplatí SAVITHUR s. r. o.?
Peniaze od štátu: SAVITHUR s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SAVITHUR s. r. o.
Dátum vzniku SAVITHUR s. r. o. je 11. 3. 2011. Skoršie obchodné mená: SAVITHUR s. r. o., SAVITHUR s. r. o. v likvidácii. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/71369/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 58 992 € · majetok 25 075 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 44 155 €.
- Zmena obchodného menaPredtým SAVITHUR s. r. o., odvtedy SAVITHUR s. r. o. v likvidácii.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Zmena sídlaAgátová 27|90045|Malinovo → Agátová 27|900 45|Malinovo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
SAVITHUR s. r. o. v odvetví administratívne a kancelárske služby
SAVITHUR s. r. o. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Senec je v tomto odvetví 2 270 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SAVITHUR s. r. o. 397. z 895.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BUILDER-DE, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 737 € (2025)
- Aquáčik s.r.o.Sereď · tržby 103 704 € (2025)
- Backa, s. r. o.Čadca · tržby 103 661 € (2022)
- ROSSONERO s. r. o.Nitra · tržby 103 649 € (2025)
- MAXI-FRUIT s.r.o.Marianka · tržby 103 571 € (2025)
- IMBI INVEST, s.r.o.Tomášikovo · tržby 103 557 € (2025)
- backOFFICE.Sk s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 103 555 € (2025)
- Fortress Trading s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 512 € (2015)
- VALOVIČ Predajňa s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 103 473 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SAVITHUR s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SAVITHUR s. r. o.: Malinovo
SAVITHUR s. r. o. sídli na adrese Agátová 27, 900 45 Malinovo, okres Senec. V obci Malinovo je 907 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.
Malinovo: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
SAVITHUR s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
SAVITHUR s. r. o. v likvidácii (IČO 46063536) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malinovo, okres Senec. Dátum vzniku je 11. 3. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 4. 2022, po 11 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 44 155 € a výsledok hospodárenia +219 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 82990 |
| Vznik | 11. 3. 2011 |
| Zánik | 8. 4. 2022 |
| Skoršie názvy | SAVITHUR s. r. o. SAVITHUR s. r. o. v likvidácii |
| Obec | Malinovo |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SAVITHUR s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SAVITHUR s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SAVITHUR s. r. o.
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Malinovotypický nepokrytý dopyt 1,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 196 zmlúv za 3 roky · 4 719 524 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Malinovo
Virtusbonum, s. r. o.ARDC s. r. o.ELEKTRONIKA a.s.AKROM SK s. r. o.BpV Construction, s. r. o.Všetky firmy v obci Malinovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Senec
D&D Energy s.r.o.VS_truckscout s. r. o.Amplio s.r.o.Luxury Garage s.r.o.VilaDvor Ivanka, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.