VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Gastro SB, s.r.o.

Sabinov · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

140 168 €tržby 2025 ▼ 3 %+21 305 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

140 168 €tržby 2025 ▼ 3 %
+21 305 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 84 846 €, výsledok hospodárenia 2 559 €
  2. 13 : tržby 84 797 €, výsledok hospodárenia 846 €
  3. 14 : tržby 89 019 €, výsledok hospodárenia 443 €
  4. 15 : tržby 98 846 €, výsledok hospodárenia 2 675 €
  5. 16 : tržby 104 025 €, výsledok hospodárenia 17 327 €
  6. 17 : tržby 103 405 €, výsledok hospodárenia 10 426 €
  7. 18 : tržby 109 130 €, výsledok hospodárenia -3 291 €
  8. 19 : tržby 115 759 €, výsledok hospodárenia 12 373 €
  9. 20 : tržby 99 172 €, výsledok hospodárenia -15 753 €
  10. 21 : tržby 106 514 €, výsledok hospodárenia 4 936 €
  11. 22 : tržby 109 363 €, výsledok hospodárenia 5 355 €
  12. 23 : tržby 133 182 €, výsledok hospodárenia 17 692 €
  13. 24 : tržby 144 032 €, výsledok hospodárenia 16 684 €
  14. 25 : tržby 140 168 €, výsledok hospodárenia 21 305 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Gastro SB, s.r.o. (IČO 46054286) mala v roku 2025 tržby 140 168 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Gastro SB

V roku 2025 mala Gastro SB priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 37 940 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konatelia Gastro SB

Podľa Registra právnických osôb konajú za Gastro SB 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločník Gastro SB

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Gastro SB
Podiely spoločníkov na vkladoch Gastro SB MUDr. František Smrek 100,0 %. Spolu 5 000 €. MUDr. František Smrek: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. František Smrek100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. František Smrekod 21. 12. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Gastro SB

Za rok 2025 má Gastro SB v závierke tržby 140 168 €, o 2,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +21 305 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 144 032 €.

Tržby 2025140 tis. €▼ −2,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202521 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025169 tis. €
Vlastné imanie 202599 tis. €
Záväzky 202570 tis. €41,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025109 tis. €
Zisková marža 2025+15,2 %medián odvetvia +15,6 %
Súčet výsledkov za 14 rokov94 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Gastro SB

Súvaha Gastro SB

Všetky čísla zo závierok Gastro SB (14 rokov)
Čísla zo závierok Gastro SB po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025140 168 €21 305 €169 202 €98 964 €70 238 €109 353 €+15,2 %
2024144 032 €16 684 €149 545 €79 044 €70 501 €113 621 €+11,6 %
2023133 182 €17 692 €75 005 €62 360 €12 645 €103 488 €+13,3 %
2022109 363 €5 355 €65 340 €44 668 €20 672 €42 461 €+4,9 %
2021106 514 €4 936 €81 711 €39 313 €42 398 €82 105 €+4,6 %
202099 172 €−15 753 €95 782 €34 377 €61 405 €76 790 €−15,9 %
2019115 759 €12 373 €64 203 €50 130 €14 073 €86 862 €+10,7 %
2018109 130 €−3 291 €72 928 €37 757 €35 171 €69 957 €−3,0 %
2017103 405 €10 426 €93 742 €41 048 €52 694 €73 877 €+10,1 %
2016104 025 €17 327 €39 983 €30 621 €9 362 €69 167 €+16,7 %
201598 846 €2 675 €29 126 €13 294 €15 832 €57 738 €+2,7 %
201489 019 €443 €40 726 €10 619 €30 107 €46 048 €+0,5 %
201384 797 €846 €57 367 €10 176 €47 191 €42 578 €+1,0 %
201284 846 €2 559 €50 598 €9 330 €41 268 €46 994 €+3,0 %

Riziko: zaplatí Gastro SB?

Gastro SB a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 35 zmlúv s dodávateľom Gastro SB z rokov 2012 až 2026.

Zmluvy so štátom35Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20123. 1. 2012

História firmy Gastro SB

Dátum vzniku Gastro SB je 10. 3. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24190/P
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 10. 3. 2011.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 84 846 € · majetok 50 598 €
  4. Nový spoločník: MUDr. František SmrekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 140 168 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Gastro SB

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie v špecializačnom odbore: gastroenterológia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Gastro SB v odvetví zdravotníctvo

Gastro SB je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 628 € (6 331 závierok), Gastro SB má 140 168 €, čo je 77 % mediánu. V okrese Sabinov je v tomto odvetví 54 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Gastro SB 23. z 26.

V odvetví v okrese Sabinov54aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Gastro SB, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Sabinov ›

Sídlo Gastro SB: Sabinov

Gastro SB sídli na adrese SNP 501/1, 083 01 Sabinov, okres Sabinov. V obci Sabinov je 1 699 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 139. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Sabinov1 699aktívnych
Subjektov v okrese Sabinov8 139aktívnych
V tom istom odvetví54okres Sabinov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Sabinov: obyvatelia a dáta ›Okres Sabinov ›Adresár firiem v okrese Sabinov ›

Gastro SB: IČO, sídlo a základné údaje

Gastro SB, s.r.o. (IČO 46054286) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sabinov, okres Sabinov. Dátum vzniku je 10. 3. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Mgr. Iveta Smreková a MUDr. František Smrek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 140 168 € a výsledok hospodárenia +21 305 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 3. 2011
ObecSabinov
OkresOkres Sabinov
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) Gastro SB, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 140 168 €, typická firma odvetvia 182 628 € (medián z 6 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Sabinov ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Sabinov ›

Sieť prepojení firmy Gastro SB

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Gastro SB

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Gastro SB

  • Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 424 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy42zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 300 €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu23odvetví chýba v meste Sabinovtypický nepokrytý dopyt 332 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sabinov

LC Sabinov a. s.MSK SVK s. r. o.BAPE FOOD trade s.r.o.SANAS, a.s.WEP TRADING a.s.Všetky firmy v obci Sabinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.22) v okrese Sabinov

ORTHON, s.r.o.Poliklinika Sabinov, n.o.ADRIAMED, spol. s r.o.HAR - MED, s.r.o.BONAMED s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk