Peter Štrbo
Zaniknutý 22. 4. 2020 · Šaľa · podnikal 2011 až 2020
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 22. 4. 2020. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Dá sa mu veriť?
- Živnosť zanikla 22. 4. 2020
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk
Peter Štrbo: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 3 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Peter Štrbo (IČO 46050507), sídlo Šaľa, je v registri zapísaný od 1. 3. 2011 do 22. 4. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026).
Financie a závierky Peter Štrbo
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Peter Štrbo?
Peter Štrbo a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Peter Štrbo z roku 2019.
História Peter Štrbo
Dátum vzniku Peter Štrbo je 1. 3. 2011.
- Začiatok podnikania101 · 450-11513
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská inovačná a energetická agentúra. Firma vznikla 1. 3. 2011.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Peter Štrbo v odvetví reklama a prieskum trhu
Peter Štrbo je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73). V okrese Šaľa je v tomto odvetví 129 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Šaľa
Peter Štrbo má miesto podnikania v obci Šaľa, okres Šaľa. V obci Šaľa je 3 660 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 744.
Šaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›
Peter Štrbo: IČO, sídlo a základné údaje
Peter Štrbo (IČO 46050507) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Šaľa, okres Šaľa. Dátum vzniku je 1. 3. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 22. 4. 2020, po 9 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 73110 |
| Vznik | 1. 3. 2011 |
| Zánik | 22. 4. 2020 |
| Obec | Šaľa |
| Okres | Okres Šaľa |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Peter Štrbo
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Peter Štrbo
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Peter Štrbo
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie42výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy160zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Šaľatypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.570 zmlúv za 3 roky · 2 338 788 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas521 zmlúv za 3 roky · 13 861 750 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 447 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Šaľa
Duslo, a.s.IN VEST s.r.o.Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.MENERT spol. s r.o.AGRORAMA, s.r.o.Všetky firmy v obci Šaľa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Šaľa
MAKS-S, s. r. o.REALEXPO, s.r.o.NCO s. r. o.Levero s. r. o.Smartmedia-eu s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.