EDIT Studio, s. r. o.
Bratislava - Karlova Ves · Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
14 366 €tržby 2025 ▲ 41 %+1 734 €zisk 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 22 531 €, výsledok hospodárenia 3 987 €
- 13 : tržby 17 290 €, výsledok hospodárenia 234 €
- 15 : tržby 17 483 €, výsledok hospodárenia -3 366 €
- 16 : tržby 14 985 €, výsledok hospodárenia 250 €
- 17 : tržby 15 500 €, výsledok hospodárenia -1 149 €
- 18 : tržby 20 461 €, výsledok hospodárenia -1 623 €
- 19 : tržby 8 777 €, výsledok hospodárenia -17 369 €
- 20 : tržby 790 €, výsledok hospodárenia -2 295 €
- 21 : tržby 688 €, výsledok hospodárenia -626 €
- 22 : tržby 4 639 €, výsledok hospodárenia 193 €
- 23 : tržby 12 427 €, výsledok hospodárenia 238 €
- 24 : tržby 10 195 €, výsledok hospodárenia 1 485 €
- 25 : tržby 14 366 €, výsledok hospodárenia 1 734 €
EDIT Studio, s. r. o. (IČO 46049428) mala v roku 2025 tržby 14 366 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EDIT Studio
V roku 2025 mala EDIT Studio priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ EDIT Studio
Podľa Registra právnických osôb koná za EDIT Studio 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník EDIT Studio
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Doc. Darina Smržová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Doc. Darina Smržováod 26. 2. 2011 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EDIT Studio
Za rok 2025 má EDIT Studio v závierke tržby 14 366 €, o 40,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 734 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 22 531 €.
Výkaz ziskov a strát EDIT Studio
Najvyššie tržby: rok 2012, 22 531 €. Najnižšie: rok 2021, 688 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 366 € |
| 2024 | 10 195 € |
| 2023 | 12 427 € |
| 2022 | 4 639 € |
| 2021 | 688 € |
| 2020 | 790 € |
| 2019 | 8 777 € |
| 2018 | 20 461 € |
| 2017 | 15 500 € |
| 2016 | 14 985 € |
| 2015 | 17 483 € |
| 2013 | 17 290 € |
| 2012 | 22 531 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −18 307 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 734 € |
| 2024 | 1 485 € |
| 2023 | 238 € |
| 2022 | 193 € |
| 2021 | −626 € |
| 2020 | −2 295 € |
| 2019 | −17 369 € |
| 2018 | −1 623 € |
| 2017 | −1 149 € |
| 2016 | 250 € |
| 2015 | −3 366 € |
| 2013 | 234 € |
| 2012 | 3 987 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EDIT Studio
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,1 %, medián odvetvia +10,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EDIT Studio | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,1 % | +10,9 % |
| 2024 | +14,6 % | +6,2 % |
| 2023 | +1,9 % | +5,2 % |
| 2022 | +4,2 % | +5,2 % |
| 2021 | −91,0 % | +5,9 % |
| 2020 | — | +3,4 % |
| 2019 | — | +3,4 % |
| 2018 | −7,9 % | +4,2 % |
| 2017 | −7,4 % | +6,1 % |
| 2016 | +1,7 % | +5,8 % |
| 2015 | −19,3 % | +5,5 % |
| 2013 | +1,4 % | — |
| 2012 | +17,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 11 rokov, najviac v roku 2023 (+167,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +40,9 % |
| 2024 | −18,0 % |
| 2023 | +167,9 % |
| 2022 | +574,3 % |
| 2021 | −12,9 % |
| 2020 | −91,0 % |
| 2019 | −57,1 % |
| 2018 | +32,0 % |
| 2017 | +3,4 % |
| 2016 | −14,3 % |
| 2015 | +1,1 % |
| 2013 | −23,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EDIT Studio
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 28 903 €, vlastné imanie 3 950 € a záväzky 24 953 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28 903 € | 3 950 € | 24 953 € |
| 2024 | 33 307 € | 2 395 € | 30 912 € |
| 2023 | 61 783 € | 910 € | 60 873 € |
| 2022 | 63 724 € | 672 € | 63 052 € |
| 2021 | 70 885 € | 479 € | 70 406 € |
| 2020 | 150 408 € | 1 104 € | 149 304 € |
| 2019 | 140 852 € | −12 100 € | 152 952 € |
| 2018 | 88 290 € | 5 268 € | 83 022 € |
| 2017 | 47 535 € | 6 891 € | 40 644 € |
| 2016 | 55 298 € | 8 040 € | 47 258 € |
| 2015 | 50 853 € | 7 792 € | 43 061 € |
| 2013 | 72 697 € | 10 507 € | 60 390 € |
| 2012 | 58 116 € | 10 424 € | 47 692 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EDIT Studio (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 366 € | 1 734 € | 28 903 € | 3 950 € | 24 953 € | −22 707 € | +12,1 % |
| 2024 | 10 195 € | 1 485 € | 33 307 € | 2 395 € | 30 912 € | −20 632 € | +14,6 % |
| 2023 | 12 427 € | 238 € | 61 783 € | 910 € | 60 873 € | 3 385 € | +1,9 % |
| 2022 | 4 639 € | 193 € | 63 724 € | 672 € | 63 052 € | −51 344 € | +4,2 % |
| 2021 | 688 € | −626 € | 70 885 € | 479 € | 70 406 € | −106 860 € | −91,0 % |
| 2020 | 790 € | −2 295 € | 150 408 € | 1 104 € | 149 304 € | −53 528 € | −290,5 % |
| 2019 | 8 777 € | −17 369 € | 140 852 € | −12 100 € | 152 952 € | −170 124 € | −197,9 % |
| 2018 | 20 461 € | −1 623 € | 88 290 € | 5 268 € | 83 022 € | −8 553 € | −7,9 % |
| 2017 | 15 500 € | −1 149 € | 47 535 € | 6 891 € | 40 644 € | −21 234 € | −7,4 % |
| 2016 | 14 985 € | 250 € | 55 298 € | 8 040 € | 47 258 € | −52 483 € | +1,7 % |
| 2015 | 17 483 € | −3 366 € | 50 853 € | 7 792 € | 43 061 € | −219 € | −19,3 % |
| 2013 | 17 290 € | 234 € | 72 697 € | 10 507 € | 60 390 € | −22 516 € | +1,4 % |
| 2012 | 22 531 € | 3 987 € | 58 116 € | 10 424 € | 47 692 € | 8 784 € | +17,7 % |
Riziko: zaplatí EDIT Studio?
EDIT Studio a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 28 zmlúv s dodávateľom EDIT Studio v objeme 459 770 € z rokov 2013 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Audiovizuálny fond: 244 270 € v 13 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2019, 140 000 € v 6 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 40 000 € |
| 2025 | 1 | 9 970 € |
| 2024 | 1 | 24 000 € |
| 2022 | 2 | 37 900 € |
| 2021 | 3 | 25 900 € |
| 2020 | 4 | 76 000 € |
| 2019 | 6 | 140 000 € |
| 2018 | 2 | 20 000 € |
| 2017 | 3 | 29 000 € |
| 2016 | 1 | 10 000 € |
| 2015 | 1 | 20 000 € |
| 2014 | 2 | 17 000 € |
| 2013 | 1 | 10 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy EDIT Studio
Dátum vzniku EDIT Studio je 26. 2. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/71019/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 22 531 € · majetok 58 116 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Múzeum SNP. Firma vznikla 26. 2. 2011.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023226458 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: Doc. Darina SmržováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 14 366 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EDIT Studio
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- vydavateľská činnosť,
- prenájom hnuteľných vecí,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- reklamné a marketingové služby,
- služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
EDIT Studio v odvetví film, video a hudba
EDIT Studio je v registri v odvetví Film, video a hudba (SK NACE 59), činnosť podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 704 € (1 893 závierok), EDIT Studio má 14 366 €, čo je 36 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 356 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EDIT Studio 156. z 193.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 715 €, polovica do 39 704 €, tri štvrtiny do 76 630 €; 10 % firiem má viac než 239 812 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 514 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 715 € |
| medián | 39 704 € |
| horný kvartil | 76 630 € |
| 10 % firiem má viac než | 239 812 € |
| EDIT Studio | 14 366 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EDIT Studio
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EDIT Studio s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EDIT Studio | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 366 € | 39 704 € |
| 2024 | 10 195 € | 38 168 € |
| 2023 | 12 427 € | 34 550 € |
| 2022 | 4 639 € | 34 650 € |
| 2021 | 688 € | 30 241 € |
| 2020 | 790 € | 25 710 € |
| 2019 | 8 777 € | 31 189 € |
| 2018 | 20 461 € | 33 120 € |
| 2017 | 15 500 € | 31 745 € |
| 2016 | 14 985 € | 31 291 € |
| 2015 | 17 483 € | 31 507 € |
| 2013 | 17 290 € | — |
| 2012 | 22 531 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EDIT Studio | 14 366 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 43 380 € |
| medián kraja | 44 898 € |
| medián Slovenska | 39 704 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Timeline s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 929 € (2025)
- MoodyMoon s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 33 927 € (2025)
- AS MOTION PICTURE s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 927 € (2025)
- filmotras s. r. o.Vištuk · tržby 33 891 € (2025)
- Zilkaport, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 882 € (2025)
- Madandee s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 33 849 € (2025)
- GoArt s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 840 € (2025)
- GOLDEN SOUND s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 813 € (2025)
- KRISTEL art s. r. o.Seč · tržby 33 810 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EDIT Studio, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EDIT Studio: Bratislava - Karlova Ves
EDIT Studio sídli na adrese Donnerova 717/17, 841 04 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 861 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
EDIT Studio: IČO, sídlo a základné údaje
EDIT Studio, s. r. o. (IČO 46049428) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 26. 2. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Doc. Darina Smržová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 366 € a výsledok hospodárenia +1 734 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 2. 2011 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví film, video a hudba (SK NACE 59) EDIT Studio, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 366 €, typická firma odvetvia 39 704 € (medián z 1 893 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Film, video a hudba: tržby a mzdy ›Film, video a hudba v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy EDIT Studio
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EDIT Studio
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EDIT Studio
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov419firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 595 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas1 226 zmlúv za 3 roky · 18 947 398 € · naposledy 8. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska493 zmlúv za 3 roky · 7 984 329 € · naposledy 28. 6. 2024Audiovizuálny fond242 zmlúv za 3 roky · 20 795 839 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 392 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 59.12) v okrese Bratislava IV
NUNEZ NFE s. r. o.Hoyo&Kiska s.r.o.TV SERVICES a. s.Daylight Rental s.r.o.Revers Films s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.