AQUA-SANITA s.r.o.
Lučenec
36 280 €tržby 2014 ▼ 49 %−5 807 €strata 2014zaniknutá 10. 12. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 12. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 90 901 €, výsledok hospodárenia -862 €
- 13 : tržby 71 523 €, výsledok hospodárenia -40 231 €
- 14 : tržby 36 280 €, výsledok hospodárenia -5 807 €
AQUA-SANITA s.r.o. (IČO 46052356), sídlo Lučenec, je v registri zapísaná od 19. 2. 2011 do 10. 12. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci AQUA-SANITA
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok AQUA-SANITA
Za rok 2014 má AQUA-SANITA v závierke tržby 36 280 €, o 49,3 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −5 807 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2012: 90 901 €.
Výkaz ziskov a strát AQUA-SANITA
Najvyššie tržby: rok 2012, 90 901 €. Najnižšie: rok 2014, 36 280 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | 36 280 € |
| 2013 | 71 523 € |
| 2012 | 90 901 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −46 900 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | −5 807 € |
| 2013 | −40 231 € |
| 2012 | −862 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AQUA-SANITA
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −16,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AQUA-SANITA |
|---|---|
| 2014 | −16,0 % |
| 2013 | −56,2 % |
| 2012 | −0,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AQUA-SANITA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok −5 775 €, vlastné imanie −27 035 € a záväzky 21 260 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | −5 775 € | −27 035 € | 21 260 € |
| 2013 | 3 478 € | −27 760 € | 31 238 € |
| 2012 | 48 752 € | 12 471 € | 36 281 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AQUA-SANITA (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 36 280 € | −5 807 € | −5 775 € | −27 035 € | 21 260 € | −504 € | −16,0 % |
| 2013 | 71 523 € | −40 231 € | 3 478 € | −27 760 € | 31 238 € | −4 437 € | −56,2 % |
| 2012 | 90 901 € | −862 € | 48 752 € | 12 471 € | 36 281 € | 11 515 € | −0,9 % |
Riziko: zaplatí AQUA-SANITA?
Peniaze od štátu: AQUA-SANITA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AQUA-SANITA
Dátum vzniku AQUA-SANITA je 19. 2. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19697/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 90 901 € · majetok 48 752 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 36 280 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
AQUA-SANITA v odvetví maloobchod
AQUA-SANITA je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Lučenec je v tomto odvetví 706 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AQUA-SANITA 108. z 174.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FUTURE FLY s.r.o.Košice - mestská časť Poľov · tržby 90 231 € (2025)
- FI CONSULT s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 230 € (2025)
- The Vision s.r.o.Madunice · tržby 90 210 € (2013)
- AKE Slovensko, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 90 208 € (2024)
- JAKUŠ-SLOVTEGA, s.r.o. „v konkurze“Hliník nad Hronom · tržby 90 182 € (2022)
- Air Design spol.s r.o., v dodatočnej likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 165 € (2021)
- RODE s.r.o.Skalica · tržby 90 151 € (2025)
- DEEP SOUND s.r.o.Horná Potôň · tržby 90 125 € (2025)
- ZK Cardio s. r. o.Humenné · tržby 90 125 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AQUA-SANITA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Lučenec ›
Sídlo AQUA-SANITA: Lučenec
AQUA-SANITA sídli na adrese Fiľakovská cesta 288, 984 01 Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 148 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 448. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›
AQUA-SANITA: IČO, sídlo a základné údaje
AQUA-SANITA s.r.o. (IČO 46052356) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, okres Lučenec. Dátum vzniku je 19. 2. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 12. 2015, po 4 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 36 280 € a výsledok hospodárenia −5 807 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47520 |
| Vznik | 19. 2. 2011 |
| Zánik | 10. 12. 2015 |
| Obec | Lučenec |
| Okres | Okres Lučenec |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy AQUA-SANITA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AQUA-SANITA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AQUA-SANITA
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR489 zmlúv za 3 roky · 2 313 916 € · naposledy 12. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina31 zmlúv za 3 roky · 214 085 € · naposledy 6. 10. 2026Katolícka univerzita v Ružomberku16 zmlúv za 3 roky · 151 220 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 339 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Lučenec
Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.52) v okrese Lučenec
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.