Byt-Lux.sk, s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Generálne čistenie budov
23 083 €tržby 2025 ▼ 20 %+2 276 €zisk 2025aktívna 15 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 240 €, výsledok hospodárenia -1 442 €
- 13 : tržby 11 409 €, výsledok hospodárenia -743 €
- 14 : tržby 14 766 €, výsledok hospodárenia 2 261 €
- 15 : tržby 20 138 €, výsledok hospodárenia 877 €
- 16 : tržby 23 710 €, výsledok hospodárenia 1 139 €
- 17 : tržby 35 021 €, výsledok hospodárenia 2 094 €
- 18 : tržby 31 704 €, výsledok hospodárenia 926 €
- 19 : tržby 21 667 €, výsledok hospodárenia 1 127 €
- 20 : tržby 13 237 €, výsledok hospodárenia 801 €
- 21 : tržby 21 043 €, výsledok hospodárenia 580 €
- 22 : tržby 26 539 €, výsledok hospodárenia -216 €
- 23 : tržby 24 981 €, výsledok hospodárenia -109 €
- 24 : tržby 28 678 €, výsledok hospodárenia 1 862 €
- 25 : tržby 23 083 €, výsledok hospodárenia 2 276 €
Byt-Lux.sk, s. r. o. (IČO 46051091) mala v roku 2025 tržby 23 083 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Byt-Lux.sk
V roku 2025 mala Byt-Lux.sk priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 3 652 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 3 652 € | 2 448 € |
| 2024 | — | 3 277 € | 2 250 € |
| 2023 | — | 3 033 € | 2 104 € |
| 2022 | — | 2 632 € | 1 938 € |
| 2020 | — | 3 467 € | 2 553 € |
| 2019 | — | 2 820 € | 2 077 € |
| 2018 | — | 3 869 € | 2 849 € |
| 2017 | — | 3 287 € | 2 330 € |
| 2016 | — | 14 109 € | 10 231 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 67 % 2 448 €
- Odvody zamestnávateľa 33 % 1 187 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Byt-Lux.sk
Podľa Registra právnických osôb koná za Byt-Lux.sk 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločník Byt-Lux.sk
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Vasil Bielovič100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Vasil Bielovičod 9. 1. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Byt-Lux.sk
Za rok 2025 má Byt-Lux.sk v závierke tržby 23 083 €, o 19,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 276 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 35 021 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Byt-Lux.sk
Najvyššie tržby: rok 2017, 35 021 €. Najnižšie: rok 2012, 240 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 23 083 € |
| 2024 | 28 678 € |
| 2023 | 24 981 € |
| 2022 | 26 539 € |
| 2021 | 21 043 € |
| 2020 | 13 237 € |
| 2019 | 21 667 € |
| 2018 | 31 704 € |
| 2017 | 35 021 € |
| 2016 | 23 710 € |
| 2015 | 20 138 € |
| 2014 | 14 766 € |
| 2013 | 11 409 € |
| 2012 | 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 4 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 11 433 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 276 € |
| 2024 | 1 862 € |
| 2023 | −109 € |
| 2022 | −216 € |
| 2021 | 580 € |
| 2020 | 801 € |
| 2019 | 1 127 € |
| 2018 | 926 € |
| 2017 | 2 094 € |
| 2016 | 1 139 € |
| 2015 | 877 € |
| 2014 | 2 261 € |
| 2013 | −743 € |
| 2012 | −1 442 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Byt-Lux.sk
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +9,9 %, medián odvetvia +6,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Byt-Lux.sk | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +9,9 % | +6,7 % |
| 2024 | +6,5 % | +4,4 % |
| 2023 | −0,4 % | +2,8 % |
| 2022 | −0,8 % | +2,3 % |
| 2021 | +2,8 % | +2,6 % |
| 2020 | +6,1 % | +2,5 % |
| 2019 | +5,2 % | +2,0 % |
| 2018 | +2,9 % | +2,3 % |
| 2017 | +6,0 % | +4,2 % |
| 2016 | +4,8 % | +3,7 % |
| 2015 | +4,4 % | +3,6 % |
| 2014 | +15,3 % | — |
| 2013 | −6,5 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 12 rokov, najviac v roku 2021 (+59,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −19,5 % |
| 2024 | +14,8 % |
| 2023 | −5,9 % |
| 2022 | +26,1 % |
| 2021 | +59,0 % |
| 2020 | −38,9 % |
| 2019 | −31,7 % |
| 2018 | −9,5 % |
| 2017 | +47,7 % |
| 2016 | +17,7 % |
| 2015 | +36,4 % |
| 2014 | +29,4 % |
| 2013 | +4 653,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Byt-Lux.sk
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 17 624 €, vlastné imanie 14 779 € a záväzky 2 845 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17 624 € | 14 779 € | 2 845 € |
| 2024 | 14 853 € | 12 503 € | 2 350 € |
| 2023 | 13 530 € | 10 641 € | 2 889 € |
| 2022 | 13 530 € | 10 750 € | 2 780 € |
| 2021 | 15 596 € | 10 966 € | 4 630 € |
| 2020 | 13 387 € | 10 386 € | 3 001 € |
| 2019 | 12 783 € | 9 584 € | 3 199 € |
| 2018 | 11 288 € | 8 457 € | 2 831 € |
| 2017 | 11 030 € | 7 531 € | 3 499 € |
| 2016 | 11 526 € | 5 386 € | 6 140 € |
| 2015 | 5 537 € | 4 247 € | 1 290 € |
| 2014 | 4 667 € | 3 370 € | 1 297 € |
| 2013 | — | — | — |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Byt-Lux.sk (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 083 € | 2 276 € | 17 624 € | 14 779 € | 2 845 € | 7 021 € | +9,9 % |
| 2024 | 28 678 € | 1 862 € | 14 853 € | 12 503 € | 2 350 € | 5 687 € | +6,5 % |
| 2023 | 24 981 € | −109 € | 13 530 € | 10 641 € | 2 889 € | 3 167 € | −0,4 % |
| 2022 | 26 539 € | −216 € | 13 530 € | 10 750 € | 2 780 € | 2 699 € | −0,8 % |
| 2021 | 21 043 € | 580 € | 15 596 € | 10 966 € | 4 630 € | 2 262 € | +2,8 % |
| 2020 | 13 237 € | 801 € | 13 387 € | 10 386 € | 3 001 € | 4 850 € | +6,1 % |
| 2019 | 21 667 € | 1 127 € | 12 783 € | 9 584 € | 3 199 € | 4 969 € | +5,2 % |
| 2018 | 31 704 € | 926 € | 11 288 € | 8 457 € | 2 831 € | 5 224 € | +2,9 % |
| 2017 | 35 021 € | 2 094 € | 11 030 € | 7 531 € | 3 499 € | 7 941 € | +6,0 % |
| 2016 | 23 710 € | 1 139 € | 11 526 € | 5 386 € | 6 140 € | 17 250 € | +4,8 % |
| 2015 | 20 138 € | 877 € | 5 537 € | 4 247 € | 1 290 € | 1 884 € | +4,4 % |
| 2014 | 14 766 € | 2 261 € | 4 667 € | 3 370 € | 1 297 € | 3 113 € | +15,3 % |
| 2013 | 11 409 € | −743 € | — | — | — | 1 967 € | −6,5 % |
| 2012 | 240 € | −1 442 € | — | — | — | 35 € | −600,8 % |
Riziko: zaplatí Byt-Lux.sk?
Peniaze od štátu: Byt-Lux.sk
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Byt-Lux.sk
Dátum vzniku Byt-Lux.sk je 1. 4. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/71971/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 240 €
- Nový štatutár: Vasil BielovičKonateľ
- Nový spoločník: Vasil BielovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 23 083 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Byt-Lux.sk
- upratovacie a čistiace práce,
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- ochranné nástrely izolačných materiálov,
- výškové práce pomocou horolezeckej činnosti,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom (veľkoobchod),
- reklamné a marketingové služby,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- administratívne služby,
- vedenie účtovníctva,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Byt-Lux.sk v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
Byt-Lux.sk je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 583 závierok), Byt-Lux.sk má 23 083 €, čo je 50 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 755 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Byt-Lux.sk 166. z 229.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 583 €, polovica do 46 441 €, tri štvrtiny do 122 629 €; 10 % firiem má viac než 388 396 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 660 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 583 € |
| medián | 46 441 € |
| horný kvartil | 122 629 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 396 € |
| Byt-Lux.sk | 23 083 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Byt-Lux.sk
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Byt-Lux.sk s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Byt-Lux.sk | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 23 083 € | 46 441 € |
| 2024 | 28 678 € | 43 184 € |
| 2023 | 24 981 € | 41 916 € |
| 2022 | 26 539 € | 41 197 € |
| 2021 | 21 043 € | 37 641 € |
| 2020 | 13 237 € | 36 958 € |
| 2019 | 21 667 € | 37 759 € |
| 2018 | 31 704 € | 38 247 € |
| 2017 | 35 021 € | 36 877 € |
| 2016 | 23 710 € | 34 990 € |
| 2015 | 20 138 € | 35 825 € |
| 2014 | 14 766 € | — |
| 2013 | 11 409 € | — |
| 2012 | 240 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Byt-Lux.sk | 23 083 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 45 419 € |
| medián kraja | 44 526 € |
| medián Slovenska | 46 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KZ Beauty s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 51 578 € (2025)
- FLORAESCAPE s.r.o.Malacky · tržby 51 577 € (2025)
- Syos s.r.oBratislava - mestská časť Rača · tržby 51 400 € (2024)
- STAWEX SK s. r. o.Nitra · tržby 51 260 € (2025)
- Sauny IFK, s. r. o.Plavecký Štvrtok · tržby 51 208 € (2025)
- Robis s. r. o.Tvrdošín · tržby 51 184 € (2025)
- HOXTON Services s. r. o.Zvolen · tržby 51 162 € (2025)
- LANTE s.r.o.Sliač · tržby 51 132 € (2025)
- YSAM, s. r. o.Košice - mestská časť Barca · tržby 51 028 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Byt-Lux.sk, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Byt-Lux.sk: Bratislava - Petržalka
Byt-Lux.sk sídli na adrese Strečnianska 4, 851 05 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Byt-Lux.sk: IČO, sídlo a základné údaje
Byt-Lux.sk, s. r. o. (IČO 46051091) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 1. 4. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Vasil Bielovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 23 083 € a výsledok hospodárenia +2 276 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Generálne čistenie budov (SK NACE 8121) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 4. 2011 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) Byt-Lux.sk, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 23 083 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 583 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Byt-Lux.sk
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Byt-Lux.sk
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Byt-Lux.sk
- Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 138 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny742 zmlúv za 3 roky · 20 135 034 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 559 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Bratislava V
MB cleaning & Services, s. r. o.Tener s. r. o.Fivelog s.r.o.MMP trade s.r.o.MB Facility Services, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.