GODART, s.r.o.
Žilina · Fotografické činnosti
3 094 €tržby 2025 ▲ 5 %+640 €zisk 2025aktívna 15 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 5 140 €, výsledok hospodárenia -273 €
- 13 : tržby 9 940 €, výsledok hospodárenia -2 048 €
- 14 : tržby 8 560 €, výsledok hospodárenia -466 €
- 15 : tržby 7 780 €, výsledok hospodárenia 623 €
- 16 : tržby 4 755 €, výsledok hospodárenia 1 026 €
- 17 : tržby 5 860 €, výsledok hospodárenia 3 391 €
- 18 : tržby 3 470 €, výsledok hospodárenia -206 €
- 19 : tržby 1 320 €, výsledok hospodárenia 110 €
- 20 : tržby 1 495 €, výsledok hospodárenia 132 €
- 21 : tržby 3 261 €, výsledok hospodárenia 889 €
- 22 : tržby 4 938 €, výsledok hospodárenia 2 059 €
- 23 : tržby 5 213 €, výsledok hospodárenia 998 €
- 24 : tržby 2 959 €, výsledok hospodárenia 269 €
- 25 : tržby 3 094 €, výsledok hospodárenia 640 €
GODART, s.r.o. (IČO 46030794) mala v roku 2025 tržby 3 094 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ GODART
Podľa Registra právnických osôb koná za GODART 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník GODART
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Martin Řezníček100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Martin Řezníčekod 1. 3. 2011 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GODART
Za rok 2025 má GODART v závierke tržby 3 094 €, o 4,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +640 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 9 940 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GODART
Najvyššie tržby: rok 2013, 9 940 €. Najnižšie: rok 2019, 1 320 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 094 € |
| 2024 | 2 959 € |
| 2023 | 5 213 € |
| 2022 | 4 938 € |
| 2021 | 3 261 € |
| 2020 | 1 495 € |
| 2019 | 1 320 € |
| 2018 | 3 470 € |
| 2017 | 5 860 € |
| 2016 | 4 755 € |
| 2015 | 7 780 € |
| 2014 | 8 560 € |
| 2013 | 9 940 € |
| 2012 | 5 140 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 4 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 144 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 640 € |
| 2024 | 269 € |
| 2023 | 998 € |
| 2022 | 2 059 € |
| 2021 | 889 € |
| 2020 | 132 € |
| 2019 | 110 € |
| 2018 | −206 € |
| 2017 | 3 391 € |
| 2016 | 1 026 € |
| 2015 | 623 € |
| 2014 | −466 € |
| 2013 | −2 048 € |
| 2012 | −273 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GODART
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +20,7 %, medián odvetvia +9,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GODART | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +20,7 % | +9,3 % |
| 2024 | +9,1 % | +5,3 % |
| 2023 | +19,1 % | +4,5 % |
| 2022 | +41,7 % | +4,6 % |
| 2021 | +27,3 % | +4,2 % |
| 2020 | +8,8 % | +3,6 % |
| 2019 | +8,3 % | +3,6 % |
| 2018 | −5,9 % | +4,1 % |
| 2017 | +57,9 % | +5,7 % |
| 2016 | +21,6 % | +5,6 % |
| 2015 | +8,0 % | +5,3 % |
| 2014 | −5,4 % | — |
| 2013 | −20,6 % | — |
| 2012 | −5,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2021 (+118,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +4,6 % |
| 2024 | −43,2 % |
| 2023 | +5,6 % |
| 2022 | +51,4 % |
| 2021 | +118,1 % |
| 2020 | +13,3 % |
| 2019 | −62,0 % |
| 2018 | −40,8 % |
| 2017 | +23,2 % |
| 2016 | −38,9 % |
| 2015 | −9,1 % |
| 2014 | −13,9 % |
| 2013 | +93,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GODART
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 079 €, vlastné imanie 11 090 € a záväzky 2 989 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 079 € | 11 090 € | 2 989 € |
| 2024 | 10 810 € | 10 450 € | 360 € |
| 2023 | 10 761 € | 10 181 € | 580 € |
| 2022 | 9 628 € | 9 182 € | 446 € |
| 2021 | 9 422 € | 7 123 € | 2 299 € |
| 2020 | 8 177 € | 6 233 € | 1 944 € |
| 2019 | 7 042 € | 6 102 € | 940 € |
| 2018 | 9 336 € | 5 991 € | 3 345 € |
| 2017 | 9 063 € | 6 197 € | 2 866 € |
| 2016 | 7 499 € | 2 806 € | 4 693 € |
| 2015 | 6 953 € | 1 781 € | 5 172 € |
| 2014 | 5 677 € | 1 158 € | 4 519 € |
| 2013 | 5 383 € | 1 623 € | 3 760 € |
| 2012 | 6 788 € | 3 671 € | 3 117 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GODART (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 094 € | 640 € | 14 079 € | 11 090 € | 2 989 € | 1 187 € | +20,7 % |
| 2024 | 2 959 € | 269 € | 10 810 € | 10 450 € | 360 € | 735 € | +9,1 % |
| 2023 | 5 213 € | 998 € | 10 761 € | 10 181 € | 580 € | 1 309 € | +19,1 % |
| 2022 | 4 938 € | 2 059 € | 9 628 € | 9 182 € | 446 € | 2 469 € | +41,7 % |
| 2021 | 3 261 € | 889 € | 9 422 € | 7 123 € | 2 299 € | 1 070 € | +27,3 % |
| 2020 | 1 495 € | 132 € | 8 177 € | 6 233 € | 1 944 € | 216 € | +8,8 % |
| 2019 | 1 320 € | 110 € | 7 042 € | 6 102 € | 940 € | −993 € | +8,3 % |
| 2018 | 3 470 € | −206 € | 9 336 € | 5 991 € | 3 345 € | 143 € | −5,9 % |
| 2017 | 5 860 € | 3 391 € | 9 063 € | 6 197 € | 2 866 € | 1 415 € | +57,9 % |
| 2016 | 4 755 € | 1 026 € | 7 499 € | 2 806 € | 4 693 € | 2 315 € | +21,6 % |
| 2015 | 7 780 € | 623 € | 6 953 € | 1 781 € | 5 172 € | 2 517 € | +8,0 % |
| 2014 | 8 560 € | −466 € | 5 677 € | 1 158 € | 4 519 € | 1 393 € | −5,4 % |
| 2013 | 9 940 € | −2 048 € | 5 383 € | 1 623 € | 3 760 € | −664 € | −20,6 % |
| 2012 | 5 140 € | −273 € | 6 788 € | 3 671 € | 3 117 € | 119 € | −5,3 % |
Riziko: zaplatí GODART?
Peniaze od štátu: GODART
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GODART
Dátum vzniku GODART je 1. 3. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54312/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 140 € · majetok 6 788 €
- Nový spoločník: Ing. Martin ŘezníčekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 094 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GODART
- fotografické služby
- služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- reklamné a marketingové služby
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti v rozsahu voľnej živnosti
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
GODART v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
GODART je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť fotografické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (3 757 závierok), GODART má 3 094 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 510 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GODART 147. z 158.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 600 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 100 894 €; 10 % firiem má viac než 385 482 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 600 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 100 894 € |
| 10 % firiem má viac než | 385 482 € |
| GODART | 3 094 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GODART
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GODART s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GODART | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 094 € | 42 000 € |
| 2024 | 2 959 € | 39 544 € |
| 2023 | 5 213 € | 37 655 € |
| 2022 | 4 938 € | 34 999 € |
| 2021 | 3 261 € | 32 450 € |
| 2020 | 1 495 € | 29 377 € |
| 2019 | 1 320 € | 32 986 € |
| 2018 | 3 470 € | 34 346 € |
| 2017 | 5 860 € | 32 739 € |
| 2016 | 4 755 € | 32 517 € |
| 2015 | 7 780 € | 33 266 € |
| 2014 | 8 560 € | — |
| 2013 | 9 940 € | — |
| 2012 | 5 140 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GODART | 3 094 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 42 744 € |
| medián kraja | 46 586 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KIKA P.H. Group, s.r.o.Lučenec · tržby 7 275 € (2025)
- AYDIN LINE s.r.o.Lovčica-Trubín · tržby 7 270 € (2025)
- SOLUNAS, s. r. o.Babiná · tržby 7 194 € (2025)
- Leron Training Center s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 7 150 € (2025)
- Barbora Alexy s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 7 121 € (2025)
- DIAMOND PR, s.r.o.Sap · tržby 7 100 € (2025)
- vice versa s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 7 095 € (2025)
- VERTOM s.r.o.Nenince · tržby 7 058 € (2023)
- PoBeZdra+ s. r. o.Žilina · tržby 7 046 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GODART, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GODART: Žilina
GODART sídli na adrese Borová 3175/1, 010 07 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 478 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
GODART: IČO, sídlo a základné údaje
GODART, s.r.o. (IČO 46030794) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 1. 3. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ing. Martin Řezníček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 094 € a výsledok hospodárenia +640 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Fotografické činnosti (SK NACE 7420) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 3. 2011 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) GODART, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 094 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 3 757 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy GODART
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GODART
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GODART
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 192 tis. €
- Končiace zmluvy203zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov125firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava104 zmlúv za 3 roky · 543 488 € · naposledy 1. 7. 2026Slovenská televízia a rozhlas96 zmlúv za 3 roky · 136 542 € · naposledy 8. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska62 zmlúv za 3 roky · 153 133 € · naposledy 26. 6. 2024 Všetkých 176 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.20) v okrese Žilina
DIPLOMACIO, s. r. o.WAAM interiér, s. r. o.UNEED, s.r.o.Gašpierik & partners s. r. o.RICKH A.A.M s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.